reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
@kulka1983 @marika222 ok, no skoro lekarz mówi, że ok to ok :)
@marika222 jak Ty pijesz ten feroplex? Lekarz kazał 2 razy dziennie, rano i wieczorem ale nic nie mówił czy z posiłkami czy przed, czy po..
Tak ja piję 2 razy rano i wieczorem po posiłku i popijam sokiem wyciśniętym z pomarańczy bo z witaminą c lepiej się wchłania .Kawy , herbaty nie można pić dwie godziny ☺️
 
Tak ja piję 2 razy rano i wieczorem po posiłku i popijam sokiem wyciśniętym z pomarańczy bo z witaminą c lepiej się wchłania .Kawy , herbaty nie można pić dwie godziny ☺️
Ja tez juz piję wedlug Twojego przepisu 😃 Daj znać po wynikach czy hemoglobina Ci się podniosła 🙂 Kiedy masz wizytę?
 
Ja tez juz piję wedlug Twojego przepisu 😃 Daj znać po wynikach czy hemoglobina Ci się podniosła 🙂 Kiedy masz wizytę?
Wityte mam za tydzień 19.05. dzień wcześniej jutro kończy mi się żelazo a miałam 40 buteleczek i chcę zrobić odrazu morfologię.Powiem szczerze że widzę poprawę 😏nie jestem już taka osłabiona.
 
Wityte mam za tydzień 19.05. dzień wcześniej jutro kończy mi się żelazo a miałam 40 buteleczek i chcę zrobić odrazu morfologię.Powiem szczerze że widzę poprawę 😏nie jestem już taka osłabiona.
Oo no to fajnie, że czujesz poprawę po 20 dniach :) to czekam na Twoje wyniki :)
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj wzięłam się za pranie ubranek.Zrobilam aż 3 pralki😁nie wiedziałam że jest aż tyle tego .Przyszedł mi kokon już .Także zostało mi łóżeczko ,wanienka ale składana będę zamawiać i wózek i jakieś drobnostki .
 
Cześć dziewczyn 😀
Tak u mnie również tez żołądek jest ściśnięty i kwasy podchodzą do góry ale to tak od około 20 tygodnia. Myślałam że to ja jestem jakaś inna ale widzę że niw jestem sama 🙈😅 Jestem po wizytach. Wczoraj miałam u specjalisty. Ta wizyta bardzo mnie uspokoiła ponieważ waga malutkiej wzrosła w dwa tygodnie o prawie 700g wiec albo to poprzednim razem był błąd systemu albo malutka tak przybrała 🤷‍♀️ Wody płodowe również wróciły do normalnego poziomu i są w normie. Dzisiaj mój prowadzący ginekolog potwierdził ta wagę wiec jestem już mega spokojniejsza 😀 Obecnie 33 tydzień i według wczorajszych badań u specjalisty malutka ma 1800g a u mamusi plus 20kg 🙈😂 nie mam pojęcia jakim cudem ale cóż genów nie oszuka 😂😂😂 Dziewczyny jak wasze samopoczucie i wyniki mam nadzieje że u was wszystko dobrze 😀
Byłam dzisiaj na zakupach i upolowała w Hm śliczna dwie fajne sukienki plus jedna w C&A może komuś się spodoba. Ps. W Primarku również są bardzo fajne i mega wygodne oraz dużo tańsze ale niestety nie trafiłam z rozmiarem, wzięłam za duże 🙈
 

Załączniki

  • IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    505,4 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_9935.jpeg
    IMG_9935.jpeg
    669,9 KB · Wyświetleń: 79
Miałam dzisiaj prasować ciuszki dla malutkiej ale powiem wam szczerze że straciłam siły po zakupach 😂 Powiedzcie czy może kupujecie jakieś organizery do komody ? Dużo czytałam na innych grupach i dziewczyny chwała SKUB z ikea ale z drugiej strony mam też dużo miejsca w szafie i zastanawiam się czy będą przydatne. Macie może jakieś doświadczenie w tej sprawie ?
 
reklama
Cześć dziewczyn 😀
Tak u mnie również tez żołądek jest ściśnięty i kwasy podchodzą do góry ale to tak od około 20 tygodnia. Myślałam że to ja jestem jakaś inna ale widzę że niw jestem sama 🙈😅 Jestem po wizytach. Wczoraj miałam u specjalisty. Ta wizyta bardzo mnie uspokoiła ponieważ waga malutkiej wzrosła w dwa tygodnie o prawie 700g wiec albo to poprzednim razem był błąd systemu albo malutka tak przybrała 🤷‍♀️ Wody płodowe również wróciły do normalnego poziomu i są w normie. Dzisiaj mój prowadzący ginekolog potwierdził ta wagę wiec jestem już mega spokojniejsza 😀 Obecnie 33 tydzień i według wczorajszych badań u specjalisty malutka ma 1800g a u mamusi plus 20kg 🙈😂 nie mam pojęcia jakim cudem ale cóż genów nie oszuka 😂😂😂 Dziewczyny jak wasze samopoczucie i wyniki mam nadzieje że u was wszystko dobrze 😀
Byłam dzisiaj na zakupach i upolowała w Hm śliczna dwie fajne sukienki plus jedna w C&A może komuś się spodoba. Ps. W Primarku również są bardzo fajne i mega wygodne oraz dużo tańsze ale niestety nie trafiłam z rozmiarem, wzięłam za duże 🙈

Cześć dziewczyn 😀
Tak u mnie również tez żołądek jest ściśnięty i kwasy podchodzą do góry ale to tak od około 20 tygodnia. Myślałam że to ja jestem jakaś inna ale widzę że niw jestem sama 🙈😅 Jestem po wizytach. Wczoraj miałam u specjalisty. Ta wizyta bardzo mnie uspokoiła ponieważ waga malutkiej wzrosła w dwa tygodnie o prawie 700g wiec albo to poprzednim razem był błąd systemu albo malutka tak przybrała 🤷‍♀️ Wody płodowe również wróciły do normalnego poziomu i są w normie. Dzisiaj mój prowadzący ginekolog potwierdził ta wagę wiec jestem już mega spokojniejsza 😀 Obecnie 33 tydzień i według wczorajszych badań u specjalisty malutka ma 1800g a u mamusi plus 20kg 🙈😂 nie mam pojęcia jakim cudem ale cóż genów nie oszuka 😂😂😂 Dziewczyny jak wasze samopoczucie i wyniki mam nadzieje że u was wszystko dobrze 😀
Byłam dzisiaj na zakupach i upolowała w Hm śliczna dwie fajne sukienki plus jedna w C&A może komuś się spodoba. Ps. W Primarku również są bardzo fajne i mega wygodne oraz dużo tańsze ale niestety nie trafiłam z rozmiarem, wzięłam za duże 🙈
Hej no to spora już dzidzia moja w 27tyg.wazyla już 1100 ja teraz jestem w 30 +1 a za tydzień idę na wizytę.Ja dzisiaj coś kiepsko ,stopy mnie bolą i jakiś niedobrze mi jest przez cały dzień .A tak ogólnie to daje radę .U mnie 5 kg na plusie😁
 
Do góry