reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej z mną dziś coś ne tak. Źle spojrzałam na zegarek i zamiast wstać o 5:15, to wstałam o 4:15 :wściekła/y:. Teraz siedzę już gotowa, z make-upem i nie wiem co ze sobą zrobić. Dobrze, że zorientowałam się zanim wyszłam na przestanek, bo dopiero bym zmarzła czekając godzinę na autobus ;-).
 
reklama
Witam :-)przebrnęłam przez wasze posty, zgadzam się ze córeczki są tatusia tak jest ze mną ja nabroiłam a mój starszy brat obrywał.

Dziewczyny żyje mąż nie krzyczał za mocno:blink: powiedział ze miałam szczęście ze w domu była stara klawiatura i jeszcze do tego ze ja sama podłączyłam :-)

Witam nowe mamusie:cool::cool:
 
Słońce
cieszę się że mąż okazał litość i żyjesz:-D:-D:-D
Olcia
witaj:-)
Orsi
sikanie w nocy podobno wróci pod koniec ciąży i będzie męczyć jeszcze bardziej niż teraz
Katarzynadolindo
witaj u nas:-) to miałaś niezłą niespodziankę :-)
Sam
dobrze że jest forum i możesz nawet o 5 rano tu wpaść;-)
 
Witam z rana :)
Oj Sam to niezły z Ciebie ranny ptaszek :-) całe szczęście,że się zreflektowałaś bo rzeczywiście stanie na przystanku o tej porze i to jeszcze godzinę nie należałoby do przyjemnych rzeczy!
Strzelczyk ja jestem z Gdyni i mam termin na połowę lipca :-)
Miłego dnia dziewczyny, lecę do mamy a na 17 z młodym na basen :-)
 
Witam :)

witam nowe forumiczki :) fajnie, że jest nas tak dużo, bo na noworodku pustawo
co do córeczek, oj to prawda, byłam oczkiem w głowie u tatusia, ach jakmi Go brakuje, a nie żyje już 10 lat, a mam wrażenie jakby to było wczoraj
Asia zobaczysz, wszystko się ułoży wiem po sobie, że w ciązy jestem bardzo nie cierpliwa i wszystko co mnie czeka w najbliżejsz przyszłości wydaje mi sie odległe i nierealne i marudze mężowi a on biedak musi to znosić, choć ostanio jest na odwrót :-pi kto tu jest w ciąży ;-)
Sam hihihihi no to ranny ptaszek z Ciebie, miłego dzionka :)
Strzelczyk gratuluje udanej wizyty :-)

ale wczoraj byłam padnięta po wozycie, normalnie czułam jak cały ten stres spadł ze mniepo wizycie, byłam tak zmęczona, że zasnąć nie mogłam... ale najważniejsze z bobasem jest wszystko ok :) ale zastrzyki bede brać do końca ciąży,
cieszyłam się też, gdy gin pozwolił mężowi wraz z córeczką Jagódką wejść na usg ( z mężem to ok, al enie wiedziałąm jak z dzieckiem)
ostatnio kolezanka usłyszała od swojego gina, że jej mąż nie może wejśc bo wtedy wynik badania bedzie niemiarodajny ;) ale prywatnie nie ma sprawy ;) normalnie myślałam, że umrę ze śmiechu jak to usłyszałam, ale tak to u nas jest prawie, że lekarze to sa do d..y ... ja jeżdze 25 km do swojego
 
Hej dziewczyny !!!

Witam nowe mamy na lipcowym forum :-).

katarzynadolindo - faktycznie późno się zorientowałaś, ze jesteś w ciąży :-). Ale znam i większe rekordzistki. Znajoma dowiedziała się dopiero w 17 tygodniu :-D :-D :-D.

Sam - współczuję tak wczesnego wstawania. Ja mam problem, zeby zwlec się z łóżka o 7.00 :baffled:.
 
Ja tez slyszalam to zdanie, ze chlopca wychowuje sie dla innej kobiety i w pelni sie z tym zgadzam. Majac synow nalezy od poczatku tak podchodzic do ich wychowania. Zeby pozniej inna niewinna babeczka nie musiala nanczyc maminsynka :) Nie wiem moze to wynika z moich nie do konca dobrych doswiadczen... Mialam tylko jedna kandydatke na tesciowa, ktora byla rewelacyjna. Ale ona zawsze trzymala moja strone a nie syna i nigdy nie wtracala sie w nasze sprawy. Zreszta syn tez byl swietnie wychowany - wszystko robil w domu i szanowal kobiety - nigdy nie uslyszalam zeby powiedzial zle slowo czy to na swoja mame czy na mnie czy na jakakolwiek inna kobiete. Jednak nasze drogi sie rozeszly - on wyjechal na stale na Wyspy ja sie nie zgodzilam i ulozylam sobie zycie w Polsce. Do dzisiaj mam kontakt z jego mama i uwazam, ze jest to wspaniala kobieta. Jesli bede miala syna to postaram sie tak go wychowac i bede kochac moja synowa :) A moze juz dzisiaj sie dowiem bo o 13.30 USG!!!!!! :)))
 
Witam w ten pochmurny dzien.
oraz witam nowe mamusie.
ja jakos spac dzis nie moglam i o dziwo juz po sniadanku jestem. wczoraj widzialam sie z sasiadka i od razu zorientowala sie ze jestem w ciazy. przeciez nie mam tego wypisanego na czole. dziwne
 
wczoraj widzialam sie z sasiadka i od razu zorientowala sie ze jestem w ciazy. przeciez nie mam tego wypisanego na czole. dziwne

ja przeważnie zauważam po wyglądzie twarzy kobiety, że jest w ciąży , nie wiem czemu ale twarz wygląda wtedy troszkę inaczej

miłego dzionka i smacznego śniadanka
 
reklama
tak mówisz??? ona ma juz 3 dzieci, to moze dlatego. zreszta pamietam jak przed moja ciaza powiedziala mojemu mezowi ze chyba nam sie rodzina powiekszy bo widziala jak na naszym kominie bocian sobie siedzial. i wykrakala. hehe
 
Do góry