reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Dzien doberek :)

Pije kawke ktora sie do mnie przylaczy? :-) Jestem od czwartej na nogach, maly zrobil pobudke potem dal sie uspac ale znow maz wstawal do pracy... Teraz znow sie polozylam z malym to przyszli prad odczytywac. I stwierdzilam ze nie jest mi dane dzisiaj pospac. A w zsaadzie mi sie nie chce, chyba dobre cisnienie jest :-) Mimo ze tak zimmmno to sie wybieram z malym na zakupy i pozniej na kawke z kolezanka, ale dopiero kolo 14, jak juz troche cieplej bedzie... Bo w sumie piekne sloneczko jest, tylko troche mrozno. Nosze go w nosidelku wiec zmarnznac nie zmarznie, troche sie boje o te zmiany temperatury no ale coz, nie zawsze jest lato :sorry: Sprobujemy w kazdym razie.

Wszystkiego naj dla Karola i Adasia i wszystkich malych solenizantow o ktorych nie wiem :-)
 
reklama
Dzien doberek :)

Pije kawke ktora sie do mnie przylaczy? :-):-)
ja właśnie skończyłam jeść śniadanko, i żeby się rozgrzać to zrobiłam sobie czerwony barszczyk, który bardzo lubię, a teraz właśnie zastanawiałam się nad kawą, no ale skoro szukasz towarzystwa to ja już czajnik grzeje i zaraz do ciebie dołącze:-):-):-)
 
Ehh u nas pogoda na plusie, ale jest mgla i pada od wczoraj... wiec ze spacerku raczej nici narazie..zobaczymy moze pozniej...

Za chwilke jade z mama zrobic do konca prezenty swiateczne...a Robcio zostatnie z tata...
Ostatnio nawet go wykapal z pomoca mojego brata..:-D:-D:-D:-D a jeszcze nie caly miesiac temu mowil, ze nie wykapie go bo jest to niezgodne z jego przekonaniami, a tym bardziej dziewczynki.. ale jak przyszdel mus to nie mial wyboru...

a co do kawki to ja tez sie przylaczam..
 
STO LAT DLA ADASIA DLA KAROLA!!!!
Milego dnia wszytskim życzę, ja dziś zmykam do szkoły, potem z małżem na zakupy świąteczne, wiec nie wiem kiedy wlecę,
Aniie, ja własnie piję kawkę, dla mnie dzień bez mojej kochanej kawy, to dzien stracony, mniammmm

 
Mysle, ze nawet przy minusowej temperaturze [nie mam na mysli -20 :-)] z maluszkami mozemy wychodzic. Przeciez sa cieplo ubrane, w wozku, osloniete kocykiem itp...
Dzieciaczki tez musza sie hartowac... oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku.

Ja z malym nie boje sie wychodzic w mrozie, chodzilabym czesto [czesciej] na spacery, ale len ze mnie. Normalnie w swiecie mi sie nie chce.... gdybym miala towarzyszke to byloby inaczej.

Jednak raz dziennie udaje nam sie wyjsc chocby na godzinke.

_________________

Wszystkiego dobrego dla SOLENIZANTOW!!!
Jak ten czas szybko leci prawda?
 
