reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

stopi ja swoją pracę już oddałam i mam nadzieję, że to oststnia tego typu w moim życiu... no jeszcze w tym roku czeka mnie pisanie i czytanie i poprawianie stylu mojego męża w jego doktoracie :/
Ale ankietę mogę ci jakąś wypełnić... a z jakiej dziedziny?
 
reklama
Stopi nawet nie żartuj :)) jedno serduszko bije ... No ale powiem Wam że chodze do lekarza prywatnie i place mu co miesiąc 80zl a on pierwsze mowil że chlopak potem dziewczyna a teraz znowu chłopak ... Nie ważył maleństwa ani razu, nie mierzył no dosłownie nic. Nawet jak miałam bakterie w moczu to tego nie zauważył ... <szok> chodze do niego bo te becikowe trzeba mieć to zaświadczenie od lekarza a ja karte mam założoną dopiero od 12 tygodnia no i wypisuje mi L4 ...
Ale chodze też państwowo (5tygodni temu) i to on wykryl mi bakterie, zrobił cytologie no i od niego wiem że mala jest 2 tygodnie mniejsza. No i miałam ostatnio USG 3D (sparwdzenie tego serduszka) i wszystko za darmo ... No jedyny minus to taki że mam do niego 25km ale daje rade.

A co do ankiety to ja nie studiuje ale też wypelnie jak moge :D


_____________________________________________________

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo mam zamair dzisiaj powiedzieć mojemu S że jednak bedzie mial syna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej!
My tylko wpadłysmy na amciu i spadamy dalej spacerowac:tak:

Ja juz nie studiuje, ale z pisaniem preacy miałam ogromną przyjemność- na serio- uwielbiam takie rzeczy. A jeszcze takie kolorowe wykresiki mi powychodziły z wyników badań - miodzio!:-D
 
ja natomiast swoja przeprawe do magisterki wspominam jako koszmar. nie dosc ze zakopalam sie w analizach, schematach,bilansach i wynikach finansowy, promotor co chwile mi dokladal nowe rzecyz do napisania, ktorych sam nawet nie umial zrobic, bo byly nowosci i musialam do niego jezdzic co tydzien przez 4 miechy. ale przetwalam i nigdy wiecej. w ankietach tez moge Cie wesprzec.:-)
 
dziewczynki zajrze wieczorem

My dzis całyd zien na dworze, maż jest w domciu, Filip pomagał tacie przy samochodzie , ja układałam sobie drzewo dla ruchu ;-0)
Zaraz mam korki, potem zakupy, a potem zajrze do Was:-)
Pisze tu tez, ze u Filipka krostek juz nie ma. Szczegóły na poroblemach skórncyh, bo soe spiesze
Bzuaki
 
Stopi ja w prawdzie nie studiuję juz ale chętnie Ciebie wspomogę w wypełnianiu ankiet:-)

Alusia, może to i fajnie że będzie synuś, będziesz mieć ubranka i zabawki :-)

u nas dzień w taką piekną pogodę też wygląda ciekawie:

7-pobudka
9-10 drzemka i po niej deserek
po deserku spacer do 13
ja do pracy i mała po obiadku na spacer z teściową
a ja po pracy zamiast obiad zjeść to od ok 17:20 juz na spacerze trzecim:-D

A jak mam na rano do pracy, to spacer z tatusiem do południa, a ze mną całe popołudnie jeeee:cool2::-):cool2:

jak jest tak ładnie (czyli od kilku dni:-D) to ma 3 spacerki i ostani konczymy ok 18:30.

A teraz oglądam American Psycho bo tak po kawałku w pracy oglądam i może wreszcie dotrwam do końca :-D
 
ja też tylko na chwilkę wpadam, oznajmić że żyjemy, zaraz robie jakiś obiadek i po obiadku podobnie jak cześć z was na spacerek z córcią wybywam :-)

Aniu spokojnej podróży życzę,
Madziu fajnie, ze krostek już nie ma
Alusia gratuluję synka
Beatko miłego oglądania
stopi jeżeli do tej ankiety nie trzeba być doktorem habilitowanym:-p:-p to i ja mogę ci jedną wypełnić
aga dzięki za książkę
Justynko tyle tych kodów i pinów musimy pamiętać, że wcale się nie dziwię, że coś z pamięci ucieka
miałam jeszcze coś komuś odpisać, ale nie pamiętam, a teraz spadam obiadek robić, bo mąż właśnie wchodzi do domku
do wieczorka
 
Dzieki dziewczyny. Jutro (chyba,ze net nawali to pojutrze) Wam podesle ta ankiete. Ona troche dluga, ale prosta :-) Troche slabo sie ja wypelna, za co przepraszam. Inaczej nie umialam ja przerobic na forme elektroniczna.
Ankietka tylko dla studiujacych, bo to wlasnie o nauke chodzi :-) :-) I o sporcik, ( ale to druga grupa badanych ) A dziedzina jaka - psychologia oczywiscie :-)
dzieki Wam zrobie pierwszy krok do mgr. Kiedys uwielbialam pisac prace, teraz to len, len i jeszcze raz len :-)


ALUSIA pewnie,ze zartuje, ale jakos nie moglam sie powstrzymac i musialam to napisac :-) wesolo bys miala!! Co do lekarzy to co lekarz to inne podejscie. Co do wymiarow dziecka , to ja pod koniec ciazy bylam u 3 lekarzy na usg, i co lekarz to inne pomiary. Rozjechane w przedziale 2-3tyg. Wiec na te wymiary trzeba patrzec z przymrozeniem oka :-)
 
reklama
I ja się witam. Jesteśmy od wczoraj w domku, ale ciągle brakuje mi czasu na skrobnięcie kilku słów. Jeszcze dzisiaj wylądowaliśmy u lekarza, bo Młody dostał takiej wysypki, ze aż się wystraszyłam. Okazało się że to po antybiotyku, mam nadzieję że szybko przejdzie. Jutro razem z mężem jesteśmy świadkami na ślubie cywilnym kuzynki, wiec muszę się jeszcze troszkę obrobić i nie wiem czy pojawię się wieczorkiem. Ale od niedzieli obiecuję poprawę!!!!
Buziaki

Ps. Justyś ja klocuszki wezmę na pewno, tylko czasu mi brak. W przyszłym tygodniu na pewno podeślę kuriera. Przepraszam że tak zwlekam.
 
Do góry