reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Nie spodziewałam się takiej informacji, trzymam kciuki żeby amniopunkcje wykluczyła wszystko 🥺🥺 a ile wyszło prawdopodobieństwa? Zespół Ewardsa całkowicie wykluczony?
 
Chora ? Kobieto czytasz i gdzie tam widzisz? Napisałam, że to jest 99% a nie statystyka,bo piszecie, że to jak pappa i inne tego typu bzdury.
A amniopunkcja da 100%.
To nie są moje mądrości, a fakty !!! więc proszę przestań podbijać do mnie personalnie.
To nie jest Twój prywatny wątek chociaż najwidoczniej od dawna tak go traktujesz.
Może i nie jest, aczkolwiek udziela się tu od paru mscy a nie wchodzi z brudnymi buciorami i się wpiernicza między wódkę o zakąskę niepytana o zdanie 😁
 
reklama
Do góry