reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam się i ja w ten koszmarnie upalny dzień.
U mnie bez zmian, przytulania nie pomogły, wręcz już całkiem nic mnie nie boli ani sie nie napina :wściekła/y:Synuś wierci się i chyba czeka na chłodniejsze dni, żeby mamusia nie musiała się w taki upał męczyć. Na szczęście od poniedziałku ma być chłodniej .

Natali gratulacje :-):-)
 
reklama
Natalia gratuluję!!!!
Iwon witaj spowrotem:-) Moc buziaczków dla synka:-) A może wiesz co u Stopi:confused:
A tak w ogóle to witam się w słonecznie uoalną sobotę. Zaraz zmykam nad jeziorko i pewnie tak jak wczoraj przesiedzę cały czas w cieniu pod daszkiem.... Ale zawsze to przyjemniej niż w domu;-) Miłego dzionka i trzymajcie się dzielnie:-)
 
Cześć Dziewczyny,

mam na imię Karolina i jestem starszą siostrą Catherinki.
Przepraszam, że piszę tutaj i zakłócam Wasze - bardzo ważne przecież - dyskusje. Jeśli powinnam przejść do innego Tematu - dajcie znać.
Sister mówiła mi, że wśród lipcowych Mam jest wiele Dziewczyn z Pomorza, dlatego zdecydowałam się do Was "uderzyć".

Mieszkam w Krakowie, ale już niedługo (za jakieś 2,3 tygodnie) przenoszę się do Gdyni. Będę potrzebowała jakiegoś poleconego lekarza, miejsca gdzie można wykonać USG na w miarę dobrym sprzęcie, no i oczywiście w efekcie - szpitala, w którym urodzę :happy:
Jeśli jesteście w stanie pomóc, proszę o Wasze rady/wskazówki.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
 
ja ostatnio jak byłam w pracy to właśnie pytałam się o te 2 dni okolicznościówki i usłyszałam, że nam "matkom" to one nie przysługują bo właśnie nie ma ich kiedy wybrać, bo od dnia narodzin liczy się już macierzyński, no a przecież przed porodem wziąć nie możesz bo nie wiesz czy w ciągu tych dwóch dni urodzisz.

tatuś oczywiście może te dwa dni wziąć, mój też już tak się ugadał z szefem, że pierwsze dwa dni to ukolicznościowy urlop, potem bierze zwykły wypoczynkowy, a że mój jest jeszcze honorowym dawcą krwi, to stwierdził, że aby jeszcze jeden dzień dlużej z nami w domku posiedzieć to pójdzie jeszcze i krew odda i też ma jeden dzień wolny 100% płatny. więc w sumie ok 3 tyg będzie z nami w domku :-):-)

no właśnie, przed ślubem to można wziąć, bo zna się datę, a tu nie ma rady...
ale jeśli ludzki szef, to może pójdzie jakoś na rękę
a tatusiom to się należy bez łaski tylko pewnie w tej całej aferze z porodami nie pamięta się o tym...
 
hej, dzięki adudz za info. postanowiłam, że poproszę lekarza, żeby zrobił mi to badanie. no jeśli dotrwam do wizyty. jeśli nie, to w szpitalu zapytam. niewykluczone, że u nas też robią tuż przed porodem. słyszałam o takich szybkich testach na paciorkowca.

a fioletowa mnie zdenerwowała. może ty masz tyle kasy,że możesz sobie robić wszystkie badania? a miałaś badanie np. na chlamydie? szkoda, że zamiast się wspierać to się tutaj krytykuje.

jak dowiedziałam się o tym, że nie mam posiewu, a jest bardzo ważny, wpadłam w panikę. nie było mi z tym dobrze i nie wiedziałam, co robić... teraz mam inny problem. boli mnie ząb....:-(
 
Witam się i ja.

