reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

To nie do pomyślenia:no: jak tu dzis pusto. Przecież jest poniedziałek:tak: weekend za nami - braćsię, ciotki do roboty.

Vioreczka ja pracowałam w Wawie jako opiekunka w 2004 i 2005 i zarabiałam 8zł za godzinę, sądząc, że to i tak niezle:tak: Ale 15:szok: Szok i masakra! Gdy to pomnozyc przez 25, to ta dziewczyna tygodniowo zarobi 375zł, czyli miesiecznie 1500! Szok. Wiem ze w Wawie zarabia sie troche inaczej niz na takich pipidówach jak Grajewo, ale czy Tobie w ogóle opłaca sie pracowac?

My właśnie wróciłyśmy z 2 godzinnego spacerku i mała jeszcze sobie spi w kombinezonie przy balkonie. Fajna dzis pogoda i całe szczescie, bo mi sie w mieście Zosia obudziła i chciała wyglądać z chusty:-D. A jak wieje, to sie nie da wyglądać:no: zaraz jest płacz - czyli wiaterku ni elubimy:no:
Kupiłysmy pajace do spania na 74, bo te co mamy zrobiły is eza małe i troche sloiczków w Rossmanie ,bo tam najwiekszy wybór.

Pa, kobietki, piszcie cos!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześc Dziewczynki

Wiem,wiem,wiem ...............

I przepraszam, ale mam wytłumaczenie :tak: Spałam dwie noce u mamy, a wtedy mąż wrócił w piątek po całym dłuuuugim tygodniu niebycia w domu no i spędzaliśmy czas razem :tak::tak: I tak jakoś nie było czasu, ale od wczoraj nadrabiam, po trochu, ale chyba dam radę :confused:

Nawet w sobotę nie wstąpiłam do Was żeby się pochwalic że kolejny miesiączek za nami, a to już 7! Ale ten czas leci :tak: I znowu muszę Was opuścic bo Mała wzywa mamusie, za nic nie chce sama posiedziec :no: A jak mam ją na kolanach to klawiatura idzie w ruch :-D

Pozdrawiam i obiecuję poprawę :tak::tak: Ale moja Córa potrzebuje maximum uwagi, no ale wkońcu to już duża dziewczynka :-D:-D:tak::tak::tak:

Makro spóznione życzonka dla Filipka
Willsonka Gratuluję ząbulka!!!
 
WITAM SIE WITAM I O ZDROWIE PYTAM!!!
ALE..widze,że u niektórych :no:bardzo z nim.
U nas nasivin wogóle nie działał,ale za to ephurbium ,jakoś tak pomaga,homeopatyczny ,tani nie jest ,ale nasivin tez do tanich nie należy.
A zreszta co teraz jest tanie ,nawet gacie 5zł kosztują,ehhh.

Mieliśmy dziś księdza, i mówi do mnie ,że on na mnie se napatrzec i nadziwić nie może ,że ze mnie taka WESOŁA DZIEWCZYNKA:-D.
No i myslał ,że JULEK to JULKA.a ja mu mówie ,że o JULKE trzeba sie postarać.A on mi mówie ,że ja to bedę miała trzech chłopców.
Zresztą pielegniarka w ośrodku też myślała ,że to dziurawiec :-).
ALE mnie pocieszył ,co???:confused::-D:baffled:
U niego z tym pocieszaniem to licho,heehee!!

ewcia na te wstążeczki i sukieneczki nic straconego!:-):tak:

dmuchawcu ja juz nawet o telefonach nie mówie.
dzieci mi go nie popsuły ,same padły.ehhh:confused:
Ty dajesz ZOSI mleko NAN,ja JUlowi też zaczęłam podawać i robi mi kupe zieloną jak trawa,a do tego jeszcze zaczęło go
obsypywać.
Znowu z tą alergią walczyć ,ehh..jutro bede na szczepieniu to powiem żeby i dała jakieś mleko.
A ten bebilon pepti jaki on ma smak ,jest taki ochydny jak nutramigen??
Chciałam sie zapytać ,czy ZOSIENKA też ma zielone kupki.??No i dam CI zaraz przez tyłek ,jak to czapki nikt nie chwali ,a ja to co:confused::confused::confused::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:;-).

