reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Na wyniku nifty pro- mam przed oczami !! sa podane wyniki % czułość , specyfika i ppv
ale Ty akurat nie masz o tym pojęcia bo posługujesz się wiedzą z internetu, zresztą nie wiem skąd?
I gdyby dotyczyło to T18 i T13 to ppv jest niższe a ryzyko błędu większe.

Gdzie w moim poście nie ma krzty empatii?
Znasz mnie i wiesz co przeszłam? Wydaje mi się, że wyraźnie napisałam, że amniopunkcja da EJK odpowiedź, a nie bzdurne teksty "czytałam wiele przypadków 1:20 w nifty idzieci były zdrowe albo nifty jak pappa-statystyka".
Kobieta martwi się o swoje dziecko pod sercem i naprawdę ja bym nie chciała żeby mnie ktoś karmił fałszywymi informacjami !
A teksty mądrzejsze od lekarza to świadczą akurat o Twojej kulturze.
to chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem 🤦 napisałam wyraźnie skąd czerpie swoją wiedzę... A to że wyników nie mam przed sobą o niczym nie świadczy... Nie karmię nikogo fałszywoscia tylko daje autentyczne przykłady... Bardzo współczuję przeżyć i nie życzę nikomu tego stresu i życia w niepewności jednak każdy przykład jest inny... I nigdy nie należy odbierać nikomu nadziei a Ty napisałaś taki komentarz jakby EJK85 miała już się pogodzić z tym że jej córeczka jest chora... Ale sama za chwilę twierdzisz że tylko amniopunkcja może to potwierdzić czyli potwierdzasz to co my piszemy już od jakiegoś czasu 🤦 więc wybacz ale zostań sobie na forum gdzie się udzielalas do tej pory a na naszym nie świeć swoimi mądrościami bo dziewczyny mające wyniki dokładnie wiedzą czego mają się spodziewać
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-16-15-45-25-343_fr.vinted.jpg
    Screenshot_2023-01-16-15-45-25-343_fr.vinted.jpg
    252 KB · Wyświetleń: 22
Ooo też muszę sobie kupić jakieś jeansy ciążowe bo po diecie przyzwyczaiłam się do jeansow i na wyjścia tylko je zakładałam i teraz w legginsach czuję się taka gola 🤣
 
Ooo też muszę sobie kupić jakieś jeansy ciążowe bo po diecie przyzwyczaiłam się do jeansow i na wyjścia tylko je zakładałam i teraz w legginsach czuję się taka gola 🤣

To jak masz Vinted to koniecznie odwiedź :) jest tego masa, zreszta wszystkich ciążowych ubran jest pełno, czasem bardzo tanio, a po co mamy wydawać majątek na te 3-4 miesiące ? później mam nadzieje, ze tylko kiecki i inne lekkie ciuchy 😁
 
Na wyniku nifty pro- mam przed oczami !! sa podane wyniki % czułość , specyfika i ppv
ale Ty akurat nie masz o tym pojęcia bo posługujesz się wiedzą z internetu, zresztą nie wiem skąd?
I gdyby dotyczyło to T18 i T13 to ppv jest niższe a ryzyko błędu większe.

Gdzie w moim poście nie ma krzty empatii?
Znasz mnie i wiesz co przeszłam? Wydaje mi się, że wyraźnie napisałam, że amniopunkcja da EJK odpowiedź, a nie bzdurne teksty "czytałam wiele przypadków 1:20 w nifty idzieci były zdrowe albo nifty jak pappa-statystyka".
Kobieta martwi się o swoje dziecko pod sercem i naprawdę ja bym nie chciała żeby mnie ktoś karmił fałszywymi informacjami !
A teksty mądrzejsze od lekarza to świadczą akurat o Twojej kulturze.

Forum nazywa się Lipcowe mamy 2023 a nie porady lekarzy. Każdy wypowiada się z tą wiedzą którą posiada i potwierdza źródło tej wiedzy. Nie raz zdarzyło się że słyszałyśmy tu co innego od lekarzy.
Myślę też że EJK sama dostatecznie czytała i rozmawiała ze specjalistami żeby mieć SWOJĄ opinię na temat SWOJEJ sytuacji i może jeśli zechce i uzna za słuszne iść tropem który ktoś zostawił w komentarzu.
Nie sądzę żeby do był dobry temat od dyskusji kto ma rację, proponuję już się więcej na ten temat nie wypowiadać w sposób oceniający jedna drugą. Każda ma inne przeżycia i doświadczenia a sprzeczki nic nie dadzą :(
 
To jak masz Vinted to koniecznie odwiedź :) jest tego masa, zreszta wszystkich ciążowych ubran jest pełno, czasem bardzo tanio, a po co mamy wydawać majątek na te 3-4 miesiące ? później mam nadzieje, ze tylko kiecki i inne lekkie ciuchy 😁
mam i właśnie idę poszperać 😉 nigdy ciążowych rzeczy poprzednio nie kupowałam bo pamiętam właśnie że siostra wydała tyle kasy na takie ubrania a później leżały i się kurzyły 🤣
 
mam i właśnie idę poszperać 😉 nigdy ciążowych rzeczy poprzednio nie kupowałam bo pamiętam właśnie że siostra wydała tyle kasy na takie ubrania a później leżały i się kurzyły 🤣

No dokładnie, moim zdaniem bez sensu, ja sama dostałam po siostrze, mimo, ze ma dwójkę i więcej nie planuje dzieci, to jakoś te spodnie leżały aż 5 lat gdzieś na strychu 🙈 chyba, ze na mnie czekały 😃😃
 
reklama
Do góry