reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam kochane. chcialabym zyczyc Wam wszystkiego najlepszego z okazji naszego świeta.
ide nadrabiac zaleglosci
 
reklama
Valija- za pierwszym razem to mnie męczyli o podanie imion dziecka w szpitalu. Potem wysłali zgłoszenie do USC w miejscowości gdzie rodziłam. Po kilku dniach mój M pojechał tylko odebrać akt urodzenia. Więc mysle ze teraz też tak będzie i szpital zgłosi urodzenie dziecka.
Oj ale dziś padnięta jestem. W nocy nie mogłam spać, teraz przysnelam i jestem taka "rozlazła".Za to co chwile dostaje smski z życzeniami od kolegów z pracy. Nie powiem, milutkie to jest. To uroki pracy w mEskim gronie:)
Jutro mam USG i troche sie boje, jak to ja,....
 
Fela- mnie sie imie Maks podoba :tak: Podanie imienia w szpitalu chyba o niczym nie swiadczy a do Urzedu Stanu Cywilnego gdzie podanie imienia sie liczy idzie chyba ojciec? Jak to jest dziewczyny?

Kasiurek - Adam ladne imie tylko ze mnie chodzi o znaczenie - Nathaniel znaczy "dar od Boga" a nasze dziecie dokladnie takim niespodziewanym darem jest :tak:

Beata - dobrze mi zrobilo to socjalistyczne haslo ;-)To tak jak 5 marca mielismy rocznice kiedy to Slonce nasze Stalin zaszlo ;-)

rozumiem, mi sie Nataniel podoba ogolnie kiedys słyszalam o takim imieniu i spodobało mi sie miłosc od pierwszego hmmm zaśłuszenia :]


a tu Natan ::
ang. Nathan, franc. Natan, Nathan, hiszp. Natan
Natan jest imieniem pochodzenia hebrajskiego. Oznacza dar, podarunek. Prawdopodobnie powstało jako skrócenie imienia Jonatan lub Nataniel. W XX w. nadano je ponad 1300 chłopcom. Dziś imienia Natan używa 2099 Polaków (w 2001 r. - 799).
Imieniny: 25 XII;


a tu

Nataniel :

ang. Nathaniel, Nathanael, franc. Nathanaël, hiszp. Natanael
Nataniel to imię pochodzenia hebrajskiego. Tłumaczyć je można jako "dany od Boga" lub "podarowany przez Boga". Obecnie imię Nataniel nosi 867 Polaków.
Imieniny: 24 VII; 25 XII;

ze stronki : Imiona dla dzieci - serwis eDziecko.pl



i jak duzo podarkow i w ogole prezenciukow z okazji 8 marca ?
 
jeju ale tu pusto, aż dziwnie, zawsze nocami dyskusja trwała w najlepsze a dziś puściutko...

u nas zrobiło się biało a śnieg ciągle pada co mi się mało podoba, no ale mimo to planuje wyruszyć na zakupy tylko żeby mi wena nie minęła;-)

miłego dnia Lipcóweczki
 
Witam z rana, dzisiaj z domu. Ula chora, w nocy kaszlała, smarkała i wstała z 39 stopniami gorączki:-(. Na 12:30 idziemy do lekarza.
 
dzień dobry!

U mnie też za oknem szara breja panuje, aż mam dość! pragnę słońca, teraz to się nawet spaceru z dzieckiem nie chce. Na poprawę humoru chyba trzasnę sandwiche :-)
 
witajcie, u mnie za oknami też szaro buro i ponuro i co gorsze cały tydzień ma byc taki - nocami śnieg albo śnieg z deszczem, a w dzień deszcz... brrrr... aż śniło mi się dziś że w prognozach było że już za tydzień 22 st. Może dlatego obudziłam się w nienajgorszym humorze, czego i Wam drogie dwupaczki życzę!
 
reklama
witam sie i ja:tak:
nadal cjora i w pracy gruzlika nie chca:-D:-D wiec siedze w domciu jeszcze;-)
jak po wczorajszym dniu kobitki??
my mielismy obiadek u mamusi, tatko mnie przywiozl, bo moj prace skonczyl dopiero o 16:sorry2: i szukal jeszcze otwartej kwiaciarni:dry: bal sie zjawic u tesciowej bez kwiatow, gdzie jakby nie patrzec czekaly cztery kobiety:-D:-D:-D
a ja bonusa z kwiatami dostalam, na fryzjera mi sie rzucil:-):-):-)
no to ja sie musze ogarnac... i za sniadanie sie wziasc...
wpadne pozniej
 
Do góry