reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

mi tez jakos cieplej sie robi na serduszku jak spojrze na swoj brzusio. i zastanawiam sie czy dzidzi tam jest dobrze, jak teraz jest ulozona w brzusiu, co robi, spi czy nie??? bardzo chcialabym juz ja poczuc...
a tak z innej beczki to moja mama robi dzis golabki. chyba nie wytrzymam i zaraz sie zbiore do niej bo na sama mysl to slinotoku dostaje...
 
reklama
Ja się witam po krótkiej drzemce dosia zrób to samo czas zleci do wieczora:-)
Dzięki za rady żywieniowe muszę wypróbować
Zaraz zabieram się za obiadek i małe sprzątanie, bo domek zapuszczony:szok: ale będę Was podglądać buźka;-)
 
Witam kobitki,

Ja nie mam czasu, żeby się zamartwiać, to chyba najlepsza metoda :-D

Ale u mnie inna sprawa, bo mam w brzuszku małego boksera:szok: Ma już swoje pory na nadawanie do mamy :rofl2:

Cierpliwości kobitki, już niebawem dostaniecie kopniaka pod żebro i będziecie miło wspominać okres kiedy dzidzia siedziała spokojnie :rofl2:;-)

Pozdrawiam:-)
 
My byłyśmy na spacerku, ale tak zimno, że uciekłyśmy po 20 minutkach.

Magduśka w takim razie zdrówka życzę.

Valija Twoje techniki relaksacyjne są super, tylko szkoda, że ciągle o nich zapominam.;-)

Stopi jesteś faktycznie wielka. życzę Ci zdrowego dzidziusia.
Ja też nie robię żadnych dodatkowych badań.

Kopniaki pod żebro, po pęcherzu, lub wystawienie nogi i trzymanie jej w niewygodnym miejscu to już niebawem będzie nasz chleb powszedni. No i nieprzespane noce... Więc cieszmy się ze względnego spokoju :-D
 
Ja się witam ale bardzo późno tak jakoś zeszło no ale wstałam o 12 nie mogłam się obudzić. Kuję mnie dzisiaj coś w macicy ale tak jakby na wierzchu, dosłownie na rowerze nie mogłam jechać ale Hanna Montana szaleję także to chyba nic poważnego. Pozdrawiam wszystkie dwupaczki.
 
Witam was popoludniowo :-) No to dobilysmy do 500 moze jakis toascik soczkiem wzniesiemy, wspolczuje osobie ktora chcialaby od poczatku przeczytac ten watek :-D

stopi69 w pelni rozumie i podziwiam, ze masz tyle sil na wspieranie siostry i tyle optymizmu w sobie
Czytalyscie moze kiedys ksiazke 'Poczwarka' Terakowskiej? Goraco polecam ale niekoniecznie w ciazy... Ja pol ksiazki przeplakalam ale od tej pory jeszcze bardziej daze szacunkiem ludzi, ktorzy maja sily zajmowac sie osobami uposledzonymi.

Jak zwykle chorowitkom zdrowka, a reszcie humorku zycze milego dnia :-)
 
ja już po lekarzu, następna wizyta i usg dopiero za miesiąc (to będzie 23 tydzień skończony, zacznę 24 - nie sądzicie że późno?). Poza dramatycznym spadkiem wyników morfo cała reszta cacy więc mam łykać dodatkowo żelazo do witamin.

siedzenie w domu mnie rozleniwia :zawstydzona/y: nawet sprzątać porządnie mi się nie chce, a jeszcze tydzień temu codziennie coś pucowałam. Może wpadłam w chandrę?
 
niestety Anika to sa wlasnie uroki siedzenia w domu. czasu duzo ale checi mało... :-)
na szczescie bywa dzien przeblysku i caly dzien mozna lazic z mopem i sciereczka. przynajmniej ja tak mam...
 
reklama
Do góry