reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja jutro idę do dentysty 😱
Mam "zabezpieczyć" 8 która niestety jest do wyrwania, ale żeby nie musieć tego robić w ciąży to mają założyć opatrunek żeby tylko przetrwało do conajmniej sierpnia ;)
Trochę obawiam się znieczulenia... Ale podobno są takie bezpieczne?
Jeżu ja idę jutro plombować 8 z której wypadły 2 plomby w sylwestra już 5 ty raz jest duży ubytek ale nie boli, przed ciaza chciałam usuwać go ale „ zdrowych zębów nie usowamy” i tak co roku muszę go naprawiać mam nadzieje ze nie zejdę na gotelu 😒😒
 
W
Dziewczyny, mam jeszcze panikę która mnie gryzie.... Zapomniałam się i sięgnęłam po miskę na wysokiej półce. Stanęłam na palcach i mocno wyciągnęłam rękę do góry. Różnie mówią z podnoszeniem rąk... Ale czy macie jakieś info a propos tego od lekarza (nie z neta)?
czoraj słyszałam to od znajomej pierwszy raz w życiu 😅 to są takie przesady
 
ja oglądam, tak się wkręciłam, że muszę codziennie obejrzeć 🤣 poprzednia edycja nie była tak trzymajaca w napięciu jak ta.
Dziś finał 😃 ją oglądałam poprzednią edycję ale w porównaniu do tej była nudna, ciekawych ludzi dobrali😃 aczkolwiek nie lubię toksyczności w tego typu programach dziewczyny co oglądaja chyba wiedza o kogo mi chodzi 😵‍💫😆😆
Ech odebrałam wyniki testu pappa ryzyko trisomii 22 1:200 też zrobimy nifty..
Kurcze mnie to bardzo mocno zastanawia za dużo tych dziwnych wyników, dziewczyny którym wyszły takie wyniki możecie napisać swój wiek? Czy to ma bardzo duże znaczenie? Jestem zaskoczona bardzo takimi wynikami... :( Ja mam 34 lata powinnam niby tez mieć podwyższone a nawet przed skorygowaniem nie wyszlo ryzyko🤔 czy na to jeszcze mają wpływ inne czynniki skoro usg wyszło u was prawidłowo?
 
Jeżu ja idę jutro plombować 8 z której wypadły 2 plomby w sylwestra już 5 ty raz jest duży ubytek ale nie boli, przed ciaza chciałam usuwać go ale „ zdrowych zębów nie usowamy” i tak co roku muszę go naprawiać mam nadzieje ze nie zejdę na gotelu 😒😒

Powodzenia !
Dziwie się, ze dentyści leczą ósemki, zazwyczaj chcą je od razu wyrywać jak tylko jest jakiś problem, ba, są nawet tacy co całkowicie zdrowe wyrywają. Dlatego takie kilkukrotne leczenie ósemki dla mnie jest dziwne..
Jak chcesz koniecznie wyrwać to może warto iść do innego dentysty, oczywiście po ciąży 😁
 
reklama
Do góry