reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Daj znać, czy po Froplexie podniósł się poziom hemoglobiny. Mi spadła do 10,8 i ginekolog przepisał mi dzisiaj Szelazo. Zapytałam czy mogę brać Feroplex, bo mam w domu. To powiedział, że nie. Że ostatnie badania wskazują, że w ogóle się nie wchłania i nie jest dobrym lekiem. Zdziwiłam się, bo przepisała mi go hematolog w ubiegłym roku, jak wychodziłam z ferrytyny 7 (brałam do tego niecałe opakowanie Sorbifer Durules, a codziennie po fiolce Feroplex) i ferrytyna po kilku miesiącach doszła do 30).
 
reklama
Ok Ja piję dwa razy dziennie i czuję się lepiej to chyba coś się poprawiło ale zobaczymy po badaniach .Mam nadzieję że tak bo się załamie jak nic się nie podniosło.
 
Ok Ja piję dwa razy dziennie i czuję się lepiej to chyba coś się poprawiło ale zobaczymy po badaniach .Mam nadzieję że tak bo się załamie jak nic się nie podniosło.


U mnie ten lek stanowczą poprawę, a niestety badania miałam tragiczne. Brałam praktycznie do samego porodu, powodzenia dziewczyny.
 
Wczoraj się strasznie wierciła, normalnie czułam jak wkręca mi nogi lub ręce w podbrzuszu i myślałam że może się przekręciła głowa do dołu i tak zostanie. A laseczka sobie wczoraj zrobiła karuzele i ostatnio miała głowę w moim prawym boku a dziś w lewym🥰także narazie preferuje ułożenie poprzeczne
 
Cześć, my już po badaniu 😊 Jutro skończmy 29 tc, Mała waży 1314g i mieści się w 57 centylach 😊 Wszystko z nią w porządku, leży główką w dół. Mamy śliczne zdjęcie buzki, na początku sie zasłaniała rączką, ale lekarz probowal do skutku i mamy zdjęcie z uśmiechem 😊 Ze mną też wszystko dobrze, tylko muszę pić żelazo 2 razy dziennie. Lekarz zalecił mi też szczepienie na krztusiec.
 
Super już się nie mogę doczekać wizyty.Moja już na poprzedniej dużo ważyła ciekawe jak teraz a brzuch w ciągu tych 2 tygodni wydelo mi na Maxa 😆.Ciągle się rozciąga i po pęcherzu skacze 😁😁.
 
Ja już mam całą wybrankę oprócz wózka i łóżeczka.Ciusxkow mam 4 szuflady .Trochę z Turcji przywiozłam.Ecziraj kupiłam kocyk ,kokon z kołderką poduszka .Jeszcze trzy pajacyki i skarpetki .Pampersy też już mam w szufladzie poukładane i chusteczki.Kosmetyki mam z Mustela.Teraz tylko poprac wszystko 😁i spakować się do szpitala .
 
Wczoraj się strasznie wierciła, normalnie czułam jak wkręca mi nogi lub ręce w podbrzuszu i myślałam że może się przekręciła głowa do dołu i tak zostanie. A laseczka sobie wczoraj zrobiła karuzele i ostatnio miała głowę w moim prawym boku a dziś w lewym🥰także narazie preferuje ułożenie poprzeczne
Moja córa też się kręci jak szalona, też myślałam, że zmieniła położenie, ale ona gotowa do wyjścia 😅 W sumie od początku leży główką w dół 😅 Na szczęście szyjka długa i zamknięta 😊
Ja już mam całą wybrankę oprócz wózka i łóżeczka.Ciusxkow mam 4 szuflady .Trochę z Turcji przywiozłam.Ecziraj kupiłam kocyk ,kokon z kołderką poduszka .Jeszcze trzy pajacyki i skarpetki .Pampersy też już mam w szufladzie poukładane i chusteczki.Kosmetyki mam z Mustela.Teraz tylko poprac wszystko 😁i spakować się do szpitala .
My dziś zamówiliśmy wózek, fotelik i dostawkę do łóżka :) W weekend zamawiamy łóżeczko do pokoju małej. Zostało mi dokupić kokon, trochę pieluszek, drugi ręcznik, otulacz, wanienkę i rzeczy do pielęgnacji 😊 No i jeszcze czeka nas mały remont wejściówki, rok temu się przeprowadziliśmy i została nam tylko wejściówka i taras. Taras zostawiamy na przyszły rok, ale wejście do domu zrobić musimy 😄

Mam takie pytanie... całą ciążę miałam łożysko na tylnej ścianie a teraz jest z przodu. Lekarz mówi, że dopóki nie jest przodujące to ok, ale zdziwiłam się, że się przemieściło. Jak z tym u was?
 
reklama
Mam takie pytanie... całą ciążę miałam łożysko na tylnej ścianie a teraz jest z przodu. Lekarz mówi, że dopóki nie jest przodujące to ok, ale zdziwiłam się, że się przemieściło. Jak z tym u was?
Ja nam na tylnej. Nie słyszałam nigdy o przejściu do przodu, ale skoro lekarzmowi że jest w porządku to na rację, takze sie nie stresuj😘
 
Do góry