reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej laseczki. My wczoraj cały dzień poza domem. Rano do sklepu, później do klubu maluszka znajomej bo miała dzień otwarty, więc podjechaliśmy zobaczyć jak tam wygląda. Wróciliśmy na chwilę coby zjeść obiad i żeby Adam się przespał i na urodzinki bratanicy męża. Wyjeżdżaliśmy to była już 19:30. Dzisiaj rano pojechaliśmy kupić sobie prezent pod choinkę i kupiliśmy telewizor. 5 lat wytrzymaliśmy bez niego, ale daliśmy za wygraną :-D

Zaraz może wybiorę się z moją mamą i Tomkiem na łyżwy. Oj on już się nie może doczekać. Ale na razie mu nie mówię, bo nie wiem jeszcze na 100% czy pojedziemy.

A cisza tutaj bo niedziela. W weekendy zawsze przecież milknie nasze forum. Tym bardziej, że coraz bliżej święta.
 
reklama
a ja właśnie mam chwilę wolnego, w piątek pojechaliśmy do moich rodziców i zostajemy tu do środy, a potem do teściowej.
Dzisiaj byłam na zakupach z mamą, dawno już tak nie było, kupiłam sobie sukienkę ciążową i 3 bluzeczki, bo wydawało mi się że tym razem podobnie jak wczesniej opękam w tym co miałam przed ciążą, ale teraz jestem wielka jak słoń i już tylko w 2 bluzki się jakoś mieściłam... No i biustonosze, bo mi sie trochę przytyło:zawstydzona/y: mam tak dużo pod biustem, że jak wczoraj chciałam na siłę zapiąć biustonosz który kupiłam 2 miesiące temu to pękło zapięcie:tak:
Ewa teraz jeszcze telewizja satelitarna i baje dla dzieci i będzie spokój w domu:-D:-D:-Dale fajnie ze tyle wytrzymałaś ja spasowałam po 2 latach:zawstydzona/y:
Agnieszka to fajnie masz z teściową mniam gotowy pyszny obiadek
Tralala no to się wczasuj kochana w górach bo faktycznie remont to bardzo męcząca sprawa i odpoczynek się należy
 
No i byliśmy na łyżwach :-) jak mama wyśle mi zdjęcia to wstawię! Tomi miał łyżwy dwutorowe/saneczkowe. Był pierwszy raz i strasznie mu się podobało. 'Jeździł' sam. Chciał żebyśmy go nie trzymały tylko sam
i strasznie podobały mu sie upadki
a jak się przewrócił tylko na kolana i na ręce, to sam się kładł jak długi na lodzie. Do tego cały czas uśmiech na buzi :-)
 
Hej Laseczki!

Witam sie po baaaaaaardzo pracowitym weekendzie:tak: i na poczatku baaaaaaaaaardzo pracowitego tygodnia:sorry2:

Kuchnie mam wyszorowana na błysk, łazienke też:tak:. Dziś korytarz i pokój, jutro drugi pokój i koniec. Namalowałam tez kubki teściowej (latem malowałam jej gałazki jarzebiny na kafelkach w kuchni w domku letniskowym- a teraz do kompletu zestaw 9ciu kubeczków z jarzębinowym motywem do powieszenia pod półeczka na przyprawy:-)) A mój mąz swojemu tacie zrobił drewniane podpórki do książek w kształcie połówek domku- jak sie je złączy razem to wychodzi cały domek. Sa jeszcze nieskonczone, ale normalnie- mam zdolnego męża:-D nie wiedziałam:-D
No i zrobiłam dwa farszyki do pasztecików- jeden wigilijny z kapucha i grzybmi , a drugi z mięskiem.Wyszły bombastycznie!

Ewa zazdroszcze łyżew:tak:

Asiu- a Tobie gór zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja kocham góry:tak::tak::tak:

No to miłego dnia, kochane. I pisac mi tu cosik!!!! Ja bede zaglądac:tak:.
 
Hej laseczki ja dzis ostro sprzątam, bo po południu jadę odstawić dzieciaki do mamy, mąż na szkolenie a ja jadę kupić mu prezent. On o tym nic nie wie... także może uda się niespodzianka :-)

No to lecę do kuchni! Pa! Będę zaglądać!
 
Wiatam.
U mnie szał KAROL angina ,JULEK gardło i gile po kolana I prezent pod choinke ponad 80zł w aptece.
Tomka nie ma przerabane jeden płacze drugi,JUla to już w ogóle kaplica tylko by na rekach o koniec.
Dziwie sie ,że cokolwiek dzis zrobiłam ,bo nawet nie mogłam po ziemniaki do piwnicy zejsc.
Ryczec mi sie chce razem z nimi.

