reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Czesc Dziewczyny!

Zima sie na nas mocno zawziela, bedzie kiepsko z dojazdem, bo caly czas sypie.

Wczoraj troche pobuszowalam po sklepie i udalo mi sie kilka fajnych ciuszkow kupic dla Madzi i kombinezon dla fasolki za smieszna cene $4:-), jedne spioszki polarkowe i body. Wszystko w uniwersalnych kolorach. Jak sie okaze, ze to dziewuszka, to wiecej zakupow nie bedzie, a jak chlopak, to moze sie jeszcze na cos skusze:happy2:
 
reklama
cześć

witam nową lipcóweczkę :-)
kinga to zakupy na wypasie, gdzie takie dobrocie dają?
słońce trzymam kciuki za łagodne przyjęcia przez męża tej zalanej klawiatury :blink:

ah no i kciuki za wizytujące się
 
Zmykam do garow, bo inaczej sie nie wyrobie przed szkola.

Mam jeszcze pytanko; czy mdli Was po zjedzeniu witamin? Bo ja mam nadal z tym problem, mimo zmiany tabletek.
 
mnie mdlości nadal męczą, ale przynajmniej już od jakichs 2 tyg. nie miałam żadnej randki z sedesem, co uwazam za duzy sukces, jak mysle o moich grudniowych przebojach.

a jeżeli chodzi o mdłosci po braniu witamin, moja lekarka sugerowala, zeby brac je po obiedzie, bo to wlasnie minimalizuje mdlości
 
Witam Wieczorowa porą:-)
Witam się także z nowymi Mamusiami:-)

Ja się nauczyłam brać wszelkie tabletki dopiero po pierwszym posiłku a że jadam dość późno to tylko dla mnie na plus. ;-) Wcześniej zawsze musiałam się przywitać z kibelkiem od razu po obudzeniu się...:no: Ale mdłości już nie miałam dość długo. :-)Lecz nie tęsknię za nimi.....:-D:-D
 
reklama
Do góry