reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja też się boję taki wyjazdów. Mieliśmy tyle stresu, że teraz nie chciałabym dokładać sobie kolejnych... Wczoraj wyczaiłam fajne meble ogrodowe i tegoroczne wakacje spędzę na tarasie z kawą mrożoną i lodami 😃
Jeśli chodzi o ruchy to podobno im dzidzia większa tym mniej odczuwamy ruchy bo po prostu ma mniej miejsca. Nie przejmuj się, dopoki codziennie czujesz ruchy to jest ok, może synek ma mniej aktywne dni. U mnie też czasami cały dzień i noc są maratony pływania wraz ze skokami a czasami jak np dziś Mała większość dnia śpi, co jakiś czas czuję kopniaka i przepłyniecie.

Ty jesteś już tak doświadczoną mamą, że wow😊 No ruchy w czasie poruszania się są mega dziwne 😃

Jak tam Wasze przygotowania do przyjścia Maluszka? My wczoraj malowaliśmy pokój, udało się wybrać farbę, która na ścianach ma ładny ciepły odcień beżu. Jutro mąż z tatą składają wielka szafę, a ja zaczynam szukać tapety. Wozek, łóżeczko, fotelik, dostawkę mamy wybrane, tylko zamówić. Muszę wybrać jeszcze kokon, pościel, pieluszki, wanienke i wszystko do pielęgnacji... no i poprać i popracować ciuszki. I jeszcze zamówić nową firankę i zasłony do pokoju Natki. Kurczę...mam co robić 😃 A chciałabym jeszcze podejść do pracy i posprzątać biurko, póki jeszcze jestem na chodzie 😊
Ja już mam trzy szuflady ciu
 
reklama
Ja teraz lecę żeby odpocząć doktor mnie zbadał i wszystko ok szyjka długa i zamknięta.Nie ma przeciwskazan ,my lecimy do Turcji to tylko 3 godz lotu a tam jest prawie jak w Europie dlatego się nie boje .Jak urodzę to będę siedzieć. Dwa miesiące w domu bo z korkiem nie będzie mi się chciało latać do tego dokumentyitd.
Ja czuję ruchy bardzo jak tylko się położę lub usiądę.Zjedz coś słodkiego to napewno dzieciątko się poruszy .Jak chodzisz to nie czujech ruchów bo wtedy mu dobrze i śpi.
Z dwulatką i tak nie odpocznę. Waham się bardzo i chyba zostawimy wyjazdy na wrzesień/październik bo młoda chce by ją nosić i ja po kilku minutach wysiadam. Szybko się męczę.
 
Z dwulatką i tak nie odpocznę. Waham się bardzo i chyba zostawimy wyjazdy na wrzesień/październik bo młoda chce by ją nosić i ja po kilku minutach wysiadam. Szybko się męczę.
U mnie to mąż lata za dziećmi też mam 3 łatkę jest szalona .Tam nie będę musiała sprzatać i gotować to dla mnie odpoczynek bo w domu zawsze coś trzeba robić☺️dlatego kocham podroże.☺️
 
U mnie to mąż lata za dziećmi też mam 3 łatkę jest szalona .Tam nie będę musiała sprzatać i gotować to dla mnie odpoczynek bo w domu zawsze coś trzeba robić☺️dlatego kocham podroże.☺️
Ja uwielbiam zwiedzać. My w domu mamy "artystyczny nieład" :D. Za małe mieszkanie i zawsze coś na widoku ;/. Córka jest mega mamusina. Jak mnie nie ma to tata tata ale jak jestem do chce mamę.
 
Dziewczyny śniło mi się dzisiaj, że zaczęłam rodzic i płakałam, że to za szybko... Wszystko było dobrze, ale powiedzieli mi, że urodziłam syna 😅 i za chwilę byłam w sklepie z ciuszkami i płakałam, że nawet nie mam w co dziecko ubrać, bo wszystkie ciuszki mam różowe 😅
 
Dziewczyny śniło mi się dzisiaj, że zaczęłam rodzic i płakałam, że to za szybko... Wszystko było dobrze, ale powiedzieli mi, że urodziłam syna 😅 i za chwilę byłam w sklepie z ciuszkami i płakałam, że nawet nie mam w co dziecko ubrać, bo wszystkie ciuszki mam różowe 😅
😁😁😁😁 nie przejmuj się na pewno urodzisz o czasie i cöreczke ,sny są zawsze na odwrót.Ja wczoraj się zaczęłam się pakować i dwie młodsze są już spakowane .Na razie swoje letnie sukienki przymierzałam i o dziwo są dobre nawet krótkie spodenki 🙈
 
Dziewczyny śniło mi się dzisiaj, że zaczęłam rodzic i płakałam, że to za szybko... Wszystko było dobrze, ale powiedzieli mi, że urodziłam syna 😅 i za chwilę byłam w sklepie z ciuszkami i płakałam, że nawet nie mam w co dziecko ubrać, bo wszystkie ciuszki mam różowe 😅
Spokojnie myślę, że im bliżej tym więcej będziemy miały dziwnych snów:)
 
reklama
😁😁😁😁 nie przejmuj się na pewno urodzisz o czasie i cöreczke ,sny są zawsze na odwrót.Ja wczoraj się zaczęłam się pakować i dwie młodsze są już spakowane .Na razie swoje letnie sukienki przymierzałam i o dziwo są dobre nawet krótkie spodenki 🙈
Ty to jesteś niezła, mi spodnie czy spodenki wchodzą ale nie ma szans żebym się zapiela;)
 
Do góry