reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam:happy2:
dzisiaj znowu na szybko bo za nim przeczytałam co u was to juz musze do pracy wychodzić:wściekła/y::-p
Madzia ja małego ubieram: skarpety, dinsy bądż sztruksy, body na krótki rękaw i bluza z długim rękawem - tak był wczoraj ale było dosłwonie gorąco, jak jest chłodniej to bawełniana czapa i kurtka cieniutka:tak:
Julia mieszkanko super!
Tosika wiem że to sie łatwo gada ale spędzaj z Kornelem więcej czasu:tak:daj małą do babci a sami pojedzcie gdzies z Kornelem:tak:a no i sonecznika raczej nie bo to tłuste raczej jest:cool2:
Madzia Kuba sie od kilku dni budzi o 6:baffled:
Kasia zatęskniłam trochę za tym fitnessem ale nie mam czasu:no:
Kate brawo za samodzielna jazdę!

miłego dnia!musze lecieć papapap
 
reklama
Kasiu dzieki za odpowiedz,bede madrzejsza nastepnym razem :) czlowiek uczy sie cale zycie
wrocilam wlasnie od lekarza i mam infekcje wirusowa na to wszystko, bajka
Dorka zapytalam i moge isc do pracy, ciekawe jak bede wygl;adac hehe
Post dzisiaj przychodzi na kielicha znajomy, maz bedzie w dobrym humorze to mam zamiar go pod wlos wziasc; a jak nie to kurna sama przyjade z dziecmi; tylko dziewczynki nie az pod Krakowem oki?
mala spi, Oski chce grc,wiec ide z kawa przed tv; musze dokonczyc salon dzisiaj :)
 
Witam!

U nas też cieplutko aż chce się żyć ,na mojej ulicy masowo sprzątają się ogródki.

A moje starsze dziecie ma dziś 7 urodziny,torcik już zakupiony a ona ciągle :kiedy przyjdą goście?
okna zwalczone ale dziś ciężko było wstać

Kate brawa za odwagę i wsiadaj kiedy tylko możesz

Tosika no zejść na zawał można.Jak będziesz tak rozmawiała z Kornelem to będzie dobrze.też się staram żeby Sylwii za dużo przy Emilce nie angażować,no ale trochę pobawić się z nią musi

Izabelka zdróweczka! nie ma jak dobra kombinacja

Kasia ja się z piątku zawsze cieszę,bo od razu wiadomo na obiad ryba hehe

Post ależ Cinek rośnie,świetnie

Julia trzymam kciuki za mieszkanko no i fajnie z siostrą wam się zgrało
z moją sister cioteczną mamy podobnie 6 tygodni różnicy między naszymi przedszkolakami

Zmykam ogarnąć chociaż zastanawiam się czy jest sens sprzątać przed gościami i po gościach
 
Ło ludzie,ale u nas gorąco:szok::szok::szok::szok::szok:
Właśnie wróciłam z urzędu,z myślałam,że w tym aucie się ugotuję:-D:-D:-D Lato normalnie:szok:
Spoko,ale gdzie wiosna:confused:

Fredka 100 lat dla starszaczki!!!! i udanej imprezy.Torcik pewnie pyszny:-p
Ja właśnie jem śniadanie:sorry2:
 
wow jak zwykle, jak mne w doma nie ma to na bb gwarno:wściekła/y::-D:-D:-D:-D:-D:-D
przede wszystkim Najsłodsze życzonka dla Sylwusi:tak::-) Siedem lat to już nie przelewki:-p;-)

dziewczyny ja nie wiem jak mam nie raz postępować z moim starszakiem:baffled: ogolnie rzecz biorąc to on dziennie siedzi (czyt. opiekuje się) małą góra 30min (i to nie zawsze), do tego staram się dużo z nim rozmawiać (o tu u mnie nie trudno:-p) i mamy bliski kontakt:tak: zresztą ja mam też wspomniennia traumatyczne jak moja ukochana kuzynka musiala opiekowac się swoją o 7 lat mlodsza siostrą :dry: normalnie masakra- ta coś zbroila- dostawała za to starsza, wyjść nie mogła dopoki mlodsza nie poszła spać (a wyobraźcie sobie dwie 17 latki na wczasach:-p) więc nie chciałam czegoś takiego u moich dzieci:no: wyobraźcie sobie, że te moje kuzynki mają jedna 35 a druga ?? (no 7lat mniej:-p) i się nie trawią:baffled: a to siostry rodzone:sorry2: u nas jest problem, że Kornel był pępkiem świata (pisząc kolokwialnie) wiem to nasz ewidentny bląd, ale teraz za to odpokutowujemy (kurka chyba nie stylistycznie:-p) no ale maly tez musi mieć jakies obowiązki względem Tosi, prawda? nie tak jak u Ciebie Madziu, ale coś zrobić musi? np. wieczorami jest jego obowiazkiem posprzatać z Tosią zabawki przed snem (oczywiście Tośka mu rozwala a on a piać układa:-D) ale ma taki obowiązek, no i nie raz (np. cos gotuję a mala chcemy bardzo akurat pomóc) wołam na chcwilę młodego do asysty:tak: kurcze taka różnica wiekowa jest dobra ale z drugiej strony i jedno i drugie trzeba traktować indywidualnie:no:
ja też ubieram malą w bodziaka, bluzeczkę i mam taki przejściowy płaszczyk i czapusię taką bawelniana, wiosenne botki , rajtuzki i spodenki:tak:
Madzia a może macie dużo sloneczka nad ranem i Maciusia to rozbudza?
Kic no to ja już wiem gdzie jest pies pogrzebany:-p bo nie kumałam o co biega - M już 11 kilo mniej a ja caly czas 3:no: a to chodzi o slonecznik (a wieczorami normalnie hektarami go jem:-p) dobra dzissiaj będzie wieczorem dzierganko (coś trza z lapakmi zrobić:-p)
no i zapomnialam co mialam jeszcze napisać:baffled::zawstydzona/y:
u nas też jest cudnie, tylko wiatrzysko duuuże:no: jutro jedziemy do teściowej (bo na święta do moich rodziców) i wracamy w niedzielę:tak: mam nadzieję, ze zniesę moją teściową:-p
aaa dziewczyny doradzcie mi coś- moi rodzice obchodzą 5 kwietnia 35 rocznicę ślubu i jak na razie zamówiłam mszę za nich (bo moja mama baaardzo wierząca jest) telefonicznie:-p no ale termin byl dopiero na 9 maaja (ale to nic i tak niech się cieszy:-p) chcem też na ten dzień pozapraszac ich rodzeństwo ( a maja tego trochę:-p) i zamówic obiad w restauracji, ale niewiem co teraz zrobic jak pojedziemy? mam dwie opcje - albo wycieczka, albo prezent (tu przyszła mi na myśl pralka- bo mamie coś zaczęla szwankować i chce wymienić a tato jak to chłop tłumaczy, ze po co? no jak nie pierze to i po co?:sorry2: ale nie wiem czy pralka na rocznicę jest odpowiednia? no nie mam pomyslu :-( a chcialabym taki ładny prezent im zrobić, bo tak bardzo ich kocham:-) jak myślicie kochane?
 
Tosika jeśli ta pralka im faktycznie jest potrzebna a nie mają funduszy na nią no to wiadomo przyda się, ale jeśli ich stać to niech sobei sami kupią a zafundowac im coś takiego tylko dla nich, może jakiś weekend w SPA z masazami itp, często ludziom szkoda kasy na takie przyjemności. A tak spędzili by ze sobą miło czas. Moi rodzice mają 30-tą rocznice w czerwcu i właśnie o czymś takim z siostrą myślimy.
Fredka najlepsze życzenia dla Sylwii
A my popołudniu byliśmy na działeczce, ale fajnie było, Maks szalał bardzo:-)
 
Takie spa to fajna rzecz...Kamu fajny pomysł
Ja bym pomyślała jeszcze np...Jakiś taki fajny album ze zdjęciami ich wspólnych lat,,taki wiecie przez córcie zrobiony opisany itp..myśle że fajna pamiątka :) no albo coś w tych klimatach
Ja się czuję jakby po mnie walec przejechał a tylko obcinałam gałęzie na naszej jabłoni.....łomatko ale mam zakwasy
lecę kolacje dla głodomorków zrobić
 
reklama
Hej, u nas lato w pełni było:-p Syn wywalał czapkę i za nic na świecie nie chciał siedzieć na podusi w piaskownicy tylko na tym zimnym piasku:baffled: byliśmy dziś na kontroli w wszystko jest dobrze:-D:-D:-D:-D pani dr zdziwiona, że przy takiej chorobie jak miał Antoś tak szybko udało się wyleczyć:-D:-D:-D:-D Mały do niej na koniec DZIA:-p ale byłam z niego dumna;-)
oczywiście byłam u lekarza samochodem, ale zrobiłam sporo baborów - dobrze,że M nie widział bo padłby trupem:-p na jakiś czas mam dość samochodu bo mnóstwo nerw mnie to kosztuje przez to, że okrutnie panikuje:zawstydzona/y: poza tym czuję się okropnie cały dzień mam mdłości i wszystko mnie boli, na pewno to nie ciąża, ale nie mam zamiaru chorować:wściekła/y: chciałam się pochwalić, że umyłam dziś dwa okna (te największe) a zostały mi jeszcze 3 i firanka do wyprasowania:baffled:
Tosika ja jestem najstarsza z rodzeństwa i powiem Ci szczerze, że zwykle wszystko było na mojej głowie, owszem swego czasu byłam zła, ale teraz nie wyobrażam sobie życie bez tych moich szalonych sióstr:-p będzie dobrze;-) co do prezentu to podoba mi się pomysł Kamu, ja sama nie mam głowy do myślenia o prezentach:-p
Fredka życzonka dla Twojej poważnej Córci:-):-)
no i tyle co pamiętam, niby wszystko czytam, ale zapamiętuje góra dwie sprawy - chyba zużycie materiału:-) miłego wieczoru:tak:
 
Do góry