reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Najlepszego dla dzisiejszych solenizantów maleńkich:-):-):-)
Witam znowu po przerwie, ale cierpliwości mi brak na mój net:wściekła/y: Poczytuję ale nie zawsze daje radę popisać bo wiecznie się rozłącza łotr:wściekła/y: Ale dziś jakiś lepszy dzień.
Temat mężów i niemężów widzę na topie. No cóż ja powiem, że mój jest cholernie niedomyślny a jak się czasami upomnę o coś to zdziwiony, a czasami nawet niezadowolony. Po porodzie podziękował mi za cudną córkę i wszystkim się chwalił jaka to dzielna byłam itp. A jeszcze niedawno kwiatki przynajmniej raz w tygodniu. Chyba musi czuć się niepewnie abym zasługiwała na jakiegoś chwasta teraz. Widocznie dzieć dał mu jakąś pewność że go nie pogonię??? No więc chyba mu zafunduję dozę niepewności:evil:
Zmykam do prasowanka:-)
 
reklama
Witam się w niedzie WSZYTKICH ŚW.niestety :no:wyspana.Mały się co godz. gudził ,tak od 1.30 do rana .Niby chciał cyca ,ale :no:chciał :wściekła/y::-:)confused:.
ŻYCZE MAMUSIĄ MIŁEJ SPOKOJNEJ NIEDZIELI BEZ ŻADNYCH NIE MIŁYCH NIESPODZIANEK!
i zmykam robić Weidera,bo jak objedziemy cmentarze,przyjedziemy wieczorem to już pewnie braknie mi sił i chęci!!!

FELCIA-no właśnie komu będziesz wpinać spineczki!!!:-p:confused::-p:-p:confused::confused:;-):-)
 
Witajcie,
Justysia ja też nie wyspana, podobnie wstawałam, ale u mnie znowu przez ząbek.
Mamy już drugi ząbek!!!!!I powiem szczerze, że nie wiem czy się cieszyć, bo dziwne, że tak szybko. Ale prawie marudzenie za nami:tak:

Ja też mam plan wykonany i spineczki to można dzieciaczkom u rodziny zapinać;-)
Ale podobno po paru latach się zmienia czasem więc nie ma co się zarzekać.
 
Witam w niedzielne przedpołudnie, mam chwilkę czasu to mogę zdać krótka relacje, mały spał dzisiaj do 6.30, ale potem jeszcze z godzinkę sobie leżał gaworzył i śpiewał!

Makro10 gratulujemy 2 ząbka, dla pocieszenia , mój starszy skarb też miał 1 ząbka przebitego w tym wieku , drugi wyszedł za jakiś tydzień, no ale teraz biedny prawie ich nie ma! No ale to inna historia!
 
Ja również wpadłam tylko na chwilkę aby się z wami przywitać w to niedzielne południe :)
u nas nocka taka sobie, ani zła, ani dobra, mała też dosyć często się budziła i w sumie to nie wiem czemu, ani głodna nie była, bo cyca nie chciała, musiała sobie chyba trochę pomarudzić - czasami tak po prostu ma.
Miłego dzionka życzę wszystkim

PS. A my jutro będziemy mieli małe święto, nasza Monia będzie miała 100 dni
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam listopadowo:-)
Makro gratulki dla Filipka za ząbeczki:-D Moja Karolinka z tego samego dnia i nie widać zębolków:-D Ja pierwsze zęby miałam w wieku roku więc jeszcze poczekam:-D No i najlepszego dla synusia z okazji wczorajszych 3miechów skończonych:-)

Adudz82 szybciutko minęły te 100dni....
 
reklama
Makro gratulacje na ten drugi ząbek :-)
No i wszystkiego naj dla naszych świętujących maluszków !!!!
U nas dziś dzien minął w ekspresowym tempie, najpierw na cmentarzu, ale bez Filipka, któy został z tatusiem w domu, i zabawna syt, bo jak byłam w ciąży, i mnie mój mąz wkurzał, to gadałam do brzusia, że jak synuś zostanie sam z tatą w domu, to będzie kupki robił, no i dziś tatusiowi zrobił 3!!!!! hahahaha Potem jechaliśmy do rodzinki, a potem jeszcze do nas goście się zwalili, więc Filipek moze z godzine tylko w ciągu dnia spał

Dziewczynki, mam do Was pytanko, trochę nie na czasie, ale może któraś z Was się z tym spotkała, bo moja szwagierka jest w ciąży, teraz 36 tydz. i miesiąc temu miała usg i teraz po m-cu znowu i się okazało że przez m-c dzieciątko nie urosło ani grama, wychodzi ze waży 1900, wiadomo,że może być błąd pomiarów, ale reszta też nie rosnie, główka itd. Dostała skierowanie na jakieś badania do Poznania, ale nie wiem dokladnie jakie, ona w ogóle całą ciąże na polu pracowała, jeżdziła traktorem w 6 m-cu:szok::szok::szok::szok::szok: bo jej mama, czyli moja teściowa uważa że jak się kobieta w ciąży dobrze czuje, to nie musi się oszczędzać :szok::szok::szok: no comment i robiła dużo rzeczy w gospodarstwie ciężkich.
Podobno była na jakiś badaniach i wyszło, ze dziecko jest zdrowe, tylko nie rośnie, czy wiecie coś o tym, ona się zamartwia, bardzo mi jej żal,

Miłej nocki i spokojnej :-):-)
 
Do góry