reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam z rana.

W Warszawce znow sypnęło sniegiem... kiedy ta wiosna w koncu przyjdzie:confused:
Zycze wszystkim udanego dnia!!!
Zmykam, bo obowiązki służbowe wzywają !! Ach L4 bysie przydało :-D

Pozdrowionka
 
Witam sie i ja dziewczynki.
na te zaparcia to tak jak pisały dziewczynki. na mnie osobiscie najlepiej dzialaja jablka i jogurty. i najlepiej zrezygnowac z czekolady.
Magduska i Goteczka zycze duzo zdrówka. oby u Was jak najszybciej zagosciło.
Anika miłego spaceru z Tymkiem i udanego wizytowania.
Olcia nie martw sie. nie jestes sama z tym ze jeszcze nic nie czujesz. ja równiez czasem sie zastawiam gdzie ta ciaza. jedynie brzuch duzy i nic poza tym.
Beata i Stopi trzymac sie kochane. na pewno wszystko jest dobrze i dzidzie zdrowe.

a u mnie nuda. wczoraj wysprzatalam mieszkanie na cacy, obiadek mam wczorajszy i co tu robic przez cały dzien???
pozdrawiam
 
Valija - ja robiłam amnio, gdyz moja siostra rodzona ma zespół Downa i w jakims procencie jestem w grupie ryzyka. lekarz bez problem dal mi skierowanie na amnio, jak o tym powiedziałam.
Wiem , ze to jest straszne co powiem, ale ja amio robilam po to zeby miec 100% pewnosc ,że Lenka bedzie zdrowa. Przez 23lata zycia mojej siostry uczestniczylam w jej opiece. Wiem, że ja nie mam na tyle sily ,zeby jeszcze raz to przechodzic. Jak jeszcze moja siostrzyczka była mała to luz, gorzej teraz - jak jezdze po nia do szkoły gdzie sa rozne uposledzne osoby - do 24r.ż - poprostu nie daje rady emocjonalnie jak tam jestem i zaczynam płakać. To sa przechowalnie, a nie szkoły :-( Niestety nasze Panstwo pod wzgledem pomocy osoba niepelnosprawnym nadal jest 100lat za krajami rozwiniętymi.
Kocham ją bardzo i nie zamieniła bym na zdrową siostre, bo duzo mnie nauczyła i dała w zyciu. Jednak opieka nad dwoma osobami uposledzonymi - nie dała by rady, zarówno psychiczbnie, jak i fizycznie.:-(
Wem, jedno gdyby nie moje osobiste doswiadczenia i stycznosc z ta choroba nie robiła bym amnio.


 
Hej laseczki :-)

U mnie wczoraj słoneczko na maxa-termometr pokazywał 25 st,aż chciało się żyć a dzisiaj nasypało śniegu i minus 4 masakra :szok:...ale się nie daję !!!!
Stopi,w takiej sytuacji jak Ty to też bym się w ogóle nie zastanawiała nad tymi badaniami...a zresztą na początku ciąży gin robił ze mną wywiad na temat chorób w rodzinie i jakby było coś nie tak to też od razu daje skierowanie na różne badania,to podstawa !!!! Jesteś WIELKA,podziwiam Cię,ukłon w twoja stronę...ja tylko czytają to co napisałaś poprstu się rozryczałam :-(....

A tym czasem życzę miłego dzionka...przyjemności Lipcóweczki ;-)
 
Witam sie w ten sniezno -sloneczny dzionek moje kochanie poszlo dzis na 10 do 22 do pracy a przed chwila moj ojciec zabral Wiki na sanki bo wczoraj dostala nowe a ja na nic nie mam sil nawet na czytanie moze wieczorkiem sie pokaze
Pozdrwaiam wszystkie mamuski i trzymajcie sie cieplutko
 
Ja nie orbie zadnych dodatkowych badan, u mnie w domu jak i u męza nie ma zadnych chorób dziedzicznych, u mnie po stronie taty jest głuchota nabyta w czasie żle leczonych chorób. Pozatym wszyscy zdrowi. Wiec lekarz nie widzial przeciwskazan na jakie kolwiek dodatkowe badania.
 
reklama
witajcie!!!

wielkie brava dla stopi69 i innych ludzi, którzy mają wielkie serce dla chorych ludzi

a ja ciągle myślę tych moich przeciwciałach, tygodniach ciąży, i normalnie wysiadam,... i wiecie co, spojrzałam się w lustro i zaczęłam sama do siebie mówić, że z dzidzią jest wszystko ok, jest zdrowa, i to pomogło, zamierzam stosować metodę Valija
 
Do góry