reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Effcia, przykra sytuacja z teściami, ale chyba syna swojego kochają, więc ze względu na niego powinni chociaż zachować pozory. No, ale nie znam sytuacji więc nie oceniam. Dobrze, że nie przejmujesz się zbytnio.
 
reklama
Effcia, ja miałam 26 lat jak urodziąłm Jacka, więc tak jak Ty teraz ( prawie). Myślę, że to był dobry wiek. Nie czułam się jak dziecko.
A teściowie, no cóż, moi też dziwnie podeszli, poczytaj, pisałam wcześniej. Ale to ich sprawa, tak jak powiedział kiedyś mój mąż, to im powinno zależeć na tym, żeby utrzymywali z wnukami kontakty. Nasz dom jest dla nich otwarty, ale co oni z tym zrobią to już nie moja sprawa.
 
Witam Was przyszle mamusie:):):)Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do forum.Ja takze spodziewam sie mluszka w lipcu 2009 a dokladnie 16.To moja druga ciaza, mam juz rocznego synka.Teraz sie troszke martwie o moje malenstwo bo mamy z mezem konflikt krwi.
Pozdrawiam goraco wszystkie mamusie:):):):):-)
 
no to 100 lat Sylwinka!!!!!!!!


Nie nie, ja nie mam urodzin:-) Tylko tak się z dziewczynami przechwałałyśmy ile mamy latek:-D:-D:-D


Dublinianka my tez mamy konflikt:tak: Ale jak byłam w ciąży to dostałam zastrzyk z przeciwciał Anti-D. Po narodzinach miałam dostac drugi jakby sie okazało że Marcel ma RH+ ale nie miał, krew odziedziczył po mamusi i obylo się bez kolejnej dawki.

Impresja Wiosenna a z ktorego listopada jest Miki??

Aaaaaaaaaaa ja się zaraz wścieknę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Byłam strasznie zmęczona więc postanowiłam położyc małego na drzemkę ciut wcześniej żebym i ja mogła trochę pospac. Marcel zasnął w sekundę i jak ja sobie odpływałam już zadzwonił dzwonek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zapomniałam, że gościu miał przyjsc naprawiac kuchenkę:wściekła/y::wściekła/y: i już sobie nie poścpię:-( Aż płakac mi sie chce:-:)-(
 
reklama
Marcel jest z 4 grudnia:-) ale termin miałam na 30 listopada:tak:

Dublinianka no i właśnie dlatego dostałaś ten zastrzyk po porodzie:tak: żebyś była zabezpieczona w kolejnej ciąży:-) Na pewno wszytsko będzie ok:-)


Ja mam dzisiaj straszną ocotę na frytki domowe takie :-)I sobie takie strzelę, a coooo:-)
 
Do góry