reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla, masz już ciągły dostęp do neta?
Podziwiam za te szpile, bo na stówę połamałbym sobie nogi :-/ No ale damska noga na obcasie wygląda super!
 
reklama
Kasia - właśnie godzinkę temu mój komp wrócił cały i zdrowy z serwisu.
co do obcasów - to moje pierwsze takie wysokie, pewnie będą stały w szafie i się kurzyły:sorry2:
 
No to super, że masz juz kompa:tak:
E tam, jak już kupiłaś, to proszę nosić i ładnie się prezentować:tak:I zdjęcie w szpilach mi pokazać:-p
 
hejka
bylam w miescie, musialam zajsc do mamy,zeby zobaczyc co u was

Surv bardzo mi przykro, kondolencje...

ja mam z grubsza ogarniety dom; jutro wykonczeniowka; nic nie robie-dzisiaj babeczki upieklam, czeka mnie tylko karkowka co siedzi w lodowce; a jutro salatka
niedziela u nas rozrywkowa-rano tesciowa, obiad u moich; a potem kuzyn zaprosil akonto 30-tki- prezent trza bylo kupic:)
zmeczona juz jestem tym bieganiem
u nas zimno sie zrobilo...
buziole
 
Kochane,
ja Wam również życzę Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych!!!
odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek.
 
witajcie moje kochane
ja się melduję, że od wczoraj już jesteśmy u moich rodziców i w zwiazku z tym moja aktywność jest nikła;-)ale od wtorku się naprawię:-p
Post zdróweczka dla Cinka i Iki i nie poddawajcie się:no: a drosetux mam przepróbowany na mojej dwójce i jest naprawdę dobry:tak:
Surv biedulko to się do tego wszystkiego jeszcze naharujesz:-( wysyłam Tobie mojej dwie rączki, bo ogólnie jak na razie to sie obijajm u mojej mamy, jedyna moja pomoc to latanie po sklepach i robienie zakupów - oczywiście spozywczych:-p niestety:dry::-D

moje kochane niewiem czy uda mi sie wpaść, bo komp jest strasznie okupowany;-) więc

Zdrowych, radosnych, spokojnych i beztroskich Świąt Wielkanocnych i duuuuzio mokrego śmingusa - dyngusa :-):-):-)
 
Surv - ogromne kondolencje!!! Współczuję i przezyc i harówki:no: Dziwię się, że tyle latania przy pogrzebie, bo pamiętam jak zmarł mój wujek 7 lat temu, to w szoku bylam, ze biuro pogrzebowe działa jak organizacja przyjęć, czy inne takie - pytanie o wystrój, kolor, ulubione kwiaty, w szoku byłam i było to jakieś nie na miejscu:no:
My spędzamy święta na miejscu... Zosia miała wysoką temperaturę (nawet 39,8), ale szybko spadała,wczoraj jakby lepiej, ale wieczorem znowu. Byliśmy więc u lekarza i usłyszał jakieś szmery na sercu, które chce przeanalizować na kolejnej wizycie, jak Zosia będzie zdrowa... Mam nadzieję, że się myli... Zosia pierwszy raz nie płakała (co zauważył), tylko jak ją badał w kółko powtarzała z buźką w podkówkę - nie boli, nie boli, nie boli:-p Dzielna była... I nie wiadomo skad ta temperatura, dostaliśmy jedynie leki przeciwwirusowe.
Pabla- zazdroszczę takich bucików... Chciałabym umieć na nich chodzić, bo nogi wyglądają w nieźle:tak:
Wesołych Świąt!!!
 
Pabla koniecznie nam się zaprezentuj w tych szpileczkach:tak:Ja ostatnio też na obcasie śmigam,co do mnie nie podobne:sorry2:,najwięcej jednak mam butów sportowych:-p
Kaja oby lekarz się mylił! A ta gorączka...hmm to tak jak u nas ,ja obstawiam ząbki.wczoraj i dzisiaj juz gorączki nie było na szczęście:tak:

Padam normalnie:-pPo pracy zakupy,później pranie,sprzątanie,dwa mazurki zrobiłam przy czym jeden lekko zhajcowany:baffled:,sałatke i zupę jeszcze ugotowałam i to wszystko z Maciusiem:sorry2:No cóż jeden mazurek miał prawo sie przypieć,jak sie robi wszystko na raz i to z dzieciakiem,ale co tam ten akurat zostawiam teściom:-p,ten dobry zabieram jutro do babci-ale ze mnie franca co:confused:
A K... no cóż mówi ,ze chory i leży:baffled:,choc mi to wygląda na zwykłą ściemę:dry:
Dobra uciekam do wyrka.
Dobranoc laseczki!
 
reklama
Madzia..no szacun..Ja tez popiekłam ale dziećmi m się zajmował
Madzia na szpilkach no no to laska do sześcianu :)
Idę lulu
Kurcze Ika oglądała filmik z pierwszych urodzin i jak zobaczyła że Tatuś w wójkiem rzucają jej lalą to się popłakałą ale tak że jej uspokoić nie mogłam a na Tatę tak patrzyła że łomatko...no ale przeszło po kościach bo poszliśmy oglądnąć wiadomości sportowe...młoda normalnie będzie super kibic piłki nożnej..krzyczy go go go (gol gol gol) bije brawo i udaje że kopie piłkę...normalnie razem z Tatą przyklejona do TV..no ale jak z nią w ciąży byłam to zawsze na mecz się budziła :)
 
Do góry