reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Selena wiekiem sie nie przejmuję. Pisałam już, że moja mama miała 36 lat jak mnie urodziła i byłam pierwszym dzieckiem. Staro też się nie czuję. ;-) Raczej jakoś wcale o tym wieku pod "złym" kątem nie myślę. Świadoma jestem, ale jeżeli nie teraz to kiedy???
 
reklama
Ale Wy dużo piszecie:-):-) Ale to fajnie:tak: I miła atmosfera tu jest:tak: Nie na wszytskich wątkach to się zdarza:-)

Narzekałam że mi mdłości minęły to teraz mam:baffled: Nie czuję się dzisiaj najlepiej no ale trzeba wziąsc sie w garsc, podniesc dupkę i maluchem się zajac:tak: Jenyyyy jak ja sobie przypomnę ostatnie dwa miesiące przed urodzeniem Marcela jak sobie siedziałam w domku i nic nie robiłam:-D:-D Bajkaaaaaa:tak: Wstyd się przyzanc ale z utęsknieniem czekam aż będzie godzina 18.30 i moje dziecię pójdzie sobie spac:-):-)

Magduska sliczny chłopczyk z Twojego syna, ma piękne oczka:tak:

A tutaj jest moja pocieszka:-)
Picasa Web Albums - Sylwia


Aaaa i ja się melduję z 26 wiosenkami na koncie:tak::-D:-D:-D
 
kaska74 popieram, jak nie teraz to kiedy?
Sam ja również biore hormony rano, na czczo i leżę aby ich nie zwrócic , gdy mnie mdli, teraz mam wyższą dawkę. Biorę euthyrox, a Ty?
zdjęcie pociech? bardzo chętnie, moja wygląda tak:
Na balu gimnazjalnym.
 
Ostatnia edycja:
hihi, to ja też się pochwaliłam że mi przeszły mdłości a później w warsztacie podczas wymiany opon myślałam że umrę od tych technicznych wyziewów i dymu z papierosów, łeeeeeeeeee

Zaraz jadę po moją przedszkolankę, która dziś od rana znowu kicha i prycha. Ciekawe jak długo pochodzi do przedszkola w tym tygodniu.

Oto moja Julcia:
517pec.jpg
 
helo dziewczyny:-)
nie było mnie kilka dni i tyle zaległości mam do nadrobienia...

Przede wszystkim Kamlotka - cieszę się że wszystko ok......będzie dobrze, wiedz że jesteś mi bardzo bliska ze względu na nasze podobne sytuacje życiowe....odpoczywaj...myśl pozytywnie..ściskam mocno

A u mnie cóż....3 dni lekkich mdłości - dzisiaj lepiej, ale jestem po 4 sucharach i lekkiej kawie z mlekiem...poza tym reszta w normie...no może oprócz nawrotu swędzenia skóry, ale próbuję opanować sytuację.... no i dzisiaj znów dzień niepewności tzn. myślę czy wszystko jest ok czy fasolka się rozwija....wizyta u lekarza za tydzień...do tej pory muszę opanować emocje....

Cieszę się że jest nas coraz więcej i nasze forum się rozwija .....

Pozdrawiam

PS. Gratuluję pociech :)
 
Super macie dzieciaczki. Selena Twoja to już nie dzieciaczek to już panna!!!;-)
Ja też wkleję, ale ja mam jakieś kobylaste te zdjęcia i nie potrafię zmniejszyć, może mi M. pomoże wieczorkiem, chociaż pewnie nie dziś, bo dziś mam "samotny" wieczór, przeprowadzamy znajomych do nowego mieszkanka.
Trzeba pomóc, laska ma juz chłopca 4,5 i termin na 20 stycznia, więc jak ich samych zostawić?:tak:
 
Witam wszystkie mamusie.Jestem z trzecim dzieckiem w ciazy i jestem bardzo bardzo szczesliwa.Mam za soba pierwsz badanie usg,i narazie wydaje sie ze jest wszystko ok.
Boje sie tylko bo mam juz 34 lata czy bedzie wszytsko dobrze
Witaj Patrycja i pisz z nami. A wiek jak najbardziej ok, nawet jeśli byłoby to Twoje pierwsze dziecko to też nie ma czego się bać. Kobiety teraz podobno coraz później rodzą swoje pierwsze dzieci i nie ma problemów. A dodatkowym argumentem dla Ciebie to to, że nie jesteś pierworódką, nie ma czym się przejmować, tylko dbać o siebie.

