reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziś się wzięłam i pozamawialam dla Małej ubranka, kocyki, orzescieradla i ręczniki. Resztę ogarnę na weekendzie lub po już mam powybuersnr tylko muszę zakupić :)I nawet w ogródku poplewiłam także jestem z siebie dumna
 
reklama
Marika222 powiedz jak ogarniesz dietę podczas wyjazdu?
Powiem szczerze że ja mam wysoki cukier tylko na czczo ,mogę wszystko jeść i cukier mi nie rośnie tak miałam w poprzednich ciążach.Chyba przez to że mam anemię to nie mam apetytu jem bo jem ale żebym się czymś zajadała to nie .Będę jadła co 2-3 godziny i będzie ok .Dlatego tylko 4 kg przytyłam od początku w poprzednich 2kg🙈
 
Powiem szczerze że ja mam wysoki cukier tylko na czczo ,mogę wszystko jeść i cukier mi nie rośnie tak miałam w poprzednich ciążach.Chyba przez to że mam anemię to nie mam apetytu jem bo jem ale żebym się czymś zajadała to nie .Będę jadła co 2-3 godziny i będzie ok .Dlatego tylko 4 kg przytyłam od początku w poprzednich 2kg🙈
W poprzednim miało być 20 kg 🙂
 
😁😁😁😁 nie przejmuj się na pewno urodzisz o czasie i cöreczke ,sny są zawsze na odwrót.Ja wczoraj się zaczęłam się pakować i dwie młodsze są już spakowane .Na razie swoje letnie sukienki przymierzałam i o dziwo są dobre nawet krótkie spodenki 🙈
Oby tak było 😊 co do płci to jeszcze teraz na echo serca Pani doktor potwierdziła, że dziewczynka, więc dwóch lekarzy i nifty się nie mylą 😅 po prostu my nadal niedowierzamy, że będziemy mieć córeczkę a właściwie to już ją mamy ❤️
Zazdroszczę tego, że we wszystko się mieścisz 😃 ja juz dawno schowałam wiosenne i letnie sukienki do pawlacza i na bieżąco zamawiam namioty 😅
Ty to jesteś niezła, mi spodnie czy spodenki wchodzą ale nie ma szans żebym się zapiela;)
No nie? Ja już 9kg na plusie🫣
Dziś się wzięłam i pozamawialam dla Małej ubranka, kocyki, orzescieradla i ręczniki. Resztę ogarnę na weekendzie lub po już mam powybuersnr tylko muszę zakupić :)I nawet w ogródku poplewiłam także jestem z siebie dumna
Zazdroszczę energii, u mnie w sobotę było aktywnie a od wczoraj mogłabym leżeć i leżeć..
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Ja wczoraj miałam spadek energii i musiałam sporo leżakować. I mam wrażenie jakby mój brzuch co noc robił się większy;)Malutka szaleje w brzuchu, ha mam dzisiaj intensywny dzień a po południu jeszcze wywiadówka u syna
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Ja wczoraj miałam spadek energii i musiałam sporo leżakować. I mam wrażenie jakby mój brzuch co noc robił się większy;)Malutka szaleje w brzuchu, ha mam dzisiaj intensywny dzień a po południu jeszcze wywiadówka u syna
Hej
Ja wczoraj cały dzień leżałam jakoś brak sił miałam tylko obiad ogarnęłam.Wydahe mi się że to przez pogodę i niskie ciśnienie.
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Ja wczoraj miałam spadek energii i musiałam sporo leżakować. I mam wrażenie jakby mój brzuch co noc robił się większy;)Malutka szaleje w brzuchu, ha mam dzisiaj intensywny dzień a po południu jeszcze wywiadówka u syna
Hej
Ja wczoraj cały dzień leżałam jakoś brak sił miałam tylko obiad ogarnęłam.Wydahe mi się że to przez pogodę i niskie ciśnienie.
U mnie też bez energii i z niskim ciśnieniem.. Wczoraj składaliśmy szafę w pokoju Małej, to znaczy mąż i tato składali a ja robiłam pizzę. W nocy znowu pobudka o 3 i do 5 patrzenie w ścianę. Nad ranem śniła mi się córeczka 😊
Ja dziś dzien lenia, a od jutra codziennie coś. W majówkę mamy urodziny taty i po raz pierwszy odpuszczam pieczenie tortu, bo czuję, że nie dam rady ...
 
U mnie też bez energii i z niskim ciśnieniem.. Wczoraj składaliśmy szafę w pokoju Małej, to znaczy mąż i tato składali a ja robiłam pizzę. W nocy znowu pobudka o 3 i do 5 patrzenie w ścianę. Nad ranem śniła mi się córeczka 😊
Ja dziś dzien lenia, a od jutra codziennie coś. W majówkę mamy urodziny taty i po raz pierwszy odpuszczam pieczenie tortu, bo czuję, że nie dam rady ...
Super że mała Ci się śni😍pewnie, że odpuść pieczenie korzystaj za to że spotkań z rodzina 🙂
 
reklama
Do góry