reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Wiecie ja się zastanawiam bo z tymi witaminami to faktycznie może być coś nie tak.... Bo mnie ginka tez w sumie wręcz zabroniła je brać. Po pierwsze ze względu na moje tycie po witaminach a po drugie ze względu na wielkość dziecka.
 
reklama
dzieki Iwon za info - znalazłam na stronie zusu że faktycznie 270 dni :-)

edit: a co do witamin to mnie przestrzegała przed przedawkowaniem rozpuszczanych w tłuszczach - zwłaszcza A
 
Ostatnia edycja:
dzieki Iwon za info - znalazłam na stronie zusu że faktycznie 270 dni :-)

powiedzcie dziewczyny czy te 270 dni sie liczy ogółem wszystkich zwolnien między którymi były przerwy ( czyli wracałam po zwolnieniach do pracy na tydzień bądź dwa), czy tez dopiero jak bez przerwy mam zwolnienie 270 dni, bez wychodzenia do pracy??

co prawda 270 dni to jest 9 miesięcy, więc jak na zwolnienie pierwszy raz poszłam jakoś w styczniu i wracałam na kilka tygodni do pracy, a dopiero od 3 marca mam takie miesięczne zwolnieniem ktore raczej bede przedłużac az do konca ciaży to chyba nie musze sie martwić o to ze je przekroczę i chyba nic nie musze składac?? co dziewczyny myślicie??
 
Hej, ja dziś padam na nos. Szykuję jedzenie na jutrzejsze urodziny męża. Na dziś skończyłam, ale to nawet nie połowa roboty:baffled:.
Córka dalej kiepsko, śpi już 3 godzinę i praktycznie nic nie je:-(.

Izabell współczuję wrednej baby w skarbówce. Pewnie jej przeszkodziłaś:wściekła/y:.
Pewnie tak ale usg mi poprawiło humor i już nie pamiętam tej wrednej baby :tak::-D
Ale jestem szczęśliwa że już poznałam płeć bo chciała aby była dziewczynka ale tez ważne było to że usg które dosyć długo trwało było dokładne a przy tym pani gin była bardzo miła i mnie uspokoiła, bo ostatnie usg robił mi facet to siedział i się patrzył w ten monitor i nic nie mówił dziwnie się czułam jakby coś było nie tak ale pod koniec powiedział ze wszystko ok ale jkos słabo mnie przekonał :dry:
 
bo ostatnie usg robił mi facet to siedział i się patrzył w ten monitor i nic nie mówił dziwnie się czułam jakby coś było nie tak ale pod koniec powiedział ze wszystko ok ale jkos słabo mnie przekonał :dry:

znam ten typ :no::no: jak mi koles robil usg serca to nic nie mówił a na koniec wydusil z siebie "dalsze leczenie ustali lekarz prowadzący" byłam przerażona... korona by mu nie spadła gdyby powiedział co i jak ...
 
ufff to dobrze, juz nie sieję :)

a co do wezwań do ZUSu to moja kolezanka z pracy została wezwana jak była w 8 miesiącu ciazy. Ona na zwolnieniu była przez miesiąc. Więc nie wiedziala o co chodzi. Zadzwonila do ZUSu i powiedziala,ze sie zle czuje i nie moze przyjechac, chyba ze ZUS jej zawoła taksówkę i opłąci. Pani z która rozmawiala przez dłuzsza chwilę porozmawiala z kims obok i powiedziala, ze nie musi przyjezdzac.
 
Stopi przykro mi, że tak wyszło z pieniędzy. Ja się w ogóle nie wyznaje na tych wszystkich przepisach. A ile w takim razie dostaniesz na macierzyńskim:confused:.
.

Na macierzynskim tez niestety tylko podstawę :-( Tyle miesięcy bede miec o połowe mniej w portfelu. Oj beda ostre ciecia w wydatkach... A wytsarczyło, zebym z firmy dostała tylko podstawe, a nie podstawe + premie jak byłam 30 dni na zwolnieniu.
 
reklama
znam ten typ :no::no: jak mi koles robil usg serca to nic nie mówił a na koniec wydusil z siebie "dalsze leczenie ustali lekarz prowadzący" byłam przerażona... korona by mu nie spadła gdyby powiedział co i jak ...
chyba nie chce im się za bardzo wysilać, ma zrobić usg to zrobi i kolejna a po co ma gadać skoro to nie on jest prowadzącym :baffled:
 
Do góry