reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziewczyny ja dziś spadam spać-padnięta jestem na maxa i do tego oczy same mi się zamykają. Życzę spokojnej nocki i słodkich snów. Do jutra Kochane.:-):-)
 
reklama
wiec ja tez witam sie z wami popoludniowa chwila bardzo duzo pracy w pracy na nic nie ma czasu:no:
Goteczka : tak jak opisujesz to sa dokladnie ruchy Szymcio to pilkarz jednym slowem kopie gdzie popadnie:-):tak:;-)
Agnieszka 24 : witaj w naszym gronie widac dokladnie suwaczek pozdrawiam serdecznie:-):tak:
Robaczek : kciuki zacisniete czekamy na wiesci plci:-)
Fela 76: mnie tez czeka za tydzien ten okropnie slodki drink na glukoze ale nalesniczki to dopiero fiesta ale mi narobilas apetytu i ochotki z owocami i czekolada:tak::yes:
Alusia 8989 : witaj rowniez w naszym gronie widze ze mamy ta sama date porodu zobaczymy ktorej wyjdzie dokladniej powodzenia i pozdrawiam serdecznie:-);-)
Cathrinka : witaj w srod lipcowek i trzymam kcuki za dziewczynke:tak:;-)
Agnieszka : po opisaniu twoich boli to poprostu rozciaga ci sie macica:baffled: tak wiem okropny bol ja tez w pierwszej ciazy nie wiedzialam co to jest, nam wszystkim sie kojazy od razu jak cos boli to od razu ma sie cos dziac :no:wszysko wporadaku a jaeszcze jak lekarz potwiedzi
Natalia: wracaj nam do zdrowia :tak:grypa to naprawde najbardziej dokuczliwa chorobka w ciazy jaka moze byc wszystko boli gardlo, noek kapie itp.. pod kolderke i wygrzac sie cieplo mleczko z miodem i czostkiem:tak:
Madzia: madzia te nieprzespane noce zaczynajace sie od 2 na ranem to poprostu twoja podswiadomosc przygotowuje cie do porodu ja mialam dokladnie to samo noc w noc pierwszej ciazy poprostu masakra:crazy:
Kingus : udanego tesu napewno zdasz :tak:tylko sprubuj zwolnic tempo zycia widze ze caly tydzien wypelniony zadaniami :no:pozdrawiam
no ale sie dzisiaj rozpisalam zegnam sie z wami dobranoc u was juz nocka a ja powolij koncze prace
 
ha, wiedziałam że Wam ślinka pocieknie jak napisze o nalesnikach:)...ja sobie zawsze tak humorek poprawiam. A żeby dopełnic szczęścia na kolacje zrobiłam sobie kopiec frytek:)...teraz wlazłam na wage i znowu kg do przodu:(ale co tam, cały czas sobie wmawiam, że jak tylko przyjdzie wiosna to zaczne sie ruszać i waga juz nie będzie tak galopować.
 
ha, wiedziałam że Wam ślinka pocieknie jak napisze o nalesnikach:)...ja sobie zawsze tak humorek poprawiam. A żeby dopełnic szczęścia na kolacje zrobiłam sobie kopiec frytek:)...teraz wlazłam na wage i znowu kg do przodu:(ale co tam, cały czas sobie wmawiam, że jak tylko przyjdzie wiosna to zaczne sie ruszać i waga juz nie będzie tak galopować.

Ha ha fryteczki mialam wczoraj na kolacje tez byly dobre:tak::-)ale nalesniczki to dopiero slinka pozdrawiam:tak:
 
Hej kochane jednak ćwiczenia fizyczne pomagają doskonale. Trochę lepiej, do jutra mi pewnie minie częściowo złość na tego bezmyślnego chłopa.
A wracając do tematu jedzenie, ja dziś pożarłam w południe gruszkę: tak na mnie patrzyła z półki w sklepie....I chyba zaraz to dopcham kapustką kiszoną....
Ale fryteczek bym też podjadła, ale nie mam mrożonych a robić się nie chce....
 
gabiaz - a czy na rowerku można jeździć bezkarnie? bo ja przed zaciążeniem regularnie jeździłam a później... jakoś się bałam i od października na rowerek nie siadałam choć nieraz mnie ciągnie...
 
goteczka mój gin powiedział,że jeśli cały czas śmigałam to nadal mogę. Skróciłam tylko czas do 30 min i daje 2 pierwsze obciążenia. Ale po takiej jeździe czuję się rewelacyjnie i nie boli mnie tak cała obręcz miedniczna. A mam z tym problem od ukończenia 2 mies. ciąży. Tak więc jeśli nie masz przeciwskazań od lekarza... Zapytaj najlepiej, ja pytałam o rowerek i basen i mogę oba tylko na basen sie zebrac nie mogę :-) Powodzonka i bez przesady:-D:tak:
 
Kochane ja pomykam spać bo jakoś nie daję rady. Rano znowu się obudzę kolo 6 i będę leżeć do budzika:zawstydzona/y: I za to musze szybciej zmykać wieczorkiem.
Kolorowych snów dla mamuś i dzieciaczków:-D Do jutra moje miłe
Jeszcze tylko 17 dni i będzie wiosenka!!!!
 
reklama
goteczka mój gin powiedział,że jeśli cały czas śmigałam to nadal mogę. Skróciłam tylko czas do 30 min i daje 2 pierwsze obciążenia. Ale po takiej jeździe czuję się rewelacyjnie i nie boli mnie tak cała obręcz miedniczna. A mam z tym problem od ukończenia 2 mies. ciąży. Tak więc jeśli nie masz przeciwskazań od lekarza... Zapytaj najlepiej, ja pytałam o rowerek i basen i mogę oba tylko na basen sie zebrac nie mogę :-) Powodzonka i bez przesady:-D:tak:
A lekarz basenu Ci nie odradzał ze względu na możliwość złapania jakiejś infekcji? Bo mnie niestety tak :-(

 
Do góry