reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam i ja z raneczka,nocka znów bardzo cieżka,jakaś połamana byłam i spac nie mogłam.Aż mi sie juluszka przysniła że powiedziała do mnie że marnie wygladam i już niedługo urodze ,bo na jej oko to mnie powoli bierze:-D:-D:-D.mam nadzieje że cos w tym jest.

hm no to nieźle... zobaczymy jak sie sprawdzi i co ze mnie za wróżka ;-)
życzę Ci,zebym sie nie myliła!!!

Kamlotka i Marleno, córeczki sa prześliczne!!!!!

ja dziś miałam tak zabiegany dzień i pracowity,ze teraz już na oczy nie widze i na twarz padam, wiec spadam do łóżeczka!!!!

miłej nocki...
 
reklama
Ja oczywiscie nie spie:-)
Dziewczyny mam do Was pytanko:przejzalam caly watek WYPRAWKA w tej sprawie,ale tam nie znalazlam,wiec to pewnie na glownym ktoras z Was pisala,chodzi mi o masc czy krem czy zel(juz tez dokladnie nie pamietam)do smarowania krocza po porodzie,wiem,ze nazywalo sie to jakos na litere S i ktoras z dziewczyn to polecala.Bede bardzo wdzieczna,jezeli ktoras z Was wie o co mi chodzi i moze podac mi pelna nazwe.Sprobuje jeszcze poszperac troszke tu na glownym,moze akurat:-)
Acha i jeszcze jedno:monitor oddechu dla dziecka.Wiem,ze byl poruszony ten temat na WYPRAWCE,ale czy ktoras z Was takie cos posiada?Bo ja sie caly czas zastanawiam i nie wiem czy kupic czy nie.czekam na Wasze rady:-)
Milej nocki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja...z ranka:-D

Małżonek pojechał na ryby...całe 2 tygodni czekał na ten dzień i cieszył się jak dziecko...i jakby coś zaczęłoby się dziać to nie wiem czy bym się do niego dodzwoniła,bo tam na rzece już sie łapie ruską sieć;-)...

Kamlotka,Marlena córcie boskie...pewnie uroda po mamusi:-D


 
Do góry