reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Kobitki będzie wszystko dobrze. Nie wkręcajcie sobie sam, bo to nic nie da. Dzidziusie będą wasze zdrowiutkie i ładniutkie i jak zaczniemy się chwalić naszymi pociechami w lipcu na forum to zagrzejemy dosłownie serwery od wrzucania zdjęć.
Grunt to pozytywne myślenie:-):-):-)
 
Dzińdybry:-)
Chodzę ostatnio spać z kurami, a potem budzę się o 5 i snuje po chałupie:szok: Zyczę Wam miłego dzionka:-)
fela ja też nie robię żadnych badań poza podstawowymi ale chętnie bym zrobiła jednak kasy brak:-(Co do panikowania to szkoda gadać na początku wkręcałam sobie, że mam ciążę urojoną, bo to przecież niemożliwe żeby nic nie czuć:-D usg trochę mnie uspokoiło ale na krótko.Teraz znowu, że chyba martwa bo już 18-ty tydzień, a ja nadal nic nie czuję.Eeeh mówię Wam brak jakichkolwiek dolegliwości to fajna sprawa, bo się człowiek nie męczy itd. ale za to psychika siada strasznie:tak:

Dziewczynki macie jakiś sposób na zaparcia?Ja już czwarty dzień nie odwiedzam WC i męczę się strasznie:-(
 
Olcia jabłka, śliwki, jogurty - dużo błonnika, czasem pomoże espumisan (możemy brać w ciąży) albo jogurt - ja kupuje activie, herbata koperkowa, spróbuj na czczo zjeść jabłko np.
 
a tak w ogóle to dzień dobry

wsuwam śniadanko, nastawiam pranie i kolejny dzień pora zacząć. W nocy troszkę przysypało śniegiem więc wyciągnę sanki niech młody ma radochę :tak:
A no i dziś mam gin, ale tylko badanie więc będzie bez rewelacji.
 
Olcia - jak najwięcej warzyw i owoców - ja odkąd zrezygnowałam dawno dawno temu z mięsa, nie wiem co to zaparcia i zgaga. Jabłka chyba faktycznie czynią cuda - wiem że mój dziadek mając takie problemy jadał jabłko 'na dobranoc' albo pił wieczorem na dobranoc szklankę przegotowanej wody - zawsze na niego działało. Suszone śliwki też są jak najbardziej ok, i jak pisała Anika - błonnik - ciemne pieczywo zamiast jasnego! jakieś mussli, jogurty i ....będzie dobrze.

A u mnie dziś samopoczucie już lepsze - w końcu SPAŁAM!!! z przerwami ale SPAŁAM!! po 4 bezsennych nocach to wyczyn uffff.... Nadal jestem praktycznie głucha ale uszy nie daja mi już tak w kość jeżeli chodzi o ból. Wreszcie widzę światełko na horyzoncie że BĘDZIE DOBRZE! Dzięki za ciepłe słowa - teraz swoim optymizmem chętnie podzielę się z Wami.
 
Witam,

Na zaparcia, owoce, warzywa. Chlebek słonecznikowy.

Ja mam jeszcze jeden sposób, łyżka musli do śniadania, może być na sucho, może być np z jogurtem :-)

Pozdrawiam
 
Witajcie!
Zaraz chyba wybierzemy się z Emi na kawkę do rodziców, póki co przyszłam odrobić pracę Anonimowego babybooomoholika :-D
 
Witam dziewczynki, u mnie przeziębienia ciąg dalszy, aż mi przykro bo nie wyjdę z dzieckiem na dwór a tyle śniegu u nas... no nic odrobimy to sobie na pewno.
U mnie na zaparcia pomagał miód i śliweczki
Miłego dnia lipcóweczki
 
reklama
Witam w ten sloneczny poranek :-D

Olcia - rowniez polecam jabluszka (zwlaszcza na czczo) i suszone sliwki - na mnie dzialaja cuda a mialam zaparcia bo jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to jeszcze palenie rzucilam wiec mialam mega problem :baffled:. O dczasu jak zjadam 2-3 jablka dziennie i co drugi dzien kilka sliwek to jest miodzio :tak: Ja podobnie jak Goteczka nie jem miesa (mam super wyniki) wiec pewnie tez warzywka, ciemne pieczywo i duuuuzo (2l dziennie) mineralnej wody robi swoje. Co do ruchow dziecka to zacznij sie martwic jak bedziesz w 22 tygodniu - teraz Twoj skarb nie ma ochoty Cie raczyc kopniakami pod zebra :-D I pamietaj ze pierwsze ruchy to nie sa spektakularne kopniaczki- po prostu czujesz motylki w brzuchu, cos ci sie kokosi pod zebrami - delikatnie ale jednak czuc ze to "zyjatko" a nie jelita :blink:

Goteczka - gratuluje przespanej nocy :-D Teraz juz bedzie dobrze - po kazdej burzy wychodzi slonce, po kazdej zimie wiosna a po kazdej bezsennej nocy upragniony sen :tak:

Stopi,bea - no wlasnie, po co amnio? Ups, chyba ze to zbyt osobiste pytanie :baffled: Widze ze sie laseczki na forum martwia ze maja tylko krew i usg. Ja mam jeszcze usg genetyczne ale glownie dlatego ze jest z 3 i 4D plus nagrywane na dvd wiec super pamietka :tak:

Wszystkim zamartwiajacym sie proponuje programowanie umyslu (to co AsiaJan robi bardziej po ludzki ;-) - kladziemy sie wygodnie na chwilke, zamykamy oczy, bierzemy gleboki oddech nosem do przepony (brzuszek sie unosi) i powtarzamy w myslach lub na glos - mam cudowne, zdrowe dziecko, ktore urodzi sie w terminie i bedzie moim najwiekszym szczesciem, bedzie zdrowe, madre, grzeczne, bystre i wynajdzie szczepionke na raka! :tak:Mozna dodac co tam jeszcze chcecie - ale trzeba to robic minimu mraz dziennie az do porodu - satysfakcja gwarantowana :-)

Milego dnia wszystkim pieknym , madrym i seksownym mamusiom!!!
 
Do góry