reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Madzia no w szoku jestem , że tyle zdołałaś wszystkiego zrobić:szok: A teście niech się cieszą , że w ogóle im zostawiasz jakieś ciasto:-)
Pabla noga , zawsze wygląda lepiej w szpilkach, mnie się bardzo podobają kobiety na obcasach ale sama nie znoszę chodzić w takich butach tak więc zakupiłam dwie pary oczywiście na płaskich, wiosenne szare zamszowe kozaczki, i szare baletki czy jak to nazwać takie fajne cichobiegi jak ja to nazywam.
Post no to z Iki nie zły kibic rośnie:-)
A ja jeszcze nic nie zrobiłam dziś mam zamiar robić sałatkę, tylko żeby D jej nie zjadł bo ma być na jutro na śniadanie
 
Ostatnia edycja:
Oby zdrówko dopisało,by jajeczko smakowało,by babeczka nie tuczyła,atmosfera miła była,by króliczek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!!!-Karolina, Darek i Maks

 
Aby mazurki na Waszym świątecznym stole
koncertowały tak słodko jak co roku,
aby zajączki wielkanocne nie skąpiły Wam podarków,
a dobry Bóg- swojej łaski. Wesołego Alleluja!
 
Bardzo wesołego jajka i Dyngusa jak się patrzy!
No u mnie cały plan się posypał. Rano napadły mnie jakieś bóle brzucha i ledwo żyłam.
W końcu wybrałam się do szpitala- z dzidzią wszystko ok. Zaliczyłam konsultacje ginekologa, chirurga i internisty a mam jeszcze iść do hematologa- niby wszystko ok ale dalej coś pobolewa :baffled:
Ale za to miałam usg- dzidzia nadal nie wygląda na chłopca:-D
 
reklama
WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA ŻYCZĄ KASIA, ANTOŚ I MARIUSZ:-)

Melduję sie tylko na chwilę, znowu mam zaległości, więc nic nie wiem i nikomu nic nie napiszę:sorry2: u nas prawie wszystko ok (nie licząc M, ale to już standard:-(), ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle;-) spokojnego wypoczynku:-) buziaki:-) odezwę się niedługo:-)
 
Do góry