reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam dziewczyny........

I PYTAM CZY KTÓRAŚ PRZYTYŁA 20 KG. bo ja tu załamkę przeżywam jak to wszystko czytam:-:)-:)-(
Jak ja to zrzucę???


ja jestem 30 na plusie :zawstydzona/y: i tylko wam się do tego przyznaje... nikomu nie mówie ile bo mi głupio... a w dodatku jestem kurdupel 160cm wzrostu więc jestem grubsza niż dłuższa... przed ciążą przez pigułki ważyłam 62 kg... to jest dopiero porażka :zawstydzona/y:
 
reklama
Wy tu gadu gadu, a 9 lipiec przyniosl same dobre wiesci i kolejne dzieciatka sa juz na swiecie ;-)https://www.babyboom.pl/forum/lipiec-2009-f271/rozpakowane-mamusie-i-ich-maluszki-26794/.

GUSTLICEK - oj Ty mnie tu nie strasz tymi tabelkami, bo ja mam nadzieje, ze mi tyle nie zejdzie po porodzie, bo jzu wogole bede szkieletorem :tak::tak::tak:

HEIDI86 - witaj!!! Juz myslalam,ze o nas zapominialas ;-) Super, ze jestescie juz w domciu. I od czasu do czasu pisz co u Was!!!! :-)
 
effcia i anyżówka super wiesci gratuluje:-)

kaciuszka trudno powiedziec czy to juz bo konkretnych objawów nie widac jak i umnie a mdli mie tez od kilku dni nie cały czas ale tak godzinke dwie dziennie,ale może od tych twoich bóli plecków cos sie rozkreci,no chyba ze sie przepracowałas dzisiej i dlatego może boli:no:kochana trzeba czekac,szkoda ze nie da sie ustalic konkretnego dnia to bysmy nie musiały zyc w niepewnosci
 
ja jestem 30 na plusie :zawstydzona/y: i tylko wam się do tego przyznaje... nikomu nie mówie ile bo mi głupio... a w dodatku jestem kurdupel 160cm wzrostu więc jestem grubsza niż dłuższa... przed ciążą przez pigułki ważyłam 62 kg... to jest dopiero porażka :zawstydzona/y:

sysia ja mam 156cm wzrostu a przed ciążą ważyłam 66 kg, więc z tobą to nie tak źle ;-)
 
effcia i anyżówka ogromne gratulacje :tak:

A ja mam dzisiaj jakiś kiepski dzień. Coś mnie delikatnie pobolewa dół brzucha i krzyż, a do tego czuje się niemiłosiernie ociężała. Łażenie sprawia problem :baffled:
A i "duchowo" jakoś tak mi źle wszędzie widzę problem :zawstydzona/y:
Chciałabym już urodzić.
 
Dziewczyny "przekazuje" wszystkie "obowiązki" moderatorskie na ręce Stopi. :tak::tak:
Wszelkie uwagi, prośby i uzupełnienie listy rozpakowanych Mamusiek będą przez jakiś czas przechodziły tylko przez Jej klawiaturę
. :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry