reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

HEJ DZIEWCZYNY I SIĘ NIE ZDRZEMNEŁAM PONIEWAŻ
MOJA SZWAGIERKA URODZIŁA MIAŁA TERMIN NA 3 LIPCA I TAK WYSKOCZYŁ DRUGI CHŁOP 3500...
FAJNIE ....

no ładnie:-):-):-):-):-):-):-):-)


 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY I SIĘ NIE ZDRZEMNEŁAM PONIEWAŻ
MOJA SZWAGIERKA URODZIŁA MIAŁA TERMIN NA 3 LIPCA I TAK WYSKOCZYŁ DRUGI CHŁOP 3500...
FAJNIE ....

no ładnie:-):-):-):-):-):-):-):-)


ja tez gratuluje szwagierce!
moja szwagierka tez jest w ciazy, ma termin na 19 lipca, ja 31 lipiec, moze mala zechce wyjsc troszke wczesniej i bedziemy rodzic w podobnym czasie:confused:

Gustlicek masz racje, chyba kazdej cos lezy na sercu i dobrze sie tak wygadac, szczegolnie w tej meczacej koncowce;-) ja tez mam dzis okropny humor:-(
 
Produkujemy chyba dlatego że każda z nas chyba przed tą godziną "0" chce się wygadać i wywalić co nam leży na sercu...

a poza tym pozniej nie bedzie już tyle czasu na "produkcję", jak maleństwa będą z nami... chyba ze nam się ksiązkowe noworodki trafią i będą spaly po 20godzin:tak:, ale ja nawet na to nie licze, bo taki wiercipięta z tedo maluszka mojego... a poza tym przy dwójce innych rozwrzeszczanych dzieciorów to chyba bede malemu zatyczki do uszu wkladac, zeby sie wyspał:-D
 
a poza tym pozniej nie bedzie już tyle czasu na "produkcję", jak maleństwa będą z nami... chyba ze nam się ksiązkowe noworodki trafią i będą spaly po 20godzin:tak:, ale ja nawet na to nie licze, bo taki wiercipięta z tedo maluszka mojego... a poza tym przy dwójce innych rozwrzeszczanych dzieciorów to chyba bede malemu zatyczki do uszu wkladac, zeby sie wyspał:-D
tez mysle ze moje nie bedzie takie spokojniutkie, ja bylam malym diabelkiem a maz mogl wogole nie spac jak byl malutki:baffled: ciekawe co wyjdzie z takiej mieszanki.
a dzidzia mojej szwagierki prawie wcale nie szaleje w brzuchu, dosc pozno zaczela czuc ruchy a teraz tylko czasem sie przekreci, nie to co moja;-)
 
to i tak sie dopiero okaze jak sie dzieciaczki urodzą, bo Natala tez byla spokojna w brzuchu, normalnie książkową ciążę miałam, a pozniej łobuz mały w ogóle nie chciał spać:no: i tak jej zostało:baffled: ale za to w nocy spi:happy2:
 
Witam :-)

Faktycznie dziś produkcja masowa hehe i bardzo dobrze. Ja dziś od rana na nogach, poleciałam na badania krwi i moczu bo we wtorek wizyta. Dziś miałam powtórkę z HBS i WR bo ważność tych badań jest tylko pół roku podobno i jak się robiło na początku ciąży ( ja miałam w styczniu) to potem trzeba powtórzyć. Pogoda z rana była rewelacyjna: wiaterek, 22st miodzio :)) No ale już się zaczyna zmieniać na gorąc znowu :no:
Co do kawy to na początku nie piłam ani deka. Ale w 3 trymestrze już sobie na taką malutką czasami pozwalam.
Chęć na piwo też mam, ale mąż tylko powąchać daje hehe Czasami malutkiego łyczka dla smaku. Ale czego się nie robi dla maleństwa.
 
ja jak wstałam tez sie cieszylam z pogody, a teraz koszmar:szok::angry: w ogóle sie oddychac nie da:-( ide chyba poleżakować, póki Natka nic nie wymaga:tak:
 
Witam pogoda mnie dobija duszno chodzić nie mogę tak mam popuchnięte nogi po nocy chyba dziś popołudniu pojadę na oddział niech mnie zostawiają i robią coś bo i tak ma być cesarka a ja ani chodzić ani leżeć a o siedzeniu nawet nie ma mowy bo mi nogi wykręca
 
reklama
Do góry