reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
U nas dziś od rana spacerek, upiekłam sernik i odwiedziny u Babć z dzieciakami. No i dostała dziś do mnie poczucia z apteki Gemini 😁 wiję już gniazdo na maxa, jeszcze jedna paczuszka z allegro i mogę w zasadzie rodzic 😂 zwariowałam w tej trzeciej ciąży, dzieciaki i mąż się śmieją, że syneczek będzie wypielęgnowany i pachnący 😁

A co do nosa, to zgadza się, tak samo, mogą krwawić dziąsła. Mi ranka pod paznokciem goi się już 3 miesiące..
 
reklama
U nas dziś od rana spacerek, upiekłam sernik i odwiedziny u Babć z dzieciakami. No i dostała dziś do mnie poczucia z apteki Gemini 😁 wiję już gniazdo na maxa, jeszcze jedna paczuszka z allegro i mogę w zasadzie rodzic 😂 zwariowałam w tej trzeciej ciąży, dzieciaki i mąż się śmieją, że syneczek będzie wypielęgnowany i pachnący 😁

A co do nosa, to zgadza się, tak samo, mogą krwawić dziąsła. Mi ranka pod paznokciem goi się już 3 miesiące..
Ja tez trzecia ciąża..
Już mam pełny koszyk ciuszków na HM 😂😂online. Tylko jeszcze się wzbraniam bo nie wiem czy to 3 syn czy może trafi się córka… chyba poczekam jeszcze 3 tyg i się dowiem w jakich kolorach kupować..
troszke mam strach ze coś jeszcze potoczy się nie tak..
W jakim wieku masz dzieciaki? I jak zareagowały ze bedzie
Rodzeństwo? 🤪
 
Do góry