reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Daj znać, czy po Froplexie podniósł się poziom hemoglobiny. Mi spadła do 10,8 i ginekolog przepisał mi dzisiaj Szelazo. Zapytałam czy mogę brać Feroplex, bo mam w domu. To powiedział, że nie. Że ostatnie badania wskazują, że w ogóle się nie wchłania i nie jest dobrym lekiem. Zdziwiłam się, bo przepisała mi go hematolog w ubiegłym roku, jak wychodziłam z ferrytyny 7 (brałam do tego niecałe opakowanie Sorbifer Durules, a codziennie po fiolce Feroplex) i ferrytyna po kilku miesiącach doszła do 30).
 
reklama
Ok Ja piję dwa razy dziennie i czuję się lepiej to chyba coś się poprawiło ale zobaczymy po badaniach .Mam nadzieję że tak bo się załamie jak nic się nie podniosło.
 
Ok Ja piję dwa razy dziennie i czuję się lepiej to chyba coś się poprawiło ale zobaczymy po badaniach .Mam nadzieję że tak bo się załamie jak nic się nie podniosło.


U mnie ten lek stanowczą poprawę, a niestety badania miałam tragiczne. Brałam praktycznie do samego porodu, powodzenia dziewczyny.
 
Wczoraj się strasznie wierciła, normalnie czułam jak wkręca mi nogi lub ręce w podbrzuszu i myślałam że może się przekręciła głowa do dołu i tak zostanie. A laseczka sobie wczoraj zrobiła karuzele i ostatnio miała głowę w moim prawym boku a dziś w lewym🥰także narazie preferuje ułożenie poprzeczne
 
Cześć, my już po badaniu 😊 Jutro skończmy 29 tc, Mała waży 1314g i mieści się w 57 centylach 😊 Wszystko z nią w porządku, leży główką w dół. Mamy śliczne zdjęcie buzki, na początku sie zasłaniała rączką, ale lekarz probowal do skutku i mamy zdjęcie z uśmiechem 😊 Ze mną też wszystko dobrze, tylko muszę pić żelazo 2 razy dziennie. Lekarz zalecił mi też szczepienie na krztusiec.
 
Super już się nie mogę doczekać wizyty.Moja już na poprzedniej dużo ważyła ciekawe jak teraz a brzuch w ciągu tych 2 tygodni wydelo mi na Maxa 😆.Ciągle się rozciąga i po pęcherzu skacze 😁😁.
 
Ja już mam całą wybrankę oprócz wózka i łóżeczka.Ciusxkow mam 4 szuflady .Trochę z Turcji przywiozłam.Ecziraj kupiłam kocyk ,kokon z kołderką poduszka .Jeszcze trzy pajacyki i skarpetki .Pampersy też już mam w szufladzie poukładane i chusteczki.Kosmetyki mam z Mustela.Teraz tylko poprac wszystko 😁i spakować się do szpitala .
 
Wczoraj się strasznie wierciła, normalnie czułam jak wkręca mi nogi lub ręce w podbrzuszu i myślałam że może się przekręciła głowa do dołu i tak zostanie. A laseczka sobie wczoraj zrobiła karuzele i ostatnio miała głowę w moim prawym boku a dziś w lewym🥰także narazie preferuje ułożenie poprzeczne
Moja córa też się kręci jak szalona, też myślałam, że zmieniła położenie, ale ona gotowa do wyjścia 😅 W sumie od początku leży główką w dół 😅 Na szczęście szyjka długa i zamknięta 😊
Ja już mam całą wybrankę oprócz wózka i łóżeczka.Ciusxkow mam 4 szuflady .Trochę z Turcji przywiozłam.Ecziraj kupiłam kocyk ,kokon z kołderką poduszka .Jeszcze trzy pajacyki i skarpetki .Pampersy też już mam w szufladzie poukładane i chusteczki.Kosmetyki mam z Mustela.Teraz tylko poprac wszystko 😁i spakować się do szpitala .
My dziś zamówiliśmy wózek, fotelik i dostawkę do łóżka :) W weekend zamawiamy łóżeczko do pokoju małej. Zostało mi dokupić kokon, trochę pieluszek, drugi ręcznik, otulacz, wanienkę i rzeczy do pielęgnacji 😊 No i jeszcze czeka nas mały remont wejściówki, rok temu się przeprowadziliśmy i została nam tylko wejściówka i taras. Taras zostawiamy na przyszły rok, ale wejście do domu zrobić musimy 😄

Mam takie pytanie... całą ciążę miałam łożysko na tylnej ścianie a teraz jest z przodu. Lekarz mówi, że dopóki nie jest przodujące to ok, ale zdziwiłam się, że się przemieściło. Jak z tym u was?
 
reklama
Mam takie pytanie... całą ciążę miałam łożysko na tylnej ścianie a teraz jest z przodu. Lekarz mówi, że dopóki nie jest przodujące to ok, ale zdziwiłam się, że się przemieściło. Jak z tym u was?
Ja nam na tylnej. Nie słyszałam nigdy o przejściu do przodu, ale skoro lekarzmowi że jest w porządku to na rację, takze sie nie stresuj😘
 
Do góry