reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Asia ma racje:tak: pogoda taka ladna ze az zbrodnia jest siedziec w domu :-p Ja tez zaraz uciekam pospacerowac z psiakiem :tak: przyda sie nam obu powdychac troche swierzego powietrza ;-):-D
A co do swieta tesciowej to sie nie wypowiadam bo brak slow :-p;-)
 
reklama
Witam sie i ja i tez zaraz zmykam. trzeba korzystac z pierwszych wiosennych promieni slonecznych. jade wiec do mamusi, potem niestety dentysta i na koniec odwiedze kolezanke. oj aktywny dzien mi sie szykuje. pozdrawiam i do zobaczenia...
 
Witam wszystkie ciezaroweczki w tak piekny dzien.Ja wpadlam do znajomej na kawke no to i do was na chwilke musialam zajrzec. Mamuski mam pytanko, co sadzicie o usg 4d? Mam zamiar sie wybrac ale nie jestem do konca przekonana. Moze macie juz w tym jakies doswiadzenia to ja chetnie poslucham waszych rad:-) Pozdrowionka
 
Cześć Mamusie :-)
Dziękuje za mile powitanie ! Ja nawet dzisiaj z łóżka nie wychodze bo jakoś fatalnie się czuje .. :-( serducho bije straaaasznie szybko i strasznie kreci mi się w głowie... Nie wiecie dlaczego ??
Mój Sebuś wrocił z pracy , zrobił sniadanko i herbatke i padł spać to po co ja mam wstawać?? :-p
Aaaaa Dzień Teściowej dzisiaj ? Tzn że musze zejść na dół żeby życzenia złożyć?? :-p Straszne !! :-p
A u mnie w Rybniku słoneczko nie świeci tak ślicznie :-( ale może jutro będzie lepiej to wybiore się na jakieś szalone zakupy dla Mojego Maluszka
Pozdrawiam i Miłego Dnia :-)
 
Ja dzisiaj tez zostaje w lozku.boli mnie glowa i na nic nie mam ochoty...:-(
tylko zanim mezus z pracy przyjdzie ugotuje obiad i potem znow do wyrka:tak:
dzisiaj licze na masaz po nogach od slubnego.zreszta jak co dzien...zawsze kilka minut mi poswieci i zrobi dobry uczynek:-p a jak tam wam dzionek mija??
 
Aaaaa... i zapomnialam sie pochwalic!! Dzisiaj w nocy wyszlam jak zawsze za potrzeba i jak sie kladlam to po raz pierwszy poczulam dosyc mocne pukniecie w brzuszku!!:-) do tej pory byly to musniecia ale teraz bylo naprawde mocniej! Ale jestem szczesliwa!! Niestety do tej poty juz takiego ne poczulam:-( ale mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj bede miala to szczescie :tak:
 
Witam w ten piękny dzionek. Słoneczko od rana zagląda mi do okna ale dopiero nie dawno ruszyłam dupcie z łóżka. Chyba wezmę M na spacerek bo aż żal siedzieć w domciu. Miłego dnia wszystkim ciężaróweczką.:-D:-D:-D

Aga gratuluję pierwszych ruchów :-)
 
Witam się i ja dziś wyjatkowo wcześnie. Nawiałam trochę z pracy bo jakoś nienajlepiej się czuję w ten słoneczny dzień. Głowa pobolewa i jakiś podgorączkowy stan się zrobił. Zaraz apap+gorąca woda z miodkiem i cytryną, ciepły kocyk i pójdzie precz choróbsko mam nadzieje.:-)
Miłego dzionka!! Wiosenka się zbliża !!!
 
Witam w ten słoneczny i ciepły dzionek:-)

Słońce
super, że spotkanie na szczycie sie udało;-)

Karinka
ja byłam na usg 3d w 13 tygodniu i idę dziś:tak: na tym pierwszym to jeszcze niewiele było widać, ale dziś już powinno być całkiem nieźle, mam to usg jako usg połówkowe, ja szczerze polecam bo naprawdę fajnie dzidziusia widać, ale im później tym lepiej, bo więcej widać:-)

a jeżeli chodzi o basen i ćwiczenia (np. rowerek) to ja mam absolutny zakaz z uwagi na krótką szyjkę macicy
właśnie szykuję się do gina, bo dziś usg połówkowe, mam nadzieję, że potwierdzi się, że w brzuszku Julka rośnie:-) trzymajcie kciuki dziewczyny:tak:
 
reklama
Catherinka ja mam zaufany i sprawdzony basen gdzie koleżanki chodziły przez całe ciaże i teraz bywają z dzieciaczkami:-)
Karinkaa74 ja byłam na usg4D miesiąc temu i było trochę za wcześnie, ale miałam tak silną potrzebę. Wydałam kasę a mogłam poczekać... Ale uważam, że fajna sprawa i warto pójść szczególnie w okolicach półmetka gdzie porobią wszystkie pomiary:-)
Agnieszka gratuluję kopniaczka i też czekam z niecierpliwością na pierwsze znaki mojego dziecięcia.
Asia i wszystkie inne spacerowiczki udanych spacerków i doładowania akumulatorów:-D
 
Do góry