reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

NataliaSe śliczna fasoleczka ja musze poczekac do przyszlego tygodnia na spotkanie z moim malenstwem :-) juz nie moge sie doczekac, mialam isc 12 (piatek) ale chyba pojde 8 (poniedzialek), ach ta moja niecierpliwosc :-D
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnosnie kremow, bo przeczytalam, ze nie mozna uzywac z wit A i okazalo sie, ze moj takowa posiada, czyli wyglada na to, ze musze sie go pozbyc. Jakich kosmetykow uzywacie?
 
Cześć Kobietki!
Zaglądam tu do Was czasami, ale raczej tak biernie:-) Ostatnio mam takiego lenia, że po powrocie z pracy nawet nie chce mi się włączyć komputera...
Troszkę się zmartwiłam, jak poczytałam o cytomegalii:-( Muszę niedługo zrobić praktyki na studiach- no i część tych praktyk musi być w przedszkolu :-( Sama nie wiem co z tym zrobić... Muszę pomyśleć i wykombinować to jakoś inaczej.
Jeśli chodzi o śluz, to widzę, że mój nie odbiega od normy. A już zaczęłam się ostatnio zastanawiać czy tak to powinno wyglądać.
Jak tak czytam o tych wszystkich badaniach, które robicie, to jestem w szoku. Mój lekarz jeszcze nic mi nie kazał robić. No a teraz poszedł na urlop. Byłam w piątek na kontroli i trochę mnie lekarz zmartwił:-( Powiedział, że pęcherzyk ładnie rośnie - już 15 mm :-). Ale za to stwierdził, że jest ułożony dość nisko. A w takich sytuacjach statystycznie częściej dochodzi do poronień. I przepisał mi Duphaston. Do dwóch tygodni powinno się wszystko dobrze ułożyć. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Muszę się teraz oszczędzać i trochę mniej pracować.
Ale na poniedziałek mam umówioną wizytę u lekarki, do której chcę docelowo chodzić przez całą ciąże. Zobaczymy czy ona mi da skierowanie na jakieś badania.
Życzę Wam spokojnego wieczoru, mało nudności i dużych brzuszków...:-)
 
Witajcie!
Już się przedstawiałam gdzie indziej, śliczne macie te fasolki, a mały robaczek Natalii to po prostu dzieło sztuki.

U mnie mdłości są, piersi bolą, zawroty głowy, ale nade wszystko radość z tej kruszynki pod sercem.
 
Dziewczyny, mam pytanie odnosnie kremow, bo przeczytalam, ze nie mozna uzywac z wit A i okazalo sie, ze moj takowa posiada, czyli wyglada na to, ze musze sie go pozbyc. Jakich kosmetykow uzywacie?

Hmm... Kosmetyki? Nigdy sie nie zastanawiałam w tym sensie, czy można czy nie?! Choć jakby tak dobrze prze analizując temat to przecież nie powinno być zastrzeżeń. To są dość małe dawki i nie powinny mieć negatywnych skutków w trakcie ciąży.:happy:
Natomiast inna sprawa jest z produktami spożywczymi. Tu wiem, że powinno się unikać tych bogatych w wit. A. Lecz nie zapominając, że "przekształcona" w beta-karoten jest bardzo dobrym składnikiem naszych diet.

Poza tym przypuszczam, że jakby dobrze poszukac w internecie, to by się znalazła wielka lista ZA i PRZECIW, czyli co mozna a czego nie można w pięknym stanie błogosławionym.:-)
 
A ja mam pytanko.....

Czy w trakcie ciąży można robić trwałą na włosach?? :zawstydzona/y::baffled:
Przymierzałam się do zmiany fryzury już od 2 miesięcy, potem dowiedziałam się że jestem w ciąży i ciut odpuściłam.... Ale nie wiem czy są jakieś konkretne przeciwskazania czy nie ma to znaczenia? :sorry:
 
hejka witam po weekendzie, podczytywałam sobie ale jakoś weny do pisania nie było. Znów mam mdłości, ze zdwojoną siłą wróciły i niestety na mdłościach tylko się nie kończy, jeszcze miesiąc... chyba przeżyję to jakoś ;-)
Natalia piękna fasolka!
Olcia trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze :-)
Dobra lecę ogarniać chatkę bo mamy dzisiaj zlot dzieciaczków :-) W sumie nie ma sensu sprzątać bo później będzie 2 razy tyle roboty hehe no ale podłogę chociaż umyję, bo będzie jedno niechodzące ;-)
 
Witam wszystkie lipcóweczki po weekendzie :-).

NataliaSe ! Nie ja pierwsza to piszę, ale masz naprawdę cudnego maluszka :-). Jak już wyraźnie widać główkę :-). Ja dzielnie odliczam, jeszcze tydzień do mojej wizyty u pani doktor. Na dniach powinnam zrobić badanie krwi i moczu a tu pech... zapodziałam gdzieś skierowanie :oo2:. Dziś po powrocie do domku, jeszcze raz przeryję wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogłoby ono leżeć. Ale jak nie znajdę...

Olcia85 - trzymam kciuki, żeby wszystko bylo dobrze, z resztą na pewno będzie. Ten Duphaston lekarz przepisał Tobie raczej tak zapobiegawczo, więc nie ma co się martwić na zapas :-).

Miłego dnia :-).
 
Witam, ja niestety już dziś jestem w pracy. W weekend podzieliłam się nowiną z moimi rodzicami. Bardzo się ucieszyli:-).

NataliaSe śliczne zdjęcie fasolki. Już nie mogę wytrzymać, kiedy ja zobaczę swoją.

Iwon3004 nie wiem jak to jest z trwałą. Ja się zastanawiam, czy mam farbować włosy. Pojedyncze siwulce mi wyłażą i źle się z nimi czuję.

Co do kosmetyków to ja też się nie zastanawiałam nad składem tych, których używam. Nie mam do takich spraw w ogóle głowy;-).
 
reklama
Dziewczyny ja farbowałam włosy normalnie, tylko babeczka do skóry nie dochodziła farbą po prostu a z trwałą to nie wiem jak to jest
 
Do góry