reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witajcie dziś u nas pochmurno, szkoda. Ale dobrze że i tak nie ma zimy.
Magdzik zaglądaj częściej!!!! Powodzenia w żłobku, oby Julci się spodobało.
Fredka to chyba normalne , że do pewnego wieku przeenty się bardzo przeżywa. Jeśli chodzi o zmywarkę to teściowa moja sobie zażyczyła na 60 -te urodziny i trzeba będzie zrobić zrzutkę z bratem D i teściem , może uda się kupić coś sensownego. Chociaż nie wiem jak nasz budżet. A ciekawa jestem co teście kupią D na 30-tkę, bardzo lubię moich teściów ale jeślu chodzi o jakieś imieniny czy urodziny nasze to nigdy od nich nic nie dostajemy, a od moich rodziców zawsze. Teraz teściowa sama wyskoczyła , że chce na te urodziny zmywarkę, ja chyba muszę powiedzieć że na 30 urodziny chcę aby dołożyli nam do naprawy auta;-):-D Oczywiście żartuje ( ale fajnie by było)
 
reklama
My oczywiście też od bardzo dawna na nogach. Ale tragicznie nie było ;-) U nas jeszcze nie pada, ale wiszą ołowiane chmury :-/
 
Hej!
no u nas znów pobudka o 5.15,ale sie nie dałam,młody troche powył w łóżeczku i jakoś do 6 jeszcze później pospał.A ja do 8:-D:-D:-D,a co od czego jest tata?
Tosika eeee kochana,słonecznik to bardzo kaloryczne tworzywo,aczkolwiek wciągające-wiem z autopsji:sorry2::-p,a i jeszcze tak na noc...Lepiej bierz druty,bo to ci wychodzi kapitalnie:tak:Co do prezentu to obiad i masza super pomysł i te zdjęcia na projektorze:tak::tak:A co do SPA to zależy co kto lubi,bo u nas by to nie przeszło-mój tata by nie pojechał:no:"a na co mi to" by było,natomista z praktycznej pralki by się ucieszyli:tak:,albo z jakiegoś weekendu w górach czy nad morzem,bo macie blisko:tak:
kamu coś nie teges ta twoja teściowa,sama sobie prezent zażyczyła,a wam to już nigdy nie kupi:confused:A może wy nie macie eraz kasy na takie wypasione prezenty:confused: ,ale tak to teraz nie wypada jej cokolwiek powiedzieć,no chyba ,że delkitanie,wspomnieć,że macie dużo wydatków i na prezent dla nie wam nie starczy:sorry2:

Dobra kochane ,zmykam,bo właśnie warzywa na zupę kroję,a zupa mi zaraz górą wyleci:sorry2:.
U nas pada buuuuuuuuu:-:)-:)-:)baffled::baffled:
 
U nas wstawanie i owszem tragicznie...5.40...do tego R mnie tak paskudnie wkurzył od rana, że zaraz jak pozew machnę... w związku z tym odezwę się wieczorem:)
 
Też mnie wczoraj ten.... wkurzył. Nie mam zamiaru dzisiaj z nim gadać, jeszcze chyba nie widzi, że powinien przeprosić.
Nie mam zamiaru się do niego odzywać, obiadu też nie będzie, dobrze, że już poszedł a humor spitolony.
 
Hejka.Misia nie spala wczoraj w dzien i dzis wstala 8.45:szok:
Tosika super te pomysly dziewczyny Ci podaly:tak: My za duzo nie karzemy Sebie pilnowac malej. Czasami go prosze zeby posprzatal zabawki po niej lub wyrzucil pampersa i tyle.:tak:
Survi oby R chumor sie poprawil:tak:
Kamu ale macie kosmiczna cene ze naprawe:-( I tesciowa niezly prezent sobie zazyczyla:tak:
Madzia u nas tez pada i wieje zimny wiatr:-(
OOOO Magdzik witaj! Zagladaj czesciej:tak:
Fredka spoznione zyczenia dla Sylwi:tak: Pamietam moje 7 urodziny, bo wtedy dostalam najwiecej prezentow, mialam je poukladane w rzadku na podlodze:-D
Kic jak pomysle ile butow chce kupiv Misi to glowa mnie boli. Jedne do spodniczki, adidasy, balerinki itp.:-D
Przez ta pogode juz mi sie nic nie chce:baffled:Wczoraj rozpierala mnie energia a dzis:wściekła/y: Coz od srody ma sie znowu ocieplic:tak:
Misia wola ze chce kupe ale jak chce taka normalna kupe, bo jak ma rozwolnienie to robi i nic nie mowi:no: Wczoraj chodzila chyba z godzine bez pieluchy i nie zsikala sie:tak: Mamy maly sukces ale pewnie jeszcze dluga droga:tak:
No nic milego dnia zycze:tak:
 
hej
u nas pada
jestem rozmemlana, dzieci tez; chca sie bawic ciagle a mi sie nie chce; i mam tyle na glowie dzisiaj
buuu
spadam, bo nie chce smecic
 