Karolek dalej mi kuleje na te kolano,jutro sie i o niego zapytam lekarki.
EWA ty tez masz tak z TOMKiem ,że te kosci go bolą.Teraz normalnie sie to nasiliło ,że rano jak wstaje to nie umie chodzić ,niech mi da skierownie do ortopedy albo coś .

WILSONKA cieszę sie ,że z mleczka przybywa!!
NO i berta sie latem za dzidzie bierta.
Ja tak wczoraj myslałam,że dobrze ,że sie tak stało.Bo jakbysmy sie zdecydowali na 3 bąbla za jakieś kilka lat,to maluszek idąc do komunii miałby baaardzo starszego tatke .
Tomek jest starszy o 7 lat odemnie ,choc nie wygląda , i jak mówie sie nie czuje.

A co do niań to też chcą zarobić,co to jest 8 zł na godz. utrzymaj za 1300zł rodzine,jakaś masakra:baffled::wściekła/y:.
Ale niestety takie są POLSKIE REALIA,w tym rejonie gdzie bedziemy mieszkać niestety jedna mafia zakładowa i wszyscy tyle zarabiają ,dlatego chcesz ,czy niechcesz trrzeba kombinowac samemu.

Mąż mi uciekł do pracy bedzie o 21.00,my zaraz chyba wyciagniemy farby i bedziemy brudzić pokuj z KAROLEM:-);-).
Jak narazie do pakuje zabawki w torby papierowe i przynosi ;;masz mamusiu prezent ,no '' ''KOCHAM CIE,NO''
taki jets KOCHANY ,że bym go zjadła.

MY dziś na dwór nie wychodzimy,matce sie nie chce,a mały już spał czekajać na Ksiedza i jak mi zasnie drugi raz na dworze to nocka z glowy..

Przed chwila przebrałam pamka JULOWI , aten mi narżnął kupsko,ehhh...:(
 
Ostatnia edycja:
dziękujemy za gratki z okazji małego kiełka:-)Małgosi.

ja dziś wyspana, bo znów spałam osobno. Mąż zamiast dać jej w nocy modyfikowane mleko podgrzał odciągnięte i mała jak poczuła smak to wypiła całą butlę. Teraz przynajmniej wiem, że apetyt ma tylko ten bebilon średnio jej smakuje. Ale zawsze daje jej butle z bebilonem, wypija gdzieś od 80 do 110 a potem jeszcze cyca zje. W czwartek kontrola. Lekarka jakaś walnięta bo kazała by Małgorzata wypiła 5 razy po 150ml!!!!!!!!!!!Co nie jest możliwe, bynajmniej w tych naszych początkach.
 
Willsonka no ta lekarka całkiem walnieta jest!:tak:
Moja Zosia nie chce mleka pic, kaszke jej na nim robie 2xdziennie i ledwo po 100ml tej kaszki zje, do tego obiadek pół małego słoiczka, a reszta to cyc. Przeciez to trzeba czasu, zeby sie dziecko przestawiło!:no: Jakas chora baba!

Justysia, zlituj sie nie bij, daruj!:-Du nas dwie pierwsze kuypki zielonkawe były po nanie, jak zreszta po wszystkich nowosciach:tak:, a potem juz normalne.
 
Witam mamuśki
Nocka u nas znowu nie najlepsza , ale bywało gorzej!
Mały po prostu taki mały mami cycol się robi ,że nawet kawy nie można zrobić , jak coś robie to tracę się mu z oczu to siedzi i się bawi , ale jak tylko sie odezwę już koniec! Teraz śpika więc mam chwilkę! O już się obudził więc zmykam!
 
