reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witajcie kobitki,

nocka u nas cudem przespana, aczkolwiek ja tak sobie bo po 2 mąż z pracy wrócił a Jula ma jakiś bunt na smoka tzn musi go mieć koniec kropka. Idą jej 3 i 4 i tak ją ten smok uspokaja że szok :szok:

Wczoraj do 23 ubierałam choinkę, ale niestety nie będąc zbyt skromna powiem, że jest piękna :-D:-D:-D A Julcia jak rano wstała (po 7 a było jeszcze ciemno na zew i okna zasłonięte) to doznała takiego szoku na widok choinki że prawie 30 min wokół niej skakała. Dotykała kazdą ozdobę, robiła buju buju bombkom , wąchała suszone przeze mnie plastry pomarańczy a lampki ją zafascynowały:-)

M jeszcze dziś i jutro do pracy idzie niestety na popołudnio - nocki bo od 16 - 2 . Ale za to następny tydzień ma wolne i wraca chyba 7 do pracy czy jakoś tak.

Dobra wiadomość też taka, że M dostał przyznane stypendium z PFRONu musi tylko jechać jakieś 400km do Łodzi , żeby podpisać umowę...

No i następny nius, znalazłam mieszkanie w kamienicy w centrum 70m2, 3 pokoje, cena przystepna bo 159tys, bezczynszowe, z garażem, tyle że ... łazienka kiszka wąska do przebudowy i podłogi też, bo są deski, a ja wolę terakotę i panele. No i fajnie że jest na I piętrze, z podwórkiem zagrodzonym. Idziemy je po świętach obejrzeć i liczę na to że nam się spodoba na żywo i je kupimy.

Stopi, współczuję Lence, ja nienawidze jak mi ktoś w oku grzebie, więc podziwiam ją że choć na jednym badaniu usiedziała. A co do tej hipotrofii siatkówki, mam nadzieję , że się nie będzie wada powiększać i że ten zabieg jej pomoże.

Po pracy mam plany ambitne, będę piec pierniczki o ile M znajdzie gdzieś foremki bo ja taka kucharka a foremek nie mam :-D:-D I chcę zrobić te z witrażykami takie większe może nie wiem jeszcze i do paczek powkładam jako taki dodatkowy prezencik.

A wogóle słuchajcie, moja teściowa ostatnio się mnie radzi w sprawie gotowania. Mówi tak " oj bo Ty wciąż coś dobrego gotujesz, ładnie pachnie a ja to kurczaka robie i schabowe bo chłopaki to lubią" Pytała jak zrobić sałatkę gyros i myślała że pomidory i kapustę też się smaży z mięsem :confused::-D No nic, miło mi że choć w jednym uważa mnie za mądrą :-D

Wasze dzieci też tak lubią tańczyć i oglądać reklamy?? niby nie chcę żeby oglądała tv ale jak widzę jaką ona ma radość to żal mi wyłaczyć. A jej ulubiona piosenka to LOCA SHAKIRY, jak to leci to ta woła LOKA LOKA i się kręci w kółko z rękoma w górze:-D:-D:-D:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiatam sie i ja .
Widze,że za dużo nie naskrobane .

U nas troszke lepiej tzn mniej gili wisi i Karolek lepszy nie wymiotuje i nic go nie boli,bo wczoraj mi tak go szkoda bylo nie wiedzial jak ma sie polozyć.
Ale dzielny bo nie płacze.
Wczoraj dekorował pierniczki pisakami i są śliczne.

BEATKO to pochwal sie choinką !!!
Ja tez sie nie moge doczekać dużej choinki z lasu :tak::tak::tak:,nigdy żywej nie miałąm ,siostra cioteczna co roku i zawsze jej zazdrosciłam.:tak::tak::tak::tak:
No ,ale razem z własnym salonem przyjdzie choinka piekna, ogromna i duża.:tak::tak::tak:
Super ,że mieszkanko na oku macie i za rozsądną cene ,sama jestem jego ciekawa tak żeś to opisała.
Wpraszam sie na kawe:-p!!!!

Ja musze krokietow dorobic zostal mi farsz ,ale i jego tez dorobie ciby wuecej było.
Wiecie co wczoraj tesciowa kupywała kapuste kiszoną dla mnie i zdrożała prawie o jeszcze raz tyle ,a ja kupywałam w piątek:szok::szok::szok::szok:.
Zawsze kisimy ,ale w tym roku powiedziałam ,że damy spokuj.
Masakra takie drogie.
No i jeszcze do spowiedzi jutro trzeba iść.:tak::tak::tak:

STOPI rzeczywiście to co piszesz ,aż mnie przeraziło .
cZEKAŁAM NA TE WIESCI OD OKULISTY.
A z czego jej sie ta hipotrofia zrobiła,ktoś ma wade wzroku u was w ogóle ??
Dzielna dziewczynka ,ale wiesz to jest pikuś porównując do tego co przeszłyście po porodzie !!!:tak::tak::tak:
TRZYMAM KCIUKASY ZA LECZENIE.

acha BEATKO u nas też muza na okrogło i to tak śmiesznie wyglada,jak młody sie rozpedza to najpierw ławy musi sie przetrzymać bo za szybka predkosc jak na poczotek i sie przewraca:-D:-D:-D:-D:-D.
ŚMIECHU TYLE CO NIE MIARA.
TOmek sam go podpuszcza włąnczając VIVE.:tak::tak::-D

a reklamy u nas królują najlepsza jest ta ''z kogutem i krowami'' i ta''Znowu ucikła nam kura'':-D:-D:-D:-D.
skacze i woła KOKO KO KOKO!!:-D:-D:-D

