reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Asiu serdecznie gratuluję

gabiaz a ja się skusiłam na zakup i chociaż mam nadzieję, że sie nie przyda, to jest on bardziej dla mnie... znam swoje panikarskie zapędy, a koleżanka niestety przez bezdech straciła swoje dziecko :-(
i mam obawy, że ze swoją psychiką, to bym stała nad łóżeczkiem i non stop sprawdzała, no taka ze mnie histeryczka....
 
reklama
cześć dziewczyny
ja tylko na moment. Nie było mnie dwa tygodnie a tu tyle się wydarzyło. u mnie zreszta też. Mój synuś nie zaczekał do terminu i po tygodniu wstrzymywania porodu urodził sie 29.06.09 o 1.08. w 36 tc. Jest malenki i dopiero wczoraj wrócilismy do domu. Jestem padnięta i obola po cc. Zauważyłam temat monotorów oddechu. Poczatkowo myslałam, że to zbedny wydatek, ale w szpitaku wszystkie dzieciaki miały takie przy łózeczkach i to jest naprawde super sprawa. Więc małżon pojechał i kupił. ZZapłacilismy 329 zł. To materacyk który rejestruje ruch wywołany oddechem. Po 20 sek bezruchu włącza sie alarm. Tylko dzieki temu udaje mi się spokojnie zasnąć. Mam namiar na firme która to wypozycza. Na 3 miesiąca 130 zł + 170 zł kaucja zwrotna. Na 6 msc 200 zł + 100 zł kaucja zwrotna. Jakby co to moge podać. A teraz spadam bo siedzeinie mi nie służy, rana boli. pa
 
witam się niedzielnie, nadal w dwupaku:baffled: jeszcze tylko trzy dni do terminu, a ja już padam... normalnie nie mam siły już do tego mojego Juniora... w ogóle go nie zbiera na przyjscie na swiat... :baffled: a dzisiaj tez jestem po zakupach, z tym ze sobie oczywiscie nic nie kupilam... a wesele brata zbliza się wielkimi krokami... na szczescie mamuśka i siostra już mają ten problem z głowy... teraz one będą słuchac mojego marudzenia jak bede sukienke kupować:-D

a teraz i tak nie posiedze z Wami, bo D pojechał do pracy (kurde w niedziele popoludniu po niego dzwonią:angry:), wiec zabiore się z rodzicami na festyn... bo sama w domu to chyba z nudów bym padła, a może Juniora coś zbierze na swiezym powietrzu? Oby;-)

chodzi o ten konflikt serologiczny chyba, ale to przy drugim dziecku dopiero moga wystapic problemy, przynajmniej tak mi sie wydaje. ja mam minusa, moj ma plusa i tylko zastrzyk dostane przed samym porodem, i po zeby wlasnie konflikt przy drugim dziecku nie wystapil:baffled::baffled:

ja z moim też mamy konflikt, ale mała urodziła się z - (ja tez mam -) i nic jej ani mi nie robili:no: zadnego przetaczania, zadnego zastrzyku:no: nic...

musze sie pochwalic bo farbnelam sobie wczoraj wloski i wreszcie z tego wyplowianego brazu zrobil sie czekoladowy;-) szkoda ze taka blada jestem no ale to sie kiedys nadrobi.

mnie też czeka "poprawa" koloru na barsziej czekoladowy, bo ostatnio nawet mój D mi powiedział ze zrudziałam... ale chyba muszę się wstrzymać jeszcze i blizej wesela się już farbnę:tak: a co do bladości to się wczoraj zjarałam że az mnie ramiona bolały, a może godzine bylismy nad wodą:szok::baffled::szok:

Z tych emocji zapomniałam dodac że córcia ma na imię Oliwia i jest bardzo kochana....

Jak będę miała chwilę to opiszę mój poród, dodam tylko że rodziłam 2 godziny SN i że wszystko poszło bardzo sprawnie...