Witajcie:-)
Teścik robiłam 15.11 i wyszły dwie wyrazne czerwone kreseczki:-) Dzisiaj wybieram się do lekarza na potwierdzenie ciąży. Jeżeli chodzi o dolegliwości to ból piersi i okropna senność no i jeszcze do tego wiecznie głodna jestem:-). To moja druga ciąza, jestem szcześliwą mamą Natalii. Natalia ma 4 latka i 4 miesiące i jest lipcóweczką:-):-):-) Pozdrawiam was.
Witaj Iwutek i zapraszamy. :-)

Witam prawie zimowo.:crazy:

Wczoraj przeżyłam kryzys. Zaczęło sie od delitatnego bólu w okolicach podbrzusza a następstwem tego był okropny ból który odczuwałam od brzucha do okolic pochwy. O matko! Jak ja się strasznie bałam.:szok: Mąż mnie "pogonił" do łóżka bo wyglądałam ponoć jak biała ściana. Nie wiem co to było??!! Bo tak mocno jeszcze nie bolało.

Dziś jakby ręka odjąć.... Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze. Bo następnej straty nie przeżyje!

Iwon, w poprzedniej ciąży też miałam takie bóle, aż mnie zginało, wtedy spanikowałam poleciałam do lekarza i ten mnie uspokoił, bo takie bóle są podobno normą na tym etapie, ale oczywiście moim zdaniem nie należy tego lekceważyć szczególnie po przejściach.

Czesc Dziewczyny...
Długo mnie nie było, bo niestety na drugi dzień po wizycie u lekarza wylądowałam w szpitalu (6 listopad). W pracy zaczęłam krwawic, Następnie pogotowie, a potem szpitalne łóżko na tydzień. Z początku w ogóle nie wstawałam, jakieś 3 dni, a potem tylko do łazienki. Ale teraz najgorsze minęło, jestem w domu na chorobowym i też praktycznie całe dnie spędzam w łóżku.
To dlatego że pierwszą ciążę straciłam 1,5 miesiąca przed następną ciążą.
Ale teraz mam nadzieję że już wszystko będzie dobrze. Nie mogę dzwigac, podnosic rąk....
W czwartek kolejna wizyta, ale fasolka i serduszko już są. To najważniejsze. Wczoraj minął 6 tydzień.
Cześć Klamotka, nieźle się wystraszyłaś pewnie, ale mam nadzieje że już wszystko dobrze. Uważaj na siebie.

Magduska, świadkowa w ciąży to niezbyt często widziane zjawisko, ale dlaczego by nie, jeśli tylko będziesz dobrze się czuła.
Michaś jest ślicznym chłopcem i fajnego ma przyjeciela. :-D

Ja też pozdrawiam z Warszawy, choć widzę, że na razie przoduje Trójmiasto;-)
U mnie na liczniku 27 latek.

Sylwia, Ty też masz przystojniaka, a fryzury w kąpieli i piękne niebieskie oczka są najlepsze :-)

Dziewczyny, widzę że sporo jest już doświadczonych mamuś, to może założymy wątek odnośnie naszych pociech, które są już na świecie i tam będziemy radzić, obgadywać i się nimi chwalić, co Wy na to???
 
Dziewczyny mi tez się wydaje że jakoś super dzieciakiem nie jestem.Teściowie za mną nie przepadają, ale z nimi nie żyję więc mocno się nie martwię. Tylko przykro nam że nie potrafią się cieszyć naszym szczęściem:-(
 
reklama
selena, bardzo ładna panienka, będziesz miała dobrą pomoc przy maluchu, zazdroszczę

e_mama, Julcia wygląda na aniołka

Ciekawe czy w naszym lipcowym wątku będzie jakaś mama oczekująca bliźniaków;-)
 
Do góry