reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
To tak samo działa w druga stronę.. matki chcą córki.. a dla mnie to nie miało znaczenia… teraz mam 2 synków i 3 dziecko w drodze(płeć nieznana) :) tez są kochani, pieką ze mną ciastka, wyszywają, malują i pomagają w ogródku :) Strasznie wszyscy cisną ze 3 ma być dziewczynka - ale to nie koncert życzeń ;-)
Teściowa to czuje się niedowartościowana bo nie miala córki a teraz nie ma wnuczki.. i twierdzi ze ja tez jestem wybrakowana… dramat

naprawdę po przejściach moich będę wdzięczna za zdrowe donoszone dzieciątko 🥰
Dokładnie najważniejsze zdrowe dziecko .My postawiliśmy na dużą rodzinę oboje z mężem tego chcieliśmy.Mąż pracuje zagranica ale w pracy jest dwa tygodnie a w domu 3 tygodnie.Ja przyjeżdza to on dziećmi się zajmuje i ogarnia wszystko 🙂Super mam męża.
 
To tak samo działa w druga stronę.. matki chcą córki.. a dla mnie to nie miało znaczenia… teraz mam 2 synków i 3 dziecko w drodze(płeć nieznana) :) tez są kochani, pieką ze mną ciastka, wyszywają, malują i pomagają w ogródku :) Strasznie wszyscy cisną ze 3 ma być dziewczynka - ale to nie koncert życzeń ;-)
Teściowa to czuje się niedowartościowana bo nie miala córki a teraz nie ma wnuczki.. i twierdzi ze ja tez jestem wybrakowana… dramat

naprawdę po przejściach moich będę wdzięczna za zdrowe donoszone dzieciątko 🥰
Co do teściowych to porażka mam to samo.😄
 
To tak samo działa w druga stronę.. matki chcą córki.. a dla mnie to nie miało znaczenia… teraz mam 2 synków i 3 dziecko w drodze(płeć nieznana) :) tez są kochani, pieką ze mną ciastka, wyszywają, malują i pomagają w ogródku :) Strasznie wszyscy cisną ze 3 ma być dziewczynka - ale to nie koncert życzeń ;-)
Teściowa to czuje się niedowartościowana bo nie miala córki a teraz nie ma wnuczki.. i twierdzi ze ja tez jestem wybrakowana… dramat

naprawdę po przejściach moich będę wdzięczna za zdrowe donoszone dzieciątko 🥰
Co za baba. Jak będzie dziewczynka mówiła że syn
 
Dokładnie tak jest, każdy ma inne problemy. Moje koleżanki, które nigdy nie miały problemów z zajściem w ciążę i ogólnie brak problemów w ciazy to właśnie planowały, że teraz musi być dziewczynka , że najlepiej niech urodzi się dokładnie tego dnia, bo wtedy jest jakaś rocznica itd. Takie wymyślanie hahaha :D A ja myślę o tym,żeby tylko przy tej ilości antybiotyków i krótkiej szyjce wgl urodzić zdrowe dziecko ... Ale kto wie , może jakbym nie miała problemów to wymyslalabym różne rzeczy :D
Co do teściowej, serio xdd ?? Cóż to za wymagania. W tej sytuacji nawet jakby miała być dziewczynka powiedziałabym, że będzie chlopiec 🤣🤣🤣🤣
Tez mi przez myśl to przeszło żeby jej tak powiedzieć.. nawet mąż już się wkurzył i powiedział ze marzy o 3 chłopcu..
Pierwsz ciąża super.. druga tragedia.. krwiak, sączenie się wód płodowych.. łożysko przodujące.. wcześniak 33 tydz ale stan ciężki.. później rehabilitacje a teraz jeszcze wyszedł astygmatyzm.. itp. 3 ciąża pozamaciczna, 4 poronienie, 5 to ta teraz.. ogólnie mam taka wadę macicy ze cud ze mam co mam. (Jednorożna)

tak tez mam takie koleżanki co cudują.. planują cesarki w rocznice kogoś tam czegoś tam.. itp
 
Tez mi przez myśl to przeszło żeby jej tak powiedzieć.. nawet mąż już się wkurzył i powiedział ze marzy o 3 chłopcu..
Pierwsz ciąża super.. druga tragedia.. krwiak, sączenie się wód płodowych.. łożysko przodujące.. wcześniak 33 tydz ale stan ciężki.. później rehabilitacje a teraz jeszcze wyszedł astygmatyzm.. itp. 3 ciąża pozamaciczna, 4 poronienie, 5 to ta teraz.. ogólnie mam taka wadę macicy ze cud ze mam co mam. (Jednorożna)

tak tez mam takie koleżanki co cudują.. planują cesarki w rocznice kogoś tam czegoś tam.. itp
myślę,że najczęściej mają oczekiwania co do płci te osoby, które po prostu nie mysla o tym co jest najważniejsze czyli spokojna ciąża i zdrowe dziecko nie ważne chłopiec czy dziewczynka
 
reklama
Do góry