reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Zjadlam i mnie wywaliło na brzuchu dziewczyny, że szok 😅 Zrobiłam na szybko spaghetti, ale bez mięsa. I jestem w szoku - dałam do rondelka dwa plastry sera (którego od 2msc w ciąży nienawidzę) 😱😱😱 i jakoś zjadłam, nawet mocno nie śmierdział. Inaczej smakowało niż zwykle, ale jednak. Szok 😃 Może zmierza ku dobremu… 😄


Mam pytanie dziewczyny, może głównie do brunetek, czy Wam tez tak wyszły włoski na brzuchu ? 🙈 Najbardziej od pępka w dół i w górę.
mam to samo z włosami 😂
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny, może głównie do brunetek, czy Wam tez tak wyszły włoski na brzuchu ? 🙈 Najbardziej od pępka w dół i w górę.
Noo, okropnie. 😂 Mi jeszcze taki biały meszek na brzuchu zrobił się ciemny, czuję się z tym bardzo źle 😂
Podobno takie zjawiska wskazują na chłopa🤔 u mnie póki co dziewczyna ale jeszcze liczę że się to zmieni na kolejnej wizycie 😆

Swoją drogą, z ciekawości naczytalam się tych zabobonów😉 zaczynajac od wkladania "tam" cebuli, zeby sprawdzic czy kobieta jest w ciazy 😂

A z objawow wszystko, ale to wszystko u mnie wskazuje na chlopaka, nawet dla żartu mąż zawiesił obrączkę na łańcuszku i trzymał nad brzuchem. Jak rusza się wahadłowo to chłopak, jak w kółko to dziewczyna. I wyszło wahadłowo 😛
Jestem tak bardzo ciekawa co tam mam :)
 
Ja mam podobne odczucia co do kręgosłupa, ale zauważyłam że tak mi się dzieje jak dużo stoję a później np leze. Czuję doslownie tak jakbym miała " zabetonowany" krzyż 😬. Co do nocnych wycieczek do kibelka, to u mnie minimum 2/3 razy jest takie wyjście. A co najlepsze, wydaje mi się ze zawsze w nocy bardziej mi się chce 🙈🙈
Zaskoczyłyście mnie z tym pomiarem dzieciątka po 15 tyg. 😲😲Ale super, już nie mogę się doczekać wizyty w lutym...

A u mnie choróbsko rozszalallo się na całego. Mam zawalone całe zatoki, tak że aż boli mnie głowa. No i nos zatkany :( a dopiero co chorowałam na święta...:(( masakra, mam nadzieję że szybko minie.

Wczoraj przyjechali do nas znajomi i dostałam drugi ciążowy prezent: rogal do spania/ a później ew karmienia. :D a jeszcze wcześniej dostalam od koleżanki rożek, jak się dowiedziała o ciąży. Wszystko w neutralnych szarościach, bo jeszcze nie wiemy co tam skrywa się w brzuszku, ale powiem Wam ze jak patrzę na te rzeczy, to się totalnie wzruszam i dociera do mnie, że to wszystko to prawda 😍😍😍. Czy któraś już mamusia korzystała z takiego rogala ? Jakie macie odczucia? Lub słyszałyście o nim ?
Mój wczoraj został dostarczony i bardzo ciekawa jestem jak się sprawdzi. Jeszcze dodali taka mała poduszeczkę do niego.
Teraz jeszcze śpię wygodnie na boku, ale pewnie za kilka tygodni będzie zbawienny.
 
Zjadlam i mnie wywaliło na brzuchu dziewczyny, że szok 😅 Zrobiłam na szybko spaghetti, ale bez mięsa. I jestem w szoku - dałam do rondelka dwa plastry sera (którego od 2msc w ciąży nienawidzę) 😱😱😱 i jakoś zjadłam, nawet mocno nie śmierdział. Inaczej smakowało niż zwykle, ale jednak. Szok 😃 Może zmierza ku dobremu… 😄


Mam pytanie dziewczyny, może głównie do brunetek, czy Wam tez tak wyszły włoski na brzuchu ? 🙈 Najbardziej od pępka w dół i w górę.
Mam pasmo od pępka w dół, właśnie niedawno się pojawiło.
 
Ale jestem zła na siebie. Odkąd dowiedziałam się o ciąży stralam się zdrowo odżywiać, zrezygnowałam z cukru i jakiś przekąsek zapychaczy, a dzisiaj zjadłam pierniki w czekoladzie i poprawiłam jakimiś chrupkami z soczewicy. Jak jakaś głupia to jadłam i teraz się zastanawiam czy nie zaszkodzilam dziecku 😐 mam nadzieję że nie. Nie wiem co mnie naszło.
 
Ale jestem zła na siebie. Odkąd dowiedziałam się o ciąży stralam się zdrowo odżywiać, zrezygnowałam z cukru i jakiś przekąsek zapychaczy, a dzisiaj zjadłam pierniki w czekoladzie i poprawiłam jakimiś chrupkami z soczewicy. Jak jakaś głupia to jadłam i teraz się zastanawiam czy nie zaszkodzilam dziecku 😐 mam nadzieję że nie. Nie wiem co mnie naszło.

Nie katuj się aż tak, na pewno nie zaszkodziłas 🥰 Uważam, ze wszystko z jakimś umiarem, raz na jakiś czas możemy zjeść słodycze czy fastfood.
Dla pocieszenia ja ostatnio zjadłam pół paczki chrupkow orzechowych na raz, a wczoraj po owsiance zdrowej - moje drugie śniadanie to mcMuffin z twarożkiem z Mcdonalds 🤷🏽‍♀️
Staram się zachować umiar, choć czasem mam wyrzuty sumienia, ze z kolei jem za mało gdy mam gorszy dzień i jest mi niedobrze i nie dostarczam wszystkiego co powinnam…
 
No właśnie chyba tam dziewczyna sama utworzyła grupę i podała reszcie link 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Wrześniówki też tam niby są utworzone, ale jest pusto 🤷🏻‍♀️ Może rzeczywiście to byłby fajny pomysł 🤔 Ale niech reszta może się wypowie. Ja tylko podkradłam pomysł 🤭🤭🤭

Tez mj się gdzieś to rzuciło w oczy, Ja nawet nie wiem jak się tu grupę zakłada, a co dopiero jeszcze ją zamknąć 😂
 
Dziewczyny, to znowu ja 🙈 ale mam jakąś schize dzisiaj… czy Was tez boli w okolicy macicy przy zmianie pozycji Np z boku na bok? Dodatkowo od paru minut co jakiś czas czuje taki skurcz dosłownie na ułamek sekundy w macicy. Poza tym nic się nie dzieje. Dodam, ze nie biorę żadnego magnezu itp. Panikuje czy to może się zdarzyc i to normalne ?
 
Dziewczyny, to znowu ja 🙈 ale mam jakąś schize dzisiaj… czy Was tez boli w okolicy macicy przy zmianie pozycji Np z boku na bok? Dodatkowo od paru minut co jakiś czas czuje taki skurcz dosłownie na ułamek sekundy w macicy. Poza tym nic się nie dzieje. Dodam, ze nie biorę żadnego magnezu itp. Panikuje czy to może się zdarzyc i to normalne ?
może nie ból a raczej bardziej taki dyskomfort przy zmianie pozycji
 
reklama
Do góry