Oliwka śliczna, a poród marzenie... ja też tak chcę!:tak:

Witajcie dziewczyny,
niestety nie dam rady Was nadgonić w czytaniu, ponieważ nawet ledwo co siedzę. Dołączam zdjęcie mojej dziewczynki, która ma już swoje imię - Nikola.
poprostu jak ją zobaczyliśmy to stwierdziliśmy, że właśnie takie imię do niej najbardziej pasuje. dziś po południu wreszcie wróciłyśmy do domu. Nikola sobie teraz smacznie śpi, więc mogę chwilę sprawdzić co w świecie słychać:tak::tak::tak::tak:. pozdrawiam wszystkie mamy rozpakowane i nierozpakowane.
piękna córunia:tak:a te włosy!!! fantastyczne:-)

Witam się i ja. Od wczoraj jesteśmy w domku. Narobiło się wątków, że nie wiem gdzie mam pokazać Hanie. Wstawię zdjęcia tutaj a jak się ogarnę troszkę w domu sama z sobą to opiszę wszystko jak było i w ogóle całą relację.
Dla niecierpliwych mogę tylko napisać, że nie taki diabeł straszny.
A to nasz Skarb

http://www.fotosik.pl

no i nareszcie się docekałaś swojej Niuni! jest sliczna, a jak zobaczylam to zdjęcie to od razu przypomniała mi się moja Natka po urodzeniu... pierwszy raz widzę tak podobne dzieciątko do mojego:tak::-D:-D:-D

cześć dziewczyny
ja tylko na moment. Nie było mnie dwa tygodnie a tu tyle się wydarzyło. u mnie zreszta też. Mój synuś nie zaczekał do terminu i po tygodniu wstrzymywania porodu urodził sie 29.06.09 o 1.08. w 36 tc. Jest malenki i dopiero wczoraj wrócilismy do domu. Jestem padnięta i obola po cc.

czasami cięzko nadrobić po dwóch dniach, a co dopiero po dwóch tygodniach:baffled:
gratuluję synusia i życzę szybkiego powrotu do formy;-):tak:
 
witam i ja,
u mnie spokojnie pogoda w kratke raz deszcz raz słonce, a chcialam dzis jechac nad jeziorko, tymbardziej ze moj ma czas tylko w niedziele, no coz....
poza tym bylam dzis na zakupach i mam dola! przymierzalam sukienke, i wygladalam w niej jak słon w ogole teraz do mnie dotarlo jaka jestem gruba, moje obrzydliwe nogi, rozstepy na calych udach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
juz nawet troche poplakalam ehh..
ogolnie dzis brak humoru..:-:)-(
 
Witam sie ponownie juz po drugiej drzemce:-)
Asia Twoja Haneczka to sama slodycz!Niech rosnie zdrowo!A jak Ty sie czujesz?
Fela tak wlasnie z dziewczynami zastanawialysmy sie,ze pewnie juz jestes po wszystkim:-)Ogromne gratulacje,duzo zdrowka i sily dla Was!!!
Odnosnie monitoru oddechu,to pytam o niego,poniewaz ja tez,podobnie jak Fioletowa jestem panikara i dlatego zastanawiam sie nad tym zakupem.Jesli moge Was prosic Fioletowa i Fela,napiszcie prosze jakich firm kupilyscie te monitory.Z gory dziekuje
Milego popoludnia
 
Marlena_25 zdjecie poprostu zabojcze, a twoja corenka jeszcze bardziej, sliczna jest :-)

Fela ogromne grtulacje! Dobrze ze juz jestescie w domku, odpoczywaj i wracaj do nas a malenstwo niech rosnie w sile

AsiaJan86 Hanusia przeurocza :-) Jeszcze raz wielkie gratulacje

adddaaa glowa do gory, juz niedlugo bedziesz laska, ja juz prawie przestalam patrzec w lustro, szkoda nerwow

karola615 ja wczoraj probowalam festynu i super glosnych fajerwerkow a moj nic, ale tobie zycze ze podzialalo :tak:

Ja probowalam wczoraj jakos sklonic malego do wychodzenia prawie wszystkimi znanymi sposobami, skonczylo sie na chaotycznych skurczach i twardnieniu brzucha i nic pozatym... Jak odziedziczyl upartosc po rodzicach to i tak nic nie pomoze ;-) Dzisiaj bylam na ktg i tez raczej cisza, nawet malenstwu sie nie chcialo ruszac, wogole straszny leniwiec z niego ostatnio.
To zycze wszystkim spokojnego wieczorku, a tym ktore sie maja rozpakwac pelnego wrazen :-)
 
reklama
gustlicek no ja ja bo ogladajac te wszyskie zdjecia to juz mnie po cichu zazdrosc bierze :-D

iwon tak jest szefowo, zaraz biore sie do szukania :D Wrr bo ten napis to troszke na nerwy dziala... no ale chyba kiedys sie doczekam :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry