reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

No witamy się i my, ja jednak poszłam wczoraj do lekarza , bo już miałam 39 gorączki, gardło tak bolało,że od dwóch dni prawie nic nie zjadłam,no i się okazało, że mam silną anginę!!! Dostałam antybiotyki i coś na gardło, na razie efektu poza spadkiem gorączki nie ma, nadal nic nie mogę jeść, bo tak gardło boli, ale mam nadzieje, ze minie i ze nie zarażę małego, nie karmię piersią, więc jest ryzyko, myję po sto razy ręce, nie całuję go, jemu łapki też co chwila przegotowaną woda myję,
 
reklama
daisy26 no wlasnie ja tez tyle znalazlam i jeszcze gdzies zapowiedz programu a najchetniej obejrzalabym caly :-)

było na tyle ciekawe że moje pociążowe rostępy przestały mi przeszkadzać
beata_26 to tym bardziej zaluje ze nie ogladalam :-D

maylah duzo duzo zdrowka

My juz po szczepieniu, narazie smacznie spi oby mu nic nie bylo... A gdzie byly wasze dzieci szczepione? Bo maly dostal zastrzyki w nozki (w zasadzie w udka) a mi sie zawsze szczepienia z rekami kojarzyly :-) Wazy 7860 i mierzy 69,5 cm i wychodzi poza tutejsza siatke centylowa szczypioreczek moj maly :-)
 
a ja korzystam z chwili, że mały zasnął. Ja ie wiem co mu się porobiło. Zmierzły, budzi sie i zasypia z krzyskiem a jutro ma byc szczepiony. Napierw musze pogadać z lekarzem, tyle że ten nasz lekarz to taki lekarz, że jakby go nie było:/...
 
Beata wiem ze latwo powiedziec ale nie katuj sie tak spij spokojnie jak tylko mala spi,my tez musimy złapac sił na nastep. dzień przeciez musimy byc wypoczete i usmiechniete zeby nasze maluszki były szczesliwe.....:-):-):-)
niestety ja nie umiem zasnąć póki Julia nie zaśnie porządnie tzn bez wiercenia się. Wiem głupia jestem ale niestety przez to że jak była maleńka i parę dobrych razy dławiła mi się wymiotami to wolą dmuchać na zimne. No a tak wogóle to myślę że to moja wina ze mała męczyła sie z bączkami, bo wieczorem tj ok 18 dałam jej 2 łyżeczki jabłuszka. Za to wczoraj i dziś kupka ładna, a tak robi co 2-3 dni.
 
UUUUU ale pustki

Witam sie z rana u nas noc znosna oprocz tego ze snila mi sie zdrada męża...koszmar....a dodam ze wczoraj czyli 11.11 mineło 11 lat odkad sie znamy :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja Adulka pokasłuje sobie ale to chyba taka zabawa z jej strony bo nie widze zeby dzialo sie cos nie tak....oczywscie kupki nie widac .....
Wczoraj bylismy u tesciow oczywiscie tesciowa jak mala zaczela znaczoaco plakac mowi ona napewno glodna a ja ja pół godz. wczesniej karmilam odszczekalam jej ze mama wie najlepiej i poszlam karmic oczywiscie corcia nie ciagnela cyca.
Boje sie o te moje cycki jakos wydaje mi sie ze mam malo mleka,w wtorek dalam jej jeszcze butelke z mlekiem i dopila 50ml.

pozdrawiam milego niby poniedzialku bo wydaje sie ze to niedziela byla:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się czwartkowo... ta pogoda mnie dobija :no:
A co do pokarmu, to mi też się jakoś tak zdaje, że tego mleka mniej... ale głównie w lewej piersi :eek: z Tomkiem w pewnym momencie w ogóle przestałam karmić lewą piersią i młodemu starczała prawa (ale nie pamiętam kiedy to było i czy jadł już coś poza moim cyckiem). Teraz staram się przystawiać Adasia częściej do tej lewej, bo jak karmiłam tylko jedną, to dysproporcja w wielkości moich piersi była bardzo widoczna.
Jak odciągam laktatorem to ewidentnie widzę, że z tej lewej słabiej leci - automatycznie młody się bardziej męczy i częściej przysypia przy tej lewej no i mniej wypija i szybciej jest głodny...
Miłego dzionka życzę, pomimo bardzo niesprzyjającej pogody...
 
Witam sie i ja w kolejny pochmurny dzionek.
Malutki odsypia bo dzis wczesnie wstalismy a pózno połozylismy sie,bylismy wczoraj u sasiadów na herbatce no i chłopy chlapneły sobie troche i trza było odwiezc dzis do pracy małza zamiast wylegiwac sie na łóżeczku.Ale ze zadko pije to mu to przepuszcze ze sie nie wyspałam.
A ja dzis jade do miasta odchamic sie :-)pobrykamy po sklepach troszku:-)
jak dla mnie fajnie ale z drugiej strony to najlepiej nam w domku bo mały po wszelkich wycieczkach zmeczony,bidulek nie bardzo mu sie spi w nowych miejscach i jego program dnia rozlegulowany,w domku sie czuje najlepiej.
Miłego dzionka:-):-):-)
 
Dziewczyny mam pytanie zupelnie z innej beczki :-D

Czy ktoras z Was ma kuchnie w kolorze czerwonym/czarnym? Jesli tak to czy jest praktyczna? Czy wzroku nie meczy? Czy przyjemnie spedza sie w takiej kuchni czas?

Wdzieczna bede za odp :tak:
 
Dziewczyny mam pytanie zupelnie z innej beczki :-D

Czy ktoras z Was ma kuchnie w kolorze czerwonym/czarnym? Jesli tak to czy jest praktyczna? Czy wzroku nie meczy? Czy przyjemnie spedza sie w takiej kuchni czas?

Wdzieczna bede za odp :tak:


Super pytanie dziulka ja tez jestem ciekawa bo jak bym robila kuchnie to wlasnie w takich kolorach albo jeszcze pomaranczowy wchodzi w gre:-):-):-):-)
Ja mam pokój w czerwonym kolorze i narazie mi sie nie znudził.
 
reklama
uff.jak tylko mały wstanie ruszamy na szczepienie...ja jestem chyba jakas nienormalna bo strasznie sie tego boje!...a to moje drugie dziecko więc trochę szczepień juz przerobiłam.
Może to ta pogoda tak dołuje. Jak ja nienawidze zimy!!! i późnej, szarej, mokrej jesieni. W tej porze roku wyjątkowo nie potrafie znaleźć nic pięknego.
 
Do góry