reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

to witam sie i ja. ale tylko na chwileczke, zaraz zbieram sie do mamy. zadzwonila ze robi fasolke po bretonsku, wiec takiego rarytasu nie moge sobie odmowic.
a powiem wam ze cos w nocy spac nie moglam, najpierw siusiu, potem pic, ale jak zachcialo mi sie jesc to stwierdzilam ze to juz za wiele. troche meczylam sie na lozku ale w koncu usnelam.
 
reklama
No i ja witam w ten środowy dzionek :-). Dziś kończę 15 tydzień :-) czas szybko leci :-).

Ja dziś w pracy też mam ciekawy dzień, bo dopiero teraz pozostali pracownicy firmy dowiadują się o mojej ciąży. Wszyscy gratulują, jedni się cieszą inni pytają, czemu wcześniej im nie powiedziałam.... Ale najważniejsze, ze prezes już wie i już nie muszę się stresować. Mam nadzieję, że szef dotrzyma słowa i krzywdy mi nie zrobi ;-)

Anika, trzymaj się dzielnie !!!
 
Witam się i ja
Niewiem czy wy też to zauważyłayście albo ja tylko tak mam bo mi w tej ciąży tak szybko czas leci że hoho, pamiętam jak jeszcze niedawno starałam się o dzidzię a to już niedługo 16 tyd. :-),
Wczoraj jak byłam w szpitalu na tym usg a sala z usg na tym piętrze co ginekoloia i położnictwo to aż mi się zachciałąo żeby to już ;-).
Przed narodzinami to czeka mnie jeszcze całokowity remont mieszkania z burzeniem i stawianiem ścian ale nie mogę się tago doczekac bo w tej chwili nawet mebli ie kupowalismy mebli tylko mamy stare które zostały po teściach- oni mają teraz domek no i tam nie było im na rękę w stawiać starych segmentów.
Mam tylko nadzieję że mąż z remontem rusz już w lutym.
Idę jeść drugie śniadanie. :rofl:
 
izabell96 Zazdroszcze Ci remontu :) Naprawde! My kupilismy nasze malenkie lokum poltora roku temu (remont od podstaw z burzeniem scian, nowe rury, elektryka itd.) i po pierwsze szkoda, ze takie malutkie (ale wiekszego kredytu bysmy nie dostali) a po drugie szkoda, ze tak trudno o 6 w totka bo chetnie wyremontowalabym nowe i wieksze :) To najcudowniejszy okres kiedy mozesz wybrac materialy i kolory i zaprojektowac - cudo! Powodzenia!
 
izabell96 Zazdroszcze Ci remontu :) Naprawde! My kupilismy nasze malenkie lokum poltora roku temu (remont od podstaw z burzeniem scian, nowe rury, elektryka itd.) i po pierwsze szkoda, ze takie malutkie (ale wiekszego kredytu bysmy nie dostali) a po drugie szkoda, ze tak trudno o 6 w totka bo chetnie wyremontowalabym nowe i wieksze :) To najcudowniejszy okres kiedy mozesz wybrac materialy i kolory i zaprojektowac - cudo! Powodzenia!
Ja taż nie mogę się doczekać bo wkońcu bede miała mieszkanie urządzone po swojemu a nie tak jak teściowa. Najgorsze wtym wszystkim że mam tyle pomysłów i niewiem na co się z decydować a mąż co raz swoje ma coraz lepsze pomysły. Najbardziej cieszy mnie sypialnia którą bedziemy mieli, zawsze o niej marzyłam. :-)
 
Witam wszystkie dziewczyny. Ja wczoraj wygrałam 3 w totolotka całe 16 zł. Chyba zacznę grać:-);-):-) może szybciej się pobuduję i mąż nie będzie musiał jeździć:-) Dzisiaj mam straszny katar i przyszła moja siostra z półrocznym Antosiem więc go atakuje a on piszczy jak najęty ze śmiechu. Jak patrze na niego to sobie myślę jak moja dzidzia będzie wyglądać? On jest takie cudeńko. Trochę nie za bogaty jest we włosy a ja uwielbiam "misiowe kosmacze" na główce. Ale ma za to już 2 ząbki. Normalnie świetny jest. Za całowała bym go z miłości. Mówie mu, że na razie jest najśliczniejszy na świecie ale niech się liczy z tym, że jak mi się dzidziuś urodzin to będzie musiał się tym miejscem podzielić:-):-):-)
 
izabell remont własnego miszkanka to fajna sprawa, w końcu sama decydujesz co gdzie i jak:-):-):-) ja jedyne co teraz planuje to pokoik dziecięcy, ale nawet scian nie maluje bo mam w takich kolorach że dla dziecka idealnie pasują, jedynym wyzwaniem pozostają meble i ewentualnie jakies naklejki na ściany, ale to dopiero jak bedziemy znać płeć dziecka.;-)
zakochałam się w meblach z Meblika, ale ich cena jest porazajaca, o ile nie wygram w lotka pewnie skończe na ikei:-):-):-)
 
reklama
Do góry