Czesc cioteczki :-DWitam w ten piekny mroźny, bezsłoneczny, pochmurny, mglisty poranek. Poranek? Ups to już południe :zawstydzona/y: Oj pospaliśmy dzisiaj z małym pospaliśmy :-D Jak zawsze po mleczku o 6 rano poszlismy spac, o 9 obudził sie mały na kaszke i po kaszce znowu lulu :-D I tak do 10:30 :zawstydzona/y: Pod kołderką było tak cieplutko mmmm.. Wstałam z dobrym humorem, ale wiadomo, że zbyt pieknie nie może być :wściekła/y: Mąż miał dzisiaj stłuczkę i niestety rozwalił przód auta :szok: Na szczęscie nic mu się nie stało. Wpadł w poslizg i niestety przywalił w tył innego samochodu :wściekła/y: No i kurcze będzie po zniżkach.. Wrrr.. A do tego przez weekend ma być siarczysty mróz no i będziemy uwięzieni w domu. Bo tak to małego w nosidełko by się wsadziło i do auta i zawsze do kogoś można podjechać a tak... Wózkiem przy -10 - -15 stopniach to nie bardzo :eek:
Miałam iśc jutro z małym na szczepienie ale jak wiecie byliśmy troszke chorzy. Pójdziemy więc za tydzien :tak:
w ogóle to nie wiem co kupić 1,5 rocznej chrześnicy od S :no: Na Mikołaja kupiliśmy jej taki sliczny różowy sweterek. Ubran ma juz sporo, o zabawkach nie wspominając. Zresztą ona bawi się tylko swoim ukochanym misiem a wszystkie inne zabawki idą po 3 minutach w kąt :rofl2: więc mam dylemata :confused2: Może wy coś doradzicie ciotuchny hehe
 
witamy sie i my
u nas ciut lepiej z katarkiem , mam nadz ze niedlugo minie.
Olcia2009 pocieszylas mnie:tak: bo juz sie zastanawialam ze to nie mozliwe ze tak dlugo ma katar. A mala jeszcze nie siedzi sama, tylko czasem opre ja o kanape tylko do zdjecia ale na chwilke.
dzisiaj przygotowalam jej jabluszko i zjadla dwie lyzeczki a potem parsknela smiechem ze ubrudzila wszystko dookola, wiec ja poszlam do kuchni po scierke, wracam a ona spi:eek::cool2: kurcze i nie wiem czy moge dac jej po obiadku jeszcze raz jabluszko jak zjadla niecale dwie lyzeczki?
u nas mokro, jak przestanie padac to wyjdziemy na dwor.
STO LAT DLA DZIECIACZKOW KTORE OBCHODZA MINI URODZINKI!
 
Czesc kochane!

Ja na momencik tylko bo nie mam czasa:tak:.Od rana siedze nad aniołami bo wczoraj mała strasznie marudna była i prawie nic nie zrobiłam.
U nas -3 jak narazie i zaraz własnie idziemy na spacerek. Zyczymy Wam miłego dzionka, cioteczki i pozdrawiamy! Pewnie odezwiemy sie jeszcze.:tak:
 
reklama
czesc dziewczyny
u nas dzisiaj -4 ale ja bylam na spacerku chwile i do -10 bede na chwile wychodzila zeby malego zahartowac tylko niestety nie zostawilam go jak zwykle na wyrandzie zostawic bo nie jest podgrzewana a rozebrany w srodku w wozku nie chcial spac no i mu sen 4 godzinny odpadl
adudz ja tez nie mam jeszcze prezentow i dopiero moge w niedziele kupic bo nie mam z kim malego zostawic a ciagac bo centrach i supermarketach nie chce,wtedy to dopiero bedzie ludzi
dominika83 u nas tez byly juz przespane nocki i cos mu sie odmienilo, a tez nigdy z nim przed spaniem nie gadam tylko po umyciu zawsze o tej samej porze i jedzonku klade, ogolnie caly dzien robimy wszystko o tych samych porach tzn,jedzenie, spacery, spanie, a od miesiaca budzi sie w nocy i to zawsze o innej porze i chyba tylko 2 razy w tygodniu cala przespi ale i tak jak obudzi sie w nocy to po najedzeniu zaraz usypia

dziewczyny a co do kawki to mamy karmiace jeszcze cyckiem pijecie taka mocna np.rozpuszczalna, bo ja taka slaba 3w1 ale taka mam ochote na zwykla mocna rozpuszczalna i nie wiem czy to cos nie zaszkodzi malemu
wszystkiego najlepszego dla maluszkow z okazji mini urodzinek no i chyba 3 urodzinek synka justysi85
a u nas znowu dzisiaj tesciowie najazd robią ciekawe co dzisiaj wymysla ostatnio powiedzieli ze cos z malym nie tak jest bo jeszcze nie raczkuje :-D:-D:-D
 
Do góry