Juluś na pół siedzoca pije mleczko i mam nadzieje ,że usnie.Karolek spi ,ale mogłby wstac bym go umyła bo wczoraj nie mylismy sie i dała leki.

Dzis przyniosłam choinke ,a raczej choineczke tak sie jej nie mogł doczekać to wziął ją sam umył w łazience i przyszedł i powiedział''MAMUSIU jak juz umyłem choineczke ,tylko musi wyschnac i pachnie wiesz powąchaj sobie jak pachnie''.
A nowy tekst KAROLA ''to nie za specjalnie '':szok::szok::szok::szok:.

Wczoraj byłam na tym spotkaniu klasowym i było nas pięcioro,a miało byc wecej ,oczywiscie ci co na miejscu to nie przyszli.

PATRA ja nie smaże krokietów w frytkownicy:szok::no:.
Od dawien dawna na patelni.nigdy tego nie robiłam i szczerze pierwsze słysze:szok::szok::szok:.
Nie zwijam je w rulon ,choc dla siebie czasem ,aby szybko tak ,ale 10/1.
najpierw biore dwa boki nalesnika zakładam do srodka pozniej te dwa pozostałe juz krutsze znowu do środka i zawijam,a raczej zakładam optaczam jajo ,buła i na patelnie.

ŁEB mnie tak boli ,że masakra całą nc prawie nie spałam ,KALO miał goraczke,pozniej sie obudził i baje ogladał bo sie wyspał ,a pozniej znowu miał goraczke i co róż cos.
Ja jakos nie umiem spac jak mam dzieci chore.

Wiedziałam ,że złapie baktryja bo JUlek w piatek dostał katar ,a jak ma katar to zaraz chory:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Ostatnia edycja:
Czesc

Moja Lena byla dzis ostatni dzien w zlobku...nie wiem czy ona teraz w domu wysiedzi, bo w weekendy to na rytmike chodzimy, ale to malo i tak szaleje w domu, walac w drzwi i krzyczac bam bam (czyli domek bam bam- zlobek) Wogole to moja lena zakochala sie w koledze z grupy!! Wraca do domu i caly czas wola - henio, enio.... bierze telefon i niby do niego dzwoni. Dzis rozmawialm z tata chlopca (moj znajomy ze starych czasow) I jego synek Henio tez wola w domu lena :-) a najlpsze jest to, ze w od czwartku sie obcalowuja w usta!!!! caly czas!! Szok!!!!!!!!!!


VIORECZKA , DMUCHAWIEC
a jak jets z tyciem u Was w drugiej ciazy?? jest jakas roznica niz w pierwszej??? Moje koelzanki w drugiej bardzo tyja...

JUSTYSIA zdrowka dla Was!!!

EWA ja tam juz marze kiedy zmala pojde na lyzwy :-)
 
Dzięki KAROLKO!!!
no to pocałunki pierwsze swojej córy masz za sobą ,ciekawe jak 16lat bedziesz je przezywać,pewnie nie tak wesoło jak teraz:tak:;-):-D:-).
Biedna Lena nie zobaczy narzyczonego ,serce jej sie złamie.
eJ SERIO ONA BEDZIE go wołała ,ciotka musisz spotkana kombinować:tak::tak::tak:.

Fajna sprawa takie zajecia ,u nas w stolicy nie ma nawet porzadnego placu zabaw.Choc mój mą zbyłego prezydenta ponoć ZNA:-D;-):-p,zawsze tak gadał:-D:-D:-D:-D;-).
A szkoda bo na takich zajecia JUla by sie wytanczył.

a co z tym złobkiem dalej bedzie czynne??

 
reklama
JUSTYSIA tak zlobek czynny i czekaja na Lene caly czas :-) naprawde jest swietny, bo tam czlowiek czuje sie jak w domu u kogos z rodziny - taka atmosfera i wyglad zlobka jest. W soboty chodzimy ddatkowo na rytmike, ale wtedy jej Milosc nie przychodzi... Mysle, ze moze jakos bym sie dogadała z Pania i Lena chodziła by 4razy w tyg, wtedy kiedy jestesmy w Polsce.. Zobaczymy jak sie teraz bedzie zachowywac.... W srody chce znow na basen z nia chodzic, to wtedy bylo by bez zlobka.
 
Do góry