Witam popołudniowo
Kacper właśnie śpi, mąż wybył szybko do sklepu, bo ja to od rana pitomna jestem. Jakieś choróbsko mnie bierze, bo od rana mi słabo, głowa mnie boli, do tego przyjaciółka biegunka się pojawiła. Mężul chciał mi pomóc i doradził swój sposób na ta paskudę. Kazał mi zjeść troszkę kawy :confused: No i kurde masakra. Jak rzygłam to myslałam że żołądek mi rozszarpie :wściekła/y: I czuje się jeszcze gorzej :dry: Na niego to działa, a na mnie.. wręcz przeciwnie :no: Do tego burdel w kuchni.. ech nie mam siły nawet tego sprzątnąć i trza będzie S zagonić do garów :-(

Justysia my od początku na nanie jesteśmy i kupy też był zielone bo w tym mleczku jest dużo żelaza. A z kupą miałam dzisiaj podobnie :-p Ledwo pampka zmieniłam a ten zaraz w niego nawalił...

willsonka 5x150ml =750 ml :confused: a gdzie reszta posiłków? Ta lekarka chyba chcę żeby dziecko się przejadło :confused: To mój Kacper nie chce tyle mleka.. a to żarłok jest :dry:
 
Witam popołudniowo
Kacper właśnie śpi, mąż wybył szybko do sklepu, bo ja to od rana pitomna jestem. Jakieś choróbsko mnie bierze, bo od rana mi słabo, głowa mnie boli, do tego przyjaciółka biegunka się pojawiła. Mężul chciał mi pomóc i doradził swój sposób na ta paskudę. Kazał mi zjeść troszkę kawy :confused: No i kurde masakra. Jak rzygłam to myslałam że żołądek mi rozszarpie :wściekła/y: I czuje się jeszcze gorzej :dry: Na niego to działa, a na mnie.. wręcz przeciwnie :no: Do tego burdel w kuchni.. ech nie mam siły nawet tego sprzątnąć i trza będzie S zagonić do garów :-(

Justysia my od początku na nanie jesteśmy i kupy też był zielone bo w tym mleczku jest dużo żelaza. A z kupą miałam dzisiaj podobnie :-p Ledwo pampka zmieniłam a ten zaraz w niego nawalił...

willsonka 5x150ml =750 ml :confused: a gdzie reszta posiłków? Ta lekarka chyba chcę żeby dziecko się przejadło :confused: To mój Kacper nie chce tyle mleka.. a to żarłok jest :dry:
Ja miałam w zeszłą niedziele sraczkę-wymiotaczke i jeszcze przez kilka dni źle się czułam!
A byłam na twoim profilu na nk i chyba mamy takie same mieszkanka!
Wilsonka , faktycznie trochę dużo tego mleka , ja bym jej dała jedna porcje miej , a na jej miejsce coś stałego wcisła! No , ale to juz twoja sprawa!A bym zapomniała Gratulujemy pierwszego ząbka!
Justysia my też na euphorbium i nam też bardzo pomaga, a przy nasivin nawet małej poprawy nie widziałam!
Dmuchawcu a kupujesz słoiczki z baby dreama ? Ja uwielkbiam rossmana tylko,że u nas go nie ma niestety i tylko czasami tam zajadę na większe zakupy!
 
reklama
W moim niby "Aktualnym planie rozszerzania diety niemowląt karmionych mlekiem modyfikowanym" piszą, że:
7-8 miesiąc ma być 5 posiłków:
3 x 180ml mleka
1 x 200 ml danie warzywno mięsne
1 x porcja kaszki mlecznej lub deseru mleczno-owocowego
ok. 150g soku lub przecieru owocowego
+ co drugi dzień pół żółtka

mój Adamo tyle nie zjada :no: tu są 4 posiłki mleczne - u mnie są 3 mleczne (max 180 mleka, jogurt i kaszka ze 150 wody), deser bezmleczny i obiad (może 150 ml, na pewno nie 200ml :szok:)... i jakoś Adamo nie wygląda na zabiedzonego. Nózie ma jak serdelki :tak:

Kurczę, muszę się ostro za sprzątanie wziąć, bo brat przychodzi dziś na kolację z przyszłą bratową... muszą obgadać jakieś interesy z moim mężem... więc dzisiaj już mnei raczej nei będzie :-)
Miłego wieczoru i spokojnej nocki w takim razie!
 
Do góry