reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Oj tak,pogoda naprawde dzis przytłacza,oczka sie zamykaja,ale nie opłaca sie kłasc bo niuniek i tak pewnie zaraz wstanie.Nawet jak bym przespała sie to póżniej bym nie mogła zasnac,juz ten typ tak ma,nawet w ciazy nie robiłam sobie drzemek.
Syncio nawet ładnie na zakupach sie zachowywał,przespał 2h w foteliku,jezdził sobie po sklepie i nic mu nie przeszkadzało,wkoncy przez sen go przystawiłam bo juz prawie 4h nie jadł i cyce rozsadzało:-)chyba ta pogoda i jemu dzis dokucza.
zakupilismy sprzaty do rozszania diety,łyzeczki miseczki buteli smoki,siniaki,Kache tez juz zakupilismy bedzie sobie czekac na odpowiedni moment:-)
BASIENKA witaj :-):-):-)
 
reklama
Witam nową mamusię!
U nas tez pogoda okropna, ciemno przez cały dzień, że nawet rano z łóżka nie chciało mi się wstać , no ale pan Maksymilian mnie do tego zmusił już o 6.00. Stasiu wstał z gorączką, no to zaraz do ośrodka dzwoniłam , bo z nim nie można zwlekać i angina już ropna się zaczynała! No to napisałam , maluch już się obudził:-( Uciekam!
 
Basia witam :-)
u nas fajny dzionek, w łóżku do 10:30 :szok: jak nigdy jeszcze aczkolwiek nie spałam zbytnio ale ważne ze polezałam z mężem i córcią. Po obiadku spacerek a teraz mała wariuje na brzuszku a ja mam chwilkę na bb.
Co do mebli moja kolezanka ma taką kuchnię ale ona ma spory metraż więc to super wygląda i wzroku nie męczy bo to nie jeste czerwień, raczej ciemna albo taki bordo .
 
witam sie i ja
witam nowa mamusie
moj skarbek spi, maz zmywa naczynia a ja mam chwile dla siebie.
dzien pochmurny, ubralam mala i do wozka , wystawilam do ogrodka a po minucie zaczelo lac :wściekła/y: potem po zabawie obie spalysmy jak susly az tatus wrocil z pracy:-D
dobrze ze jutro piatek, niech ten tydzien sie konczy!
mamusia zalatwila mi chrzest Mariski na 21 grudnia, ah juz nie moge sie doczekac kiedy odwiedze rodzicow.
ide popisac na innych watkach...
milej nocki
 
Witam i ja wieczorkiem,
Kurczę naprawdę jest tak okropna pogoda,już nie mogę się doczekać lata;-)a najpierw może takiej białej zimy,mimo,że nie lubie to chce zobaczyc reakcje małego, jak już bedzie siedział to zawsze można z nim isc na sanki:-)
poza tym mamy nowy mały rekord jedna pobudka w nocy o 4.00 od 20.00 potem pobudka już o 7. ale potem znów sen od8.30-11.30 chyba przez tą pogodę.Nic lece spac dobranoc:)
p.s wchodzę sobie na bb a tu temat lipiec 2010, ja dowiedzialam się o ciązy 20 listopada 2008 matko jak to zleciało aż łezka się w oku kreci :-)
 
Ostatnia edycja:
AWitam i ja wieczornie.
Pogoda dobijająca, chmurnie i dzis jeszcze jakiś śnieg z deszczem poszalał trochę:-( Mam już dosyć takiej pogody bo nic się nie chce a tu jeszcze kilka miesięcy przed nami zanim się zrobi ciepło:-(
Basia Witam nową lipcóweczkę:-)
Dziuuula Co do kuchni nie pomogę bo nie widziałam, aczkolwiek zestawienie kolorków fajne:-)
poczytam co tam słychowac i moze jeszcze uda mi się sklecić coś logicznego;-)
 
Czy ktoras z Was ma kuchnie w kolorze czerwonym/czarnym? Jesli tak to czy jest praktyczna? Czy wzroku nie meczy? Czy przyjemnie spedza sie w takiej kuchni czas?

Nie wiem jak jest w czerwono/czarnej kuchni ale w czerwono/białej jest super. Mieliśmy taka kuchnie przed długie lata w domu. Kuchnia mała ale efekt czerwieni był taki jak trzeba:-):-)

witam, czy moge sie do was przyłaczyć? .

