reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Sylwia gratulacje ja sama miałam iść na prawko ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to mnie zapał opuścił. Jeżeli chodzi o nasz termin to każdy komu mówię kiedy rodzę mówi mi "a nie mogłaś sobie tego inaczej zaplanować???" A kto planował??? jak planowałam to nic nie wychodziło:-D a ja jestem zadowolona bo przed chwilką przyszedł do mnie pan i w zamian za zapłaconą fakturkę dostałam pudełko lodów:-D ale fajnie i to jeszcze moje ulubione;-)
 
Dziewczyny troszkę z innej beczki , jak wstawić tego suwaczka, który kod ma być? Ja to zawsze z czymś mam problem, mam nadzieje ,że pomożecie!
 
Witam w to pochmurne popołudnie

Sylwia m gratuluje zdanego prawka:-):-):-) przyznam sie Wam dziewczęta że zdałam dopiero za 3 razem:-D:-D:-D no cóż, dwa razy nie wyszłam z placu manewrowego i to wcale nie przez kopertę;-)

dzis z rana strasznie mnie brzuch bolal, może to ta rosnąca macica i jeszcze troszku a brzuszek będzie widać.

AsiaJan ja też z niecierpliwościa czekam na wiosnę i wcale nie uważam, że odzież ciażowa to tylo przyduże tuniki, jest teraz tyle fajnych ciazowych ciuszkow, ze nawet sxy mozna się poczuć:-):-):-) przyznam się że juz chetnie bym wciągnęla na pupunię dżinsy ciazowe, ale jak juz pisałam na razie brzuszka brak
 
dopiero niedawno wróciłam do domu, pojechałam na swoją uczelnię po dyplom, bo obrona była we wrześniu a dyplom dopiero teraz!!! ale przynajmniej dzień mi zleciał i się nie nudziłam

Dosia
może szczęści ci się maluje na twarzy:-):-)
Oli
mi wychodzi chłopiec, to już drugi test mówiący o synku, zobaczymy;-)

ja tez się nie moge doczekać wiosny, bo u nas ostatnio ciągle szaro i ponuro, wprost okropnie...

Sylwia
gratuluję zdania egzaminu, dużo stresu ale warto;-)

ja też się strasznie denerwowałam, ale dziewczyna która tez miała wtedy egzamin dała mi tabletkę na uspokojenie i było całkiem fajnie, zagadałam egzaminatora i zdałam;-);-)
 
reklama
Sylwia gratuluje rowniez :) Dla mnie to tez byl najbardziej stresujacy egzamin. Brrr najgorszy w moim zyciu :) Kasiakom ja zdalam dopiero za 4 ;-) Ale tez nie mialam na poczatku sporegi szczescia do egzminatorow :tak:
 
Do góry