reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziewczyny robiłam ten niby test.... ;-) I znowu mi wyszło, że to będzie dziewczynka. Wszystkie testy i inne "zazobony" prorokują na dziewczynkę:tak:
 
reklama
Ja nie mam prawa jazdy jakoś nie miałam jakiejś motywacji i teraz się zastawiam czy na wiosnę się nie zapisać bo później po porodzie raczej czasu będzie mi brakowało.
 
Ostatnia edycja:
ja prawko zrobiłam rok temu i szczerze mowiac to odkad jestem w ciazy to mało jezdze. moj zawsze zabiera samochod bo musi jakos dojechac do pracy. ja tylko czasami wybieram sie do mamy ale wsiadam w autobus i nie ma problemu. ale wiem ze zle sa takie przerwy w jezdzie. im dluzej sie nie jezdzi tym potem wiekszy stres zeby wsiasc za kierownice.
 
sylwia.m ja Ci też ogromnie gratuluję zdania prawka!:tak::tak:
Ja swoje prawko robiłam jak moja młoda miała pół roku i też zdałam za pierwszym razem:-p;-);-);-) Myślałam, że nigdy w życiu nie zabiorę się za to, bo po co skoro wszędzie woził mnie małżowy hehe, ale przy dziecku drugi samochód okazał się niezbędny:tak::-):-):-)

No to dziś obie jesteśmy szczęśliwe, każda z innego powodu:-D:tak:;-);-);-):-)
 
Dobrze, że stało się jak się stało. Teraz mamy pewność że nikt "obcy" nie będzie mam grasował po naszym zamkniętym wątku:-D
Szkoda tylko, że te wszystkie fotki które dziewczyny już zdążyły powklejać się też musiały skasować:-(
 
Ale za to jaką fajną masz ta fotkę.;-) Mój M. jak Cię zobaczył to pierwsze jego słowa: "Ja ją skądś znam...":confused::-) Ale szybko mu wytłumaczyłam gdzie mieszkasz....
Ale fakt faktem znam dziewczynę strasznie do Ciebie podobną:-D
 
Mój kochany M właśnie walczy z ta zalana klawiatura powiedział że może jeszcze da się ją uratować a jak nie to będę musiała jemu zafundować nowa i tez multimedialna :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dziewczyny mam wyrzuty sumienia, bo dzisiaj prawie wcale nie miałam czasu na bb ale niestety siła wyższa i jutro pewnie powtórka z rozrywki. A co do wątku zamkniętego to ja jestem zadżumiona i nawet dobrze nie wiem o co chodzi??? A mam jeszcze jedno pytanie w ciąży jestem 15 tygodni i 5 dni i czy jak wskoczy mi 16 to znaczy, że będę już na początku piąteko tygodnia? Niby umysł chłonniejszy w ciąży a ja jestem ciemna jak tabaka normalnie czuję się jak jakś dziuńka;-);-)
 
reklama
KOREKTA

Oczywiście chodziło mi o 5 miesiąc. I tamtym postem upewniłam się w mojej ciemnocie:-):-):-):-):-) Zdolna jestem:-):-):-)
 
Do góry