reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Witam Was dziewczyny po tygodniowej nieobecności. Niestety z wielkim bólem serca muszę się z Wami pożegnać 😔 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się że serduszko mojego synka już nie bije. Wczoraj miałam wywoływany poród a po porodzie zabieg lyzeczkowania 😔 to był koszmar bolało w ch... 😭 Z pewnych względów mialam Wam to napisać, pożegnać się dopiero na wątku prywatnym, ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam że napiszę teraz, bo w ciąży już nie jestem to i do wątku prywatnego nie powinnam już należeć 🥺🥺 @Anuszka272 ty wiesz o co chodzi 😘 Jest tu dużo podglądaczy 🤦🤦

Życzę Wam dziewczyny powodzenia. Szybkich, spokojnych i bezproblemowych porodów.

Dziękuję Wam również za kciuki dobre słowo i wsparcie które mi okazłyście. Jest mi strasznie przykro że muszę Was opuścić 🥺🥺🥺 Mimo tego że mój post jest krótki to pisze go już kilka godzin, bo walczę z płaczem ale to jest walka z wiatrakami więc tak sobie płacze z żalu, bezradności, bezsilności i złości dlaczego znowu ja dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe.

Trzymajcie się cieplutko ❤️
Przechodziłam to kilka razy gdybyś chciała pogadać możesz napisać na priv. Za każdym razem boli to tak samo jak nie mocniej, dopiero zdrowa ciąża wynagrodzi ci ból, który masz w serduszku. 3mam za Ciebie kciuki badz silna !
 
To jak masz Vinted to koniecznie odwiedź :) jest tego masa, zreszta wszystkich ciążowych ubran jest pełno, czasem bardzo tanio, a po co mamy wydawać majątek na te 3-4 miesiące ? później mam nadzieje, ze tylko kiecki i inne lekkie ciuchy 😁
Ja też polecam Vinted, większość tych ciuchów jest w bardzo dobrym stanie, bo ciężarne noszą je po max kilka miesięcy... podobnie my nie będziemy nosić ich długo, a stacjonarnie takie np. spodnie z HM porażają cenami... Kiedyś jedna sprzedająca dorzuciła mi gratis legginsy jakiejś firmy krzak, w życiu bym ich pewnie nie kupiła a były super wygodne 😛
 
Ja też polecam Vinted, większość tych ciuchów jest w bardzo dobrym stanie, bo ciężarne noszą je po max kilka miesięcy... podobnie my nie będziemy nosić ich długo, a stacjonarnie takie np. spodnie z HM porażają cenami... Kiedyś jedna sprzedająca dorzuciła mi gratis legginsy jakiejś firmy krzak, w życiu bym ich pewnie nie kupiła a były super wygodne 😛

Dokładnie. Za cenę jednych spodni nowych z H&M to ja mam dla siebie całą garderobę ciążową
 
Chora ? Kobieto czytasz i gdzie tam widzisz? Napisałam, że to jest 99% a nie statystyka,bo piszecie, że to jak pappa i inne tego typu bzdury.
A amniopunkcja da 100%.
To nie są moje mądrości, a fakty !!! więc proszę przestań podbijać do mnie personalnie.
To nie jest Twój prywatny wątek chociaż najwidoczniej od dawna tak go traktujesz.
Dziewczyno jesteś pretensjonalna, zero taktu. Dziewczynyn dobrze Ci odpisały, ale Ty dalej nie potrafisz zrozumieć, przydało by Ci się trochę pokory.
 
Aaaaa kupiłam sobie dziś spodnie ciążowe ale dżinsy... I jak je założyłam tak chyba ich nie ściągnę 😍😍 są tak mega wygodne że bajka ... Jutro jeszcze maja mi leginsy przyjść ... 🙈Będę porównywać 😁 ale spodnie z Hm polecam 💪 jak dla mnie mega 😍😍
mi przyszły legginsy z TOMI i rzeczywiście są super. Co do jeansów z hm to zamówiłam sobie jakis czas temu na vinted ( właśnie z hm), widać, ze prawie nie noszone… ale ja niestety nie mam takich super doznań 😁 jakoś sztywno, trochę mi w kroku zjeżdżają ( tak jakby brzuch za mały i się nie trzymały ????)😂 zazdroszczę dziewczynom, które noszą jeansy w ciąży, bo to super wyglada… mi chyba nie będzie dane 😭
 
reklama
Do góry