Ewo tak to jest z tymi przedszkolakami,dobrze,że Ci z przedszkola nie ucieka.
Bo moja znajoma niby ze poszła do środka .Mama wyszła ,a ona sie ubrała i do domu spowrotem :-D:-D:-D:-D:-D.:baffled::baffled::baffled:

Ja na szczescie nie ma jeszcze tego problemu ,ale juz od dawna sie martwie co to bedzie.;-)
Nie puszczałam KALA do przedszkola bo szkoda kasy , a i nie chciał tez.
tak mysląc jeszcze sie na chodzi do placówek edukacyjnych !:blink::tak::tak::tak:
 
Justyś, cieszę się że chłopcy zdrowieją, a choinką się pochwalę w wolnej chwili :p

U nas reklama z kurą też jest :] ale Julka uwielbia teraz nową z playa czy coś tam o tych ludziach z epoki kamienia łupanego że po co im bezlik rozmów :D:D:D gada do nich w ich języku a ja sikam ze śmiechu :D:D:D
 
Dzieki dziewczyny ! Udalo mi sie mala umowic prywatnie na 30.12. Od 27.12 zaczynam jej zakraplac atropine.. ale cyrki byly dzis, bo nie moglam jej nigdzie zamowic, ponoc tylko 4 apteki w wWarszawie robia ta atropine dla dzieci... ale w koncu zamowilam..

A p.s. moja Lena jednak znow w zlobku byla i dobrze, bo by musiala ze man po aptekach bujac sie... Wiec jescze dwa dni spedzi ze swoja miloscia :-)


Jakbym sie nie odezwala juz do swiat to:


DZIEWCZYNY I DZIECIACZKI TE MAŁE I DUŻE
-
WESOŁYCH ŚWIĄT


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




JUSTYNKO
to ponoc w wieku plodowym cos sie tam nie wyksztalcilo, nie uroslo.. chodzi o ta siatkowke chyba.... i do tego nerw uszkodzony, tlyko jak mialam badania okulistyczne w wieku 4msc bylo wszystko ok i nie zezowala ...

DMUCHAWIEC wow to super masz wymiary :-) Laska z Ciebie :-) Ja mam w biuscie neistety po ciazy duzo mniej... masakra....

BEATKO no to ladnie Twoja tez juz zakochana hehehe

EWA moze tez sie zakochal, a dziewczyna kreci z innym chlopcem heheh :-)
 
ja sie melduje
jestesmy juz z tatusiem, szczesliwe, coz mozna chciec wiecej:)
ja od 2 dni chora, angina, mam tylko nadzieje ze Mari jakos to ominie.
spacery mamay po 3, 4 godziny wiec wreszcie ja sie relaksuje na swiezym powierzu a Mari w kimono:)
juz sie nie zamelduje przed swietami wiec

WSZYSTKIM MAMUSIOM I NASZYM MALUSZKOM
ZDROWYCH I RADOSNYCH SWIAT!!!!!



 
To BEATKO i ja sie ciesze bo kocham jak ludzie sa szczesliwi.
zycze rowniez WESOLYCH ,POGODNYCH SWIAT !!!
widze ,ze cie tez zlapala ta angina wiec zycye zdrowka.

Mi Karol ma odruch wzmiotnz po tej zawiesinie ZINNAT jak podam mu wczesniej lek histaminowy to jest ok ,jak nie to go meczy.
No i zaczal mi kaszlec,ale lekarka nie dala syropu na kaszel ,ja mysle ze to za malo i podawac mu cos na kaszel co wy na to:confused:

oGolnie wieczorem zrobila sie masakra ,ale na szczescie usnal mi na rekach .Tylko u mamusi:baffled:,mama lek na wszystko.:tak:
dlugo nie chcial puscic .
nIE dawno JULA cos kaszlal mam nadzieje ,ze pospia noc.

Wiecie ja bym juz byla siwa jakby moje dzieci chorowaly jak co nie ktorym .:tak::no::no::no:
 
Kochane wpadłam Wam życzyć

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was

Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.


Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow :-)

 
Część matki wariatki. U nas już praktycznie świątecznie. Do zrobienia zostały mi tylko sałatki no i sernik muszę upiec. Dzisiaj idę jeszcze na zakupy po prezenty. Wczoraj mały dostał już pierwszy prezent hehe była jego chrzestna no i dostał taka mate edukacyjną dwustronna zippymat. Po jednej stronie są zwierzaki a po drugiej muzyk. No i jak nadepnię na ta mate to wydaje dźwięki np pies szczeka. Strasznie wczoraj na tym szalał :-). Justysia jak kacper miał angine to najpierw dostał antybiotyk w zawiesinie ale że wymiotował to skończyło się na zastrzykach. W sumie dostał ich 13. Oprócz nich miał też syrop na kaszel salbutamol hasco. No i osłonowy linex baby. Matki wariatki wam też życzę cudownych wesołych świat! Niech będą takie jakie sobie wymarzyłyscie. Ściskam gorąco i przesyłam buziaki
 
Ostatnia edycja:
Kochane ja niestety tylko na chwilkę bo w tym przedświątecznym szale nie mam na nic czasu, a że dziś dopiero wolne z pracy to w końcu cokolwiek w domku można zrobić,

nie wiem czy będę miała jeszcze czas do was zajrzeć, więc już teraz składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt :


W te święta magiczne, życzenia ślemy liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!


Ania i Monisia
 
reklama
dziewczyny...ale jak nie urok to sraczka :O:O

dzisiaj w nocy wybili nam szybe w aucie i navi ukradli :( byla schowana w schowku ale gnoje wzieli i tak... jestesmy teraz we wroclawiu u mojej siostry...czekamy na policje...zobaczymy co dalej.

bede sie meldowac..
 
Do góry