reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Agnieszka...24
teoretycznie to moja druga ciąża, bo w ubiegłym roku udało mi sie zajść po kilkumiesięcznych staraniach ale nie był pusty pęcherzyk i poroniłam w 8 tygodniu, na szczęście szybko znowu zaciążyłam i teraz jest ok no może z małymi problemami ale dzidziuś rośnie:-)
a brzuch mi urósł dopiero niedawno, jakieś 2-3 tyg temu wyskoczył bo wcześniej był praktycznie bez zmian a teraz już po mnie widać że jestem w ciąży co jesli tylko mam okazję to eksponuję bo jestem dumna z mojego brzusia:-)
Fela
nie zazdroszczę, podobno to okropne no ale mus to mus;-)
Alusia
witaj na forum:-)miło że dołączyłaś do naszego grona
Kasiurek
ja na szczęście bóle głowy mam za sobą ale był czas że blisko miesiąc na nie cierpiałam ale odkąd pogoda się poprawiła to bóle ustały
ale myślę że skoro jesteś przeziębiona to może być wina właśnie tego
 
Cześć Dziewczyny :)
Jestem całkiem nowa ale też mam termin na lipca .. dokladnie na 2 lipca :-)

Bardzo się ciesze ,ze moglam dołaczyć do Was na forum ! Wreszcie się odważyłam ;-)

Co do ruchów to czuje już od 3 tygodni i teraz to już takie porządne kopniaki :szok: Mój syn maaa duuuużo siły ;)
Pozdrawiam

Witamy:-)

kasiakom trzymam kciukasy by córcia się ujawniła, a mąż w nagrodę śliczną sukieneczkę kupił:-D

catherinka ty i dzidziuś jesteście najważniejsze, Nie przemęczaj się i dużo odpoczywaj :-)

Ja ruchy czuję przeważnie jak leżę i dłużej siedzę. Wtedy synuś bez słów wysyła mamuśkę do łóżka by poleżała. Mam taką wielką nadzieję że lenistwo (uwielbiam spać będąc na L4) odziedziczy po mamusi i też będzie długo spał. Mam rację doświadczone mamusie ?????? ;-)

Ja nie wiem czy lenistwo jest dziedziczne:-D, ale Tomek jest wielkim śpiochem jak mama i tata:tak:, my chodzimy spać około północy, i nie było nigdy sposobu, żeby mały poszedł spać wcześniej, ale za to rano śpi dopóki my śpimy, a czasem o 10:30 muszę go budzić, bo jeszcze śpi:tak:. Ja w ciąży bardzo dużo spałam, może to mało jakś wpływ? Mam nadzieję, że braciszek będzie takim samym śpiochem:-p.
 
Witam
Dziś jakoś czasu brakowała aby coś w pracy pisać a teraz patrzę że syn juz pada ze zmęczenia a jeszcze trzeba go umyć więc tez czasu brak :blink:
 
witam wieczornie
Byłam dziś u znajomej, dzieciarnia się bawiła, a raczej robili dużo hałasu a na koniec się prali co było znakiem do ewakuacji ;-)Najśmieszniejsze jest to, ze ja jestem gotowa do spania a mój synuś ani myśli :-D
 
tomtom dzięki za podtrzymanie na duchu. Ja w ciąży chodzę spać tak 20-21 jak później to szaleję. Wstaję 10-11 mam nadzieje że synuś odziedziczy to po mamusi :-D:-D
 
Zmykam zaraz do kuchni obiad gotować dla M. Przez niego pójdę później spać bo w domku będzie ok 21. Wszystkim życzę miłego wieczorku i spokojnych snów :-)
 
reklama
Kasiurek1983 mnie juz od 3 dni glowa boli...i nie biore zadnych tabletek bo sie o dzidzie boje...wole sama pocierpiec. niby cisniene mam dobre.nie wiem co jest przyczyna. wiecie moze dziewczyny w jakich sklepach(albo strony w necie) mozna fajne wozki kupic??bo szukam i szukam a tu nic ciekawego...
 
Do góry