reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kaśka jest dokładnie tak jak napisłaś. Konflikt jest tylko wtedy gdy matka ma Rh -. a ojciec Rh +. Więc jesteś bezpieczna ;-).

Milgak to jesteśmy jeden rocznik, ja też mam 29 lat. Tylko dziecko drugie;-).
 
reklama
Magduska Marcel jeszcze nie chodzi sam, narazie tylko przy meblach:tak:

Gościu od piekarnika szybko sobie poszedł to ja siup do łóżka z nadzieją że mały za szybko się nie obudzi ale dopadł mnie taki głód że i tak zasnąc nie mogłam:baffled: Ech.....:wściekła/y:
 
No dobra Kochane, to ja spadam na swoją wizytę i USG. Już mi się nogi trzęsą.:szok: Pocieszam się, że będzie dobrze, zobaczę znowu serduszko! Musi być dobrze!
Odezwę się, pewnie jutro, bo dziś raczej szans nie będzie.
Miłego wieczoru!
 
Raaany! Ale macie tempo pisania! :-D
Iwon ja wczoraj też miałam okropne bóle brzucha, aż się wystraszyłam i prawie chciałam jechać do szpitala, ale wziąłam pół no-spy i po jakimś czasie przeszło. Dziś z samego rana zapisałam się na cito na USG (moje pierwsze :-)) i okazało się, że wszystko jest jak najbardziej w porządku. Tzn jest w porządku z ciążą bo poza tym lekarz wypatrzył torbiel na jajniku :baffled: Tą torbielą to się nie przejmuję bo to nie moja pierwsza i wiem że od tego sie nie umiera (poprzednio same poznikały) ale pewnie przez nią wczoraj bolało mnie bardziej z jednej strony.
Ale dzięki temu z tygodniowym wyprzedzeniem zobaczyłam moją dzidzię :-) a raczej pęcherzyk w którym rośnie... Wg USG to 5t1d wg OM 5t6d więc tylko 5 dni rozbieżności nie wiadomo skąd... Za 2 tygodnie mam się pojawić znowu i wtedy pan doktor powiedział że już będzie serduszko :-) i coś więcej będzie ożna powiedzieć o rozwoju zarodka
Impresja - ja tez jestem z Warszawy i też mam 27 na liczniku ;-)
 
Dziękuję za miłe słowa dla Julci;-)
Witam wszystkie nowe mamuśki :)

Fajna jest ta duża frekwencja na początku. Przypomina mi to czasy, kiedy na naszym lipcowie'05 nie można było wysłać spokojnie posta bo babeczki w międzyczasie odpisywały po kilka na raz:tak:.

My już po obiedzie z córcią, teraz sobie odpoczywamy. Ona "pisze" list do Mikołaja a ja relaksuje się przy kompie. Chyba pora na herbatę roibosową. Mam non stop ochotę na taką czarną z cytryną ale wiem że za dużo czarnej herbaty to nie najlepszy pomysł.
 
A ja mam taką ochotę na te frytki ale nie mam tyle oleju:-:)-( Do sklepu bliziutko ale nie chce mi się wychodzic:no: Wogóle jakbyście dzisiaj zobaczyły mój dom to byście się za głowy złapały:-D:-D Mam lenia i nie robię nic:-p:-p

Antkowa super że wizyta się udała i że wszystko jest OK:-)

Kaśka74 trzymam kciuki za Was:tak:

Lucy jak tam wyniki??
 
A ja właśnie wróciłam ze spacerku ale wiecie co.... wróciłam zmęczona jakbym na stadionie była :-/ wiatr wiał ze wszystkich stron i w pewnym momencie jakby brakło mi tchu.... Szybki powrót i gorąca herbatka:-)

Czuje się jak słonica:-) ale w sumie fajne uczucie jak tak sobie pomyślę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry