reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Agorana dzięki za info, potwierdza się tradycja... chyba też wybiorę się do prywatnego :)

PS. u mnie ciągle remont - ciągle łazienka i sprzątania nie ma końca, ale w sobotę ma zakończyc się łazienka i rozpocząc pokój dzienny...
 
Dzień dobry
Nie nadążam za Wami normalnie szokkk:szok:.
Izabell ta krew może też być nawet z lekkiego osłąbienia i osłabionych naczyń krwionośnych, często tak mam podczas tej ciąży i w poprzedniej też tak miałam.

Witam nowe Mamusie na forum i zapraszam.
Kasiu faktycznie dość późno się dowiedziałaś o ciąży, ale mam nadzieję, że wszystko ok. :-)
Dosia ja też o wiośnie marzę, ale lato mnie przeraża:no: Przeraża mnie fakt, że latem wszyscy odsłaniają ciałka a ja ze swoim ogromniastym brzuchem, pupą itd będę kisić się w spodniach, szerokich tunikach...Zdecydowanie wolałabym końcówkę ciąży przechodzić jesienią tak jak ostatnio, ale cóż pocieszam się, że po porodzie będę miał latem większą motywację do zrzucania kg.:crazy:
 
Jeśli chodzi o nos, to mój jest jakby ciągle zapchany. Jak próbuję go wydmuchać, to i tak za dużo z niego nie wychodzi ;-). W każdym razie często na chusteczce pojawia się krew (właśnie podczas dmuchania)., Myślę jednak, ze to raczej nic złego, tylko objaw wysuszonej śluzówki i tego mojego ciągłego dmuchania, mimo, że nie mam za bardzo co wydmuchać ;-).
 
Dzięki za info, chyba racja z tym co pisałyście poczytałąm tez w necie i znalazłam podobne informację więć nie ma się czym przejmować jeśli niejes to krwotok. ;-):tak:
 
mamusiaM ja mam podobnie jak Ty z tą krewką z nosa, że mam czerwone plamki jak wycieram nos, ale czytałam gdzieś (już nie pamiętam gdzie), że to może mieć związek z poszerzaniem naczyń krwionosnych w czasie ciąży, gorzej jeżeli to są krwotoki ...
Witam nowe mamusie :-)
 
Sidorek ja tez jestem z wrocka chociaz teraz jestem w uk. Dokladniej z kozanowa a ty? Jak bede w domu to mozemy sie na kawke umowic:)
 
Witam:-):-):-)

Ja tylko tak na chwilkę wpadłam żeby się z Wami przywitac:-) Zaległości nadrobię dopiero wieczorem. Zdążyłam tylko zauważyc, że mamy wątek zamknięty, super:-):-):-) Cieszę się bardzo:-)

Pochwalę się tylko, że dzisiaj zdałam prawko:-) Jestem strasznie happy teraz:-)

Pozdrawiam i przesyłam buziaki.
 
reklama
Sylwia to ogromne gratulacje!!! Prawko daje dużą niezależność :) ...cos o tym wiem, a przyznam się, że akurat egzamin na prawko, był dla mnie bardziej stresujący niż wszytskie inne egzaminy w moim życiu (to było gorsze nawet niż matura) :)))
 
Do góry