reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
No prawie z ranka...zaraz świtać będzie:tak:

Eh...Trzeba zmusić oczka do snu...a tu nadal duszno...i za oknem jakieś "wesele" gra...:sorry2:
 
Witam wszytskich z rana:)
noc mialam okropna:(ok 21. zaczely sie skurcze coraz silniejsze oraz bol plecow:(przestraszylam sie ze to juz czas na prod ale postanowilam poczekac. Skurcze powtarzaly sie co 4 minuty lecz zaden czop czy wody mi nie odeszly, plus do tego biegunka:(podsumowujac nie spalam do 3 rano zas dzis jak znow zaczna sie takie serie jade do szpitala.
 
luranuk, oj to chyba to już :-) będzie dobrze!!!! już blisko do przytulenia maluszka!!!!!!!!!!łatwego porodu!!

co do facetów, to naprawdę są oni z innej planety! wczoraj mój m tak mnie wkurzył, normalnie ... chciałabym aby faceci mogli mieć możliwość bycia w ciąży, szczególnie ten ostatni miesiąc... bo dla nich to raczej wydaje się coś normalnego, że kobieta powinna fruwać i najlepiej jeszcze przy nich :wściekła/y: ale dobra nie nakręcam się ;)
 
Witajcie z ranka, dziś popadało sobie w nocy i nie ma duchoty:-) W piątek byłam nad jeziorkiem, siedzieliśmy do 2-giej w nocy, ale te leśne powietrze na mazurach jest cudne:happy2: Niestety skończyło się kłótnią z moim, tak się zdenerwowałam, że aż mi szkoda było maluszka mego bo później długo jeszcze nie spał biedny a ja z nim. Ale na prawdę kilka dni przed terminem a faceci jeszcze tak nie wyrozumiali.
kasiabzymek właśnie tak jak piszesz, choć na tydzień doczepić im brzuch żeby widzieli, że to jednak nie jest takie łatwe na końcówce..

Wczoraj z kolei bylismy na urodzinach 4-latka, tak się popili faceci, że mój wylądowałw oczku wodnym w ciuchach, dla zakładu, ktoś łosia podpuścił:-D Każdy się śmiał, że jak by się zaczęło to wszyscy będą odbierać poród, a będę miała poród w wodzie:tak:
A dziś odpoczynek w domku, miłego dnia życze:-)
 
Witam sie i ja z rana.
Wstalam,bo mezus z pracy wrocil,zaraz zjemy sniadanko i pojde znowu spac,bo nocka potworna,wiec musze nadrobic:-)ja tez w nocy dostalam biegunki,ale skurczy brak,a teraz pije mietke,bo umieram,tak mi niedobrze:-(
Kasiabzymek ja mojemu mezowi czesto powtarzam,ze zycze mu,zeby chociaz przez chwile pobyl w ciazy,ale najlepiej w taki upalny dzien i w 9miesiacu
Luranuk trzymam kciuki,zeby to juz:-)
Milego dnia Kochane
 
witam porannie
ja dziś w nocy poczułam ból "miesiączkowy" a nad ranem brzuch miałam jak kamień, ale synek uspokoił matkę kilkoma kopami, a brzuch i w końcu zmiękł
hehe mam nadzieję że to jeszcze tak z 2 tygodnie i będę miała synka przy sobie :-D
 
reklama
Witam kolejny raz z ranka:-D

Właśnie się obudziłam a moja bezsenność udzieliła się mojemu synkowi...obudził się o 4tej i on "że nie chce spać"...:angry:. No ale jakoś się udało:tak:

...ale cóż za sen miałam...a jaki realistyczny...mam cichą nadzieję,że jednak się spełni i nie będzie to tak,że sny się spełniają na odwrót:baffled:...to już jest chyba jakaś obsesja:baffled:

...wyobraźcie sobie,że śniło mi się że poród swój przespałam...obudziłam się już z maleństwem na rękach i to już w domu...był akurat po kąpieli i chciałam Adusię ubrać a tu okazało się,że czapeczka jest za mała...czyli urodziłam kluska (a nie jak lekarz przewiduje,że góra 2,5kg)...nawet czułam jak ssie mi cycocha...takie lekkie szczypanie:szok:...CUDNY SEN...

...małżonek dalej na rybach...ale mydła i ręcznika nie wziął:-)...wysłał tylko mmsa w którym był obrazek rzeki i 2 wędek:-D,żebym nie pomyślała że na babki pojechał:-D
 
Do góry