My dziś znowu siedzimy na dworze, choc u nas wietrznie. Ale co zrobić, skoro Maluch nie chce siedziec w domku? :-)
 
sorry nie miałam zamiaru cie urazić ani zdenerwować, tylko mnie denerwują argumenty w stylu "nie wymyślaj sobie chorób, nie rób badań" skrytykowałam tylko taką argumentację, uważam że akurat w ciąży nie ma miejsca na takie teksty
bo argument nie mam kasy, a jest tyle innych rzeczy do zbadania/kupienia/przygotowania jest argumentem z zupełnie innej półki i w życiu bym nic nie odpisała, bo rozumiem że można nie mieć kasy
w ogóle uważam, że te wszystkie badania to powinni nam robić obowiązkowo i za kasę z nfz, bo to przecież też w interesie państwa leży żeby nasze dzieci były zdrowe i żeby po porodzie nie trzeba było ich leczyć
też zawsze się zastanawiam, czy to warto zrobić czy nie, czy to tylko "marketing" by wyciągnąć kasę, przed nami zaraz też kolejne tego typu rozważania - szczepionki i też nie będzie łatwo: jak nie ulec presji ale jednocześnie zaszczepić przed tym co trzeba
także jeszcze raz sorry, jeśli źle napisałam co miałam na myśli
 
Cześć Dziewczyny,

mam na imię Karolina i jestem starszą siostrą Catherinki.
Przepraszam, że piszę tutaj i zakłócam Wasze - bardzo ważne przecież - dyskusje. Jeśli powinnam przejść do innego Tematu - dajcie znać.
Sister mówiła mi, że wśród lipcowych Mam jest wiele Dziewczyn z Pomorza, dlatego zdecydowałam się do Was "uderzyć".

Mieszkam w Krakowie, ale już niedługo (za jakieś 2,3 tygodnie) przenoszę się do Gdyni. Będę potrzebowała jakiegoś poleconego lekarza, miejsca gdzie można wykonać USG na w miarę dobrym sprzęcie, no i oczywiście w efekcie - szpitala, w którym urodzę :happy:
Jeśli jesteście w stanie pomóc, proszę o Wasze rady/wskazówki.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Hej starsza sis naszej Cath:tak:;-)
Jest w forach regionalnych dział "Trójmiasto" i tam jest lista polecanych ginekologów z 3M, poniżej wklejam linka:
https://www.babyboom.pl/forum/trojmiasto-f199/ginekolog-w-trojmiescie-14665/

Jeśli chodzi o Gdynię to nasza Magduska może Ci kogoś polecić.
A dla Ciebie serdeczne życzenia szczęśliwej ciąży i obyś trafiła na właściwego lekarza:tak: Pozdrawiam:-):-):-)
 
Hej dziewczyny...ja nadal w dwupaczku ale mam nadzieję,że już niedługo...męczą mnie skurczyki co 20 min...ale nie są aż tak bardzo bolesne...mam nadzieję,że się rozkręci...:eek:
Nie będę miałą teraz do was kiedy zajrzeć...więc jakby co to do zobaczenia "poklikania" w poniedziałek...

Powodzenia tym oczekującym i gratuluję już rozpakowanym...:rofl2:
 
reklama
Hej starsza sis naszej Cath:tak:;-)
Jest w forach regionalnych dział "Trójmiasto" i tam jest lista polecanych ginekologów z 3M, poniżej wklejam linka:
https://www.babyboom.pl/forum/trojmiasto-f199/ginekolog-w-trojmiescie-14665/

Jeśli chodzi o Gdynię to nasza Magduska może Ci kogoś polecić.
A dla Ciebie serdeczne życzenia szczęśliwej ciąży i obyś trafiła na właściwego lekarza:tak: Pozdrawiam:-):-):-)


BAAAARDZO Ci dziękuję :happy: zarówno za informację, jak również za życzenia.

Serdeczne pozdrowienia, życzę bezproblemowego rozwiązania i szybkiego przyjścia na świat tak długo wyczekiwanego Maleństwa :happy:
 
Do góry