Basiu witam w naszych (skromnych) progach. :tak::tak::-)

Myśmy skończyli 4 miesiące i przez cały dzień był płacz!! Urodziny śpiewająco-wyjące. Cudooooo:no:
 
witam, czy moge sie do was przyłaczyć? również jestem mamą lipcowego chłopczyka, który jest strasznym śpiochem i trochę już mi sie nudzi jak on potrafi z 4-5 godzin po spacerze przespać więc postanowiłam sie przyłaczyć do was jeżeli oczywiście zgodzicie się. a co do kuchni daisy26 to uważam że w tych kolorach fajnie wygladać bedzie przy jasnych ścianach np. białych. a no i moj synek równiez urodził sie 27.07.

Basienka26 i Oskarku WITAJCIE SERDECZNIE :-):-):-)
 
:-DHej!

Mnie tez pogoda dobija, nie chce mi sie z mała nawet nosa wystawiac z domku. Najchetniej przespałabym cały dzień. Ale z moim chochlikiem malutkim sie nie da:-).

Wczoraj Zosia skończyła 4 miesiace! :-D:-D:-D Jest juz duza dziewczynką!
Iwon dopiero teraz dopatrzyłam sie, ze urodziłysmy tego samego dnia!:-D Wszystkiego najlepszego dla Twojego Maluszka!

Nauka zasypiania trwa u nas nadal, szkoda mi małej, dlatego kłade ja do łózeczka jak juz ledwo zyje, wtedy nic nie płacze, od razu zasypia:tak:.Gorzej, gdy jeszcze m troszke sił, wtedy płacze najdłuzej 5 minut, ale mnie te minuty dłuza sie w nieskonczonosc.
A dzisiaj w nocy sukces! Zosia zasneła o 22ej, obudzila sie o 3.30 na jedzonko i spała dalej do 7ej. Super! Jeszcze miesiac takich nocy i odeśpie moje zaległosci.:-D
Zycze miłego dzionka wszystkim mamusiom. Choc pogoda pochmurana, to my przeciez mamy swoje jaśniutkie czteromiesieczne Słoneczka!:-D
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki!
Nie miałam czasu ostatnio Was poczytać bo mam co chwilę gości. A dzis na 14 przyjeżdza teściowa i zostaje ...o zgrozo na noc. To będzie moja pierwsza noc z teściową pod jednym dachem:-)
Dodatkowo wczoraj rozciełam sobie palec w 4 miejscach czyszcząc zlew w kuchni (było ostro w jednym miejscu pod spodem). podjechał mi palec i krew się lała. Myślałam że sobie żyłę przecięłam bo tak tryskała. No ale potem się uspokoiło.
Wkurzaja mnie moje włosy, są wszędzie...tylko nie tam gdzie potrzeba, czyli na mojej głowie. Strasznie mi wypadają. Uczesanie włosów, to garść, zamiotę podłogę-znów garść. A nie wspomnę ile ich mi wypada jak umyję głowę. Dałam trochę ciała bo miesiąc po porodzie poszłam zrobić sobie pasemka blond (bo miałam straszne odrosty). I to tez mi włosy osłabiło. Wprawdzie farba bezamoniakowa, ale i tak swoje robi. W dodatku te włoski są jasne!!! i ich nie widać jak mi wypadają, dopiero jak zbierze się garść.kiedys miałam ciemne i chyba sobie znów zafarbuję na brąz.
No i na swego M się wkurzyłam. Bo chce na solarium (musi mnie zawieść bo najbliższe mały dość daleko, a ja sama nie jeźdżę autkiem)a on mi mówi, że po jego prcy mała ma darcie i nie da rady, a on się z pracy zwalniać nie może. No a ja mówię, że sobota i niedziela jest, a on mi na to, że raz w tyg to za mało i ja się na pewno spalę bo mam takie skłonności. Ale jak on chodzi sobie na basen na 19 to ja z mała siedzę i jakoś wytrzymuję jej fochy wieczorne.
I dlatego umówię się na jazdy doszkalające(mam 6 lat prawko ale od egzaminu nie jeździłam) i sama sobie pojadę, łaski bez.
 
Do góry