reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja wróciłam od doktorki I musiałam się spakować bo od jutra szpital ☹ chce sprawdzić te cukry a do tego boli mnie prawa nerka i coś wyszło w moczu źle, ale nawet nie zwróciłam na to uwagi... co do toksoplazmozy to dostałem skierowanie do Warszawy do szpitala chorób zakaźnych i tam zdecydują co dalej 😓
Trzymaj się kochana, mam nadzieję, że okaże się, że strach miał wielkie oczy, a wszystko dobrze się skończyło... Jesteśmy z Wami ❤️ Daj znać jak się czujecie.
Myślę, że to stres Cie tak wymęczył, dlatego teraz o siebie zadbaj odpoczywaj dużo, zrob vos co bardzo lubisz albo po prostu trochę pośpij żeby się organizm zregenerował
Też tak myślę, że to stres... ale ogólnie czuję jak schodzi ze mnie energia, szybko łapie mnie senność. W całej ciąży nie miałam takiego dobrego spania jak przez ostatnie 2 tygodnie 😃
Wszystko będzie dobrze zobaczysz😘
Marika daj znać po dzisiejszej wizycie jak tam u Malutkiej 😊 Zazdroszczę tych wakacji, na które się wybieracie chociaż nie wiem czy ja bym dala radę 😃
 
reklama
Hej ja wpa
Trzymaj się kochana, mam nadzieję, że okaże się, że strach miał wielkie oczy, a wszystko dobrze się skończyło... Jesteśmy z Wami ❤️ Daj znać jak się czujecie.

Też tak myślę, że to stres... ale ogólnie czuję jak schodzi ze mnie energia, szybko łapie mnie senność. W całej ciąży nie miałam takiego dobrego spania jak przez ostatnie 2 tygodnie 😃

Marika daj znać po dzisiejszej wizycie jak tam u Malutkiej 😊 Zazdroszczę tych wakacji, na które się wybieracie chociaż nie wiem czy ja bym dala radę 😃
 
Hej ja właśnie na krzywej siedzę na czczo mam 106🙈także znowu pewnie cukrzyca .W przedostatniej ciąży miałam właśnie po nocy wysoki cukier i brałam insulinę .Ok przeraża mnie to miezenie i dieta znowu choć mało jem i odziwo nie ciągnie mnie do słodyczy🙂.A jak tam dziewczyny wasze dzieciaczki ile ważą?Ja dzisiaj na 16 idę do lekarza także zobaczę moja malutką.Milego dnia😘😘😘
 
Hej ja właśnie na krzywej siedzę na czczo mam 106🙈także znowu pewnie cukrzyca .W przedostatniej ciąży miałam właśnie po nocy wysoki cukier i brałam insulinę .Ok przeraża mnie to miezenie i dieta znowu choć mało jem i odziwo nie ciągnie mnie do słodyczy🙂.A jak tam dziewczyny wasze dzieciaczki ile ważą?Ja dzisiaj na 16 idę do lekarza także zobaczę moja malutką.Milego dnia😘😘😘
Kurcze.... przykro mi, ale z drugiej strony wiesz już co i jak przy cukrzycy ciążowej😉Poradzicie sobie 😊
Moja mała w zeszłą środę u lekarza ważyła 720g i ledwo mieściła się w 50 centylach, a w tą środę na echo serca jak ją Pani doktor zmierzyła było już 878g i 62centyle, także ładnie przybiera 😊
 
Kurcze.... przykro mi, ale z drugiej strony wiesz już co i jak przy cukrzycy ciążowej😉Poradzicie sobie 😊
Moja mała w zeszłą środę u lekarza ważyła 720g i ledwo mieściła się w 50 centylach, a w tą środę na echo serca jak ją Pani doktor zmierzyła było już 878g i 62centyle, także ładnie przybiera 😊
O to super ponad 150 g przybrała w tydzień ,ciekawe ile moja waży .A ty w którym tygodniu jesteś ? Bo ja 27 skończony wczoraj🙂
 
marika222 hemoglobina masz rzeczywiście niską,pewnie dostaniesz żelazo. Cukrzycę ogarniesz, przecież jesteś silna babka w dodatku zaprawiona w bojach z cukrami;)daj znać jak będziesz po wizycie. Ja powoli sie zaprzyjazniam z dietą cukrzycowa i regularnością posiłków ;)
 
reklama
Do góry