reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kasiurek- nie martw się, ja wpadam w panike co najmniej raz dziennie. Mój mąż juz nie pyta co sie dzieje, tylko co tym razem się dzieje. Początek mojej ciąży był tak dramatyczny, że chciałabym o nim zapomnieć, dlatego teraz jestem ciut nerwowa, ale w końcu takie mamy prawo. dzis u gina widziałam plakat na którym była ciężarna i hasło w stylu- odmienny stan- odmienne traktowanie. bo my to takie trochę kobitki specjalnej troski teraz jestesmy :)
 
reklama
annie22 bomba :-):-):-)
Po ochłonięciu z małego szoku i małych przemyśleniach ... stwierdzam :
żyjąc w domu z dwoma buldogami i facetem dzidzi bedzie tylko kolejnym dodatkiem do karmienia, mycia i niańczenia czyli u mnie bez większych zmian :-);-):-)
 
Przed chwila ogladalam wiadomosci. Niezle Was zasypuje, powinnam podeslac Wam sloneczko:-):-):-) My wreszcie nie ogladamy sniegu po dwoch miesiacach pokrywy snieznej, zima sie pewnie teraz do Pl przeniosla, ale to moze ostatnie jej podrygi. Uwazajcie na siebie!!!
 
No chciałabym, żebyśmy były inaczej traktowane. Ja w ciąży jeszcze się z takim czymś nie spotkałam. No może Dawidek mnie rozpuszcza jak przyjeżdża. Robi za mnie łóżko i w ogóle czad klocki. I wiecie co? Teraz sobie uświadomiłam, że po mimo wielu wad on jest na prawdę bardzo dobry. I wiem, że tylko na niego mogę liczyć. Jak posłucham narzekań koleżanek czy siostry to nie zapeszając ja mam bajkę:-):-):-)
 
Kasiurek- nie martw się, ja wpadam w panike co najmniej raz dziennie. Mój mąż juz nie pyta co sie dzieje, tylko co tym razem się dzieje. Początek mojej ciąży był tak dramatyczny, że chciałabym o nim zapomnieć, dlatego teraz jestem ciut nerwowa, ale w końcu takie mamy prawo. dzis u gina widziałam plakat na którym była ciężarna i hasło w stylu- odmienny stan- odmienne traktowanie. bo my to takie trochę kobitki specjalnej troski teraz jestesmy :)
:-) to dobrze z enie tylko ja tak wariuje :]
Przed chwila ogladalam wiadomosci. Niezle Was zasypuje, powinnam podeslac Wam sloneczko:-):-):-) My wreszcie nie ogladamy sniegu po dwoch miesiacach pokrywy snieznej, zima sie pewnie teraz do Pl przeniosla, ale to moze ostatnie jej podrygi. Uwazajcie na siebie!!!
oby oby bo sniegu juz mam dosc a i jak tak dlaej pojdzie to sie w ostania luźna kurtke nie zmieszcze !
 
beata nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tej pewności, że żadnych zespołów dzidzia nie ma jednak cieszę się razem z Tobą.

Olciu słoneczko u Ciebie też napewno wszystko będzie dobrze :-) ja mam jeszcze czekanie na kariotyp i cosik tam jeszcze więc jeszcze ok trzech tygodni niepewności ...
Buziaczki dla bebisia :tak:
 
tak się zastanawiam, czy tylko ja nie robie badań pod kątem wad genetycznych dziciaczka, czy jest tu ktoś jeszcze?..wczoraj rozmawiałma z M na ten temat, ale stanowczo nie zdecydowałabym sie na nakłucie ( z uwagi na i tak zagrożona ciąze) a M zapytał, co bym zrobiła gdybym dowiedziała się, że jest chore?..czy umiałabym podjąć te ostateczna dezycję?myśle, że nie, więc posanowiliśmy życ w błogiej nieświadomości. Oczwiście niektóre wady można wykryć na USG więc wybieramy się do dwóch różnych lekarzy około 20 tyg. tak dla pewności, ale to chyba będzie na tyle.
 
Beatko, czyli dobre wiadomosci!!!
Ja jutro mam robione to badanie i wyczekiwane usg, ciekawe czy babel pokaze kim jest:happy:. Niestety musze jechac sama:-(

Kinguniu będziemy tu wszystkie za Ciebie ściskać kciuczki :tak:
co do jazdy samej ... wiesz ja "amnio" przeszłam prawie na luzie ale cieszyłam się, że miałam draiwera bo niepokój wewnętrzy troszkę mnie rozpraszał i prowadzić było by ciężko ...
Postaraj się o jakąś bratnią duszę na to badanko, będziesz czuć się pewniej i spokojnie dotrzesz do domeczku :tak:
 
tak się zastanawiam, czy tylko ja nie robie badań pod kątem wad genetycznych dziciaczka, czy jest tu ktoś jeszcze?..wczoraj rozmawiałma z M na ten temat, ale stanowczo nie zdecydowałabym sie na nakłucie ( z uwagi na i tak zagrożona ciąze) a M zapytał, co bym zrobiła gdybym dowiedziała się, że jest chore?..czy umiałabym podjąć te ostateczna dezycję?myśle, że nie, więc posanowiliśmy życ w błogiej nieświadomości. Oczwiście niektóre wady można wykryć na USG więc wybieramy się do dwóch różnych lekarzy około 20 tyg. tak dla pewności, ale to chyba będzie na tyle.

a co to da jesli dowiesz sie ze dzidzia chora? ja tylko usg [podstawowe]robie no i podstawowe badania krwi i moczu.
 
reklama
Witam was wszystkie kochane lipcoweczki.

BEATKO - super ze masz dobre wyniki amnio i zdrowiutka dzidzie w brzuszku!!!! :-) gratulacje

KINGA12 nic sie nie boj badania, zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!!

Mi zostal juz ostatni tydzien na czekanie na wyniki amnio i jakos wogole nie mysle o tych wynikach. Martwi mnie fakt ze znow chudne i nawet brzuch juz mi tak zmalal ze szok!!!!:-:)-(

GOTECZKO - zycze duzo zdrowka, bierz antybiotyk tak jak pan doktor kazal. Ja tez musialam brac antybiotyk , ale wiem ze to bylo lepsze rozwiazanie, niz czekanie jak choroba sama przejdzie,

Wszytkim chorowitkom zycze duzo duzo zdrowka i usmiechu na buzi

Kolorowych snow wszystkim wspanialym lipcowym mamuskom.

buziaki
 
Do góry