No też mnie zbiła z tropu z tą zmywarką , ale ja to mam generalnie gdzieś, powiemy teściowi że możemy dać 200-250 zł i koniec na więcej nas nie stać, resztę niech dokładają D brat ( oni z kasą super stoją bo oboje bardzo dobrze zarabiają) i teściu . Nie zmienia to jednak faktu , że mam fajną teściową , pierwszy raz tak wyskoczyła.
Surv i haszi szybkiego pogodzenia.:-)
A ja w pracy siedzę, a przed wyjściem rano poprzestawiałam meble w dużym pokoju, jak D przyjdzie to się zdziwi. Ale podoba mi się i to bardziej niż wcześniej było.
 
Dorka super postepy bez pieluchy.Zazdrościmy:tak:
Widzę,że dzisiaj nie tylko pogoda zepsuła humory,ale co poniektóre osobniki w domu również:sorry2:
Mój narazie w porząsiu,dzieckiem się zajął,poodkurzal,poszukał czegoś o co prosiłam przez dwa tygonie:baffled:ale wiecie....,cobym nie zapeszyła.
Jedyne co,to zamiast się z dzieckiem na tyle bawić co by nie usnęło za szybko,to siadł i mu bajki czytał,no i młody usnął na amen:sorry2:A miał zupkę zjeść i mieliśmy iść się przespać na spacerze.A w sumie to i dobrze wyszło,bo jeszcze 5 minut temu słonko świeciło,a teraz znów pada,to i tak nici ze spaceru.Ledwo co zdążyłam pranie wywiesić na dworze i za chwilę je zbierałam,a rozochocona pogodą wstawiłam nawet kolejne i nie wiem gdzie je teraz powieszę:confused::baffled:
Dobra zjadłam Maciusiową zupkę to się może kimnę razem z nim:tak:
 
reklama
witajcie z rana:-)
a u nas co by rownowaga była, to Tosia wstala o 24tej i stwierdziła, że już jej starczy spania:baffled: i buszowala z mamą do 3ciej:sorry2: i nic nie dalo zgaszone swiatlo:no: a że w naszym łóżko łajza mała byla, to uskuteczniała zabawy przy rurze, zabieranie poduszek, wkladanie paluszkow to do nosów(oczywiście naszych:dry:) i tak mi bylo ogolnie milo:sorry2: a nad ranem też zrobila niespodziankę, bo wtala o 8mej:baffled: ale wtedy tatuś przejał paleczkę i mamusia pospała do 11tej:-D ależ mi bylo dobrze:-) mniam...
Kic to piąteczka:-D:-D:-D:-D:-D ja mam dosłownie bzika na punkcie butów i szczerze nie przyznam się ile ich tak naprawdę mam:zawstydzona/y: ogólnie mogę nie być u gory przyodziana ale buty ladne muszą być:-p no i proszę dziewczynka chyba mój chcarakter odziedziczyla:baffled::-D
Surv, Haszi trzymajcie się kochane:tak: pogoda jest również niesprzyjająca :no:
Kamu oj dziwna ta Twoja teściowa:sorry2: jeśli chodzi o prezenty, taka roszczeniowa:no: ale ja zauważylam, że moja mama jest podobna:sorry2: ona sobie zawsze zażyczy jakiś prezent i to też taki, że aż za portfel łapie:dry: tylko, że ona nam kupuje tyż, ale nie zawsze takie wypasione jak sobie wymyśli:nerd: i ja też lubie przemebelki:-p
Dorka no gratki dla Misi:tak: zuch dziewczynka!!
Fredka a wiesz, ze mój mały nastolatek do tej pory potrafi z prezentami zasypiać:-D:-D:-D:-D i ja też potarfię mydlić M oczy, typu jak zobaczy nową rzecz to ja na to: No wiesz przecież to już daaaaawno (czyt. wczoraj:-p) kupilam:wściekła/y::wściekła/y: Ty nigdy nie patrzysz na mnie i się nie zachwycasz:wściekła/y: itd....:-D:-D:-D:-D:-D
Magdzik bedziemy, będziemy trzymac:-)
Madzia a teściowa Wam nie gotuje? bo ja bym pewnie wykorzystaywala sytuację pomieszkiwania pod wspolnym dachem:-D

a my zaraz lecimy do teściowej;-) a u nas normalnie prawie wichura:szok